reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi hehe i oby sie spelnilo!!!

mnie ciagle kusi zeby cos juz podzialac w marcu ale troche sie boje....:sorry2:
zobacze jeszcze co ten drugi ginek powie!!??
 
reklama
ja też chce:tak::-):-):-)

hehe właśnie dostałam


Idą Jaś i Małgosia przez las. Nagle Jasiu mówi:
-Małgosiu, wejdź na to drzewko, proszę.
-Ale po co?!
-Zobaczysz jak wejdziesz.
-Nie!
-No weź!
-No dobra!-zgodziła się i weszła. Zeskoczyła na dół, patrzy, Jasiu cały uśmiechnięty i w ogóle. Później historia powtórzyła się jeszcze trzy razy. Zmartwiona Małgosia podeszła więc do mamy i zapytała:
-Mamusiu, a Jasiu ciągle każe mi wchodzić na drzewo. Dlaczego???
-Ale ty jesteś głupia, Małgosiu! Jasiu chciał zobaczyć twoje majteczki!
-hehe no to go zrobiłam w jajo, bo dziś nie założyłam!


 
Beti postaramy sie dzisiaj zrobić powtórke :tak: ale to już nie będzie to samo :no:
a Ty na urlopie w tym tygodniu? czy jak?

Pyszczek ja pamietam że w pierwszej ciąży też często chodziłam sikać w nocy a spac nie mogłam raczej pod koniec ciąży ;-)
u mnie póki co żadnych objawów brak ani na dzidzie ani na @ :confused: dziwi mnie jedynie ten pobolewający jajnik :nerd: no i piersi zazwyczaj przed okresem mnie bolały a teraz nic, ale może to za wcześnie :dry:

Kicia a Twój Olaf z którego grudnia?........... o już doczytałam ze 14 :-)

anufifi cóż za zbieg okoliczności z tą pomyłką telefoniczną :errr: :-D:-D może to dobry znak :tak:

Pyszczek a co studiujesz?

Ptasiorek w domu zawsze jest co robić :baffled::tak:

Beti dobre z tym tel. kobieta wzięła Cię może za kochankę jej męża :-D
 
kicia wcale sie nie dziwie ze kusi:)
marzec tez fajny miesiac tyle ze dzidzia bylaby grudniowa:)
A ja mam dzis egzamin na Uniwerku ..wiec kochane zacisnicie łapki..pliiisssssssssssss
 
Dwóch pijaków nie miało kasy na wino, wiec wymyślili że kupia parówke, beda po barach chodzic i udawać robienie loda.

Obeszli tak ze 20 barów, w kazdym zawsze im ktoś za pokaz piwo postawił. W końcu jeden mówi:
- Ten nasz pokaż musiał wygladać bardzo realistycznie
- Chyba tak ,bo w 2 barze parówke zgubiłem



 
Paula ja na zwolnieniu przez Bronka:-), a babka chyba tak bo cały czas kazała mi dać do tel jej męża, troche czasu upłynęło zanim jej wytłumaczyłam , że to nie jego numer, na dodatek była zła, że się z tego śmieje:-)
Czarodziejka trzymam mocno, mocno:tak::-):-)
 
czesc laseczki.Melduje sie i ja :-)
Moj brat urodził sie 29 grudnia:-D i chlop jak dąb i jaki kochany :sorry2: i wcale nie czuje sie jakis "sozniony' z tego powodu.Ja tez uwazam ,ze kazda pora dobra.A ta moja kuzynka ktora ma juz 2 odchowane corcie ( 9,8 lat) zaplanowala sobie synka (podobno metoda Wojcika+ chinskie tabele) no i ma Krzysia ktory notabene urodził sie 26 listopada a teraz na ferie byli jzu cala rodzinka z tym szkrabem w górach:tak: Ehhh- zazdroszcze jej :sorry2:

anufifi Twoj Tomus jest niewiele starszy od mojej Niki i rozumiem Twoje "parcie" na bejbika nastepnego.Bo mnie z kolei nie rozumieja niektórzy:dry: ze Niki taka mała a ja juz chce:sorry2: Fajnie,ze nie jestem sama z tych "krejzowatych" ;-)

Becia bedzie Ciebie barkowało jak wrocisz po weekendzie do pracy- bo człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja:tak:

Paula no zespułas sama wiec .... dzis to sama naraw-jak napisała Becia:tak: zaskocz go :-p

Kicia nawet nie wiesz jak fajnie widziec Twoje posty (pościki) w sumie,ale super ze jestes;-)

Pyszczek no hej cięzaróweczko mała poki co :-D Fajnie,ze u Ciebie tak sie skończył pierwszy monitoring-to daje nadzieje tym,które jeszcze tego nie probowały:tak: i w ogole kazda fasolka to koleja nadzieja...


agnieszka12 hop hoop:rofl2: wroc do nas :sorry2: Napisz czasem ...jak sie czujesz?Jak Alanek-daje sie juz we znaki czy to za wczesnie jeszcze?


Sciskam Was mocniachno.
 
reklama
hej mam pytanie...wlasnie bylam w kiblu i zobaczylam ze mam niewielkie plamki ciemne na majtkach co to moze byc?ze juz po ciazy??normalnie sie juz poryczalam:-((((((((((((((((((((((((
 
Do góry