reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula . 28dni to taka stronka gdzie mozesz sobie robic wykresy ...wpisywac tempke i obserwacje ....zerknij polecam ..

a powiedz ...wiesz moze jak dużego miała twoja koleżanka tego miesniaka ????
 
reklama
kicia wcale sie nie dziwie ze kusi:)
marzec tez fajny miesiac tyle ze dzidzia bylaby grudniowa:)
A ja mam dzis egzamin na Uniwerku ..wiec kochane zacisnicie łapki..pliiisssssssssssss

AKURAT TO MI NIE PRZESZKADZA :tak:
MOCNO TRZYMAM KCIUKI!!!

Kicia no ja myslałam ze w nasteonym cyklu juz mozesz ale w sumie to marzec....a teraz idziesz do innnego gina?

NO NIESTETY MOJ GIN POWIEDZIAL ZEBY POCZEKAC DO KWIETNIA!
TERAZ IDE JESZCZE DO JEDNEGO NA KONSULTACJE I USG... CHCE ZOBACZYC CO ON MI POWIE. NO I ZROBIE SOBIE HORMONKI BO TO MI JAKOS NIE DAJE SPOKOJU!!!

Kicia nawet nie wiesz jak fajnie widziec Twoje posty (pościki) w sumie,ale super ze jestes;-)
.

DZIEKUJE KOCHANA... TO BARDZO MILE!!!

hej mam pytanie...wlasnie bylam w kiblu i zobaczylam ze mam niewielkie plamki ciemne na majtkach co to moze byc?ze juz po ciazy??normalnie sie juz poryczalam:-((((((((((((((((((((((((

GOSIA SKONTAKTUJ SIE Z LEKARZEM... CHOCIAZ TELEFONICZNIE!
TO MOZE BYC NATURALNE ALE LEPIEJ TO SKONSULTOWAC!!!
 
Czrodziejka trzymam kciuki! napewno doskonale sobie poradzisz :tak:

Beti a kto to jest Bronek??? przepraszam że sie tak wypytuje ale jeszcze nie w temacie jestem ;-)

Margaritta to im sie udało z tym Krzysiem :-) i Tobie sie uda! :tak: ja chciałabym mieć teraz córeczkę wiadomo ;-)ale najważniejsze żeby było zdrowe! :tak:

anufifi dzięki za stronkę :-) a o mięśniaka dopytam koleżanke....

Gosia dobrze że zadzwoniłaś i nie martw sie napewno wszystko będzie dobrze a jakby coś się działo zanim pójdziesz do gina to jedź czym prędzej do szpitala!
Może musisz dostać poprostu leki na wzmocnienie (podtrzymanie). Nie płacz, będzie dobrze!
 
ryczenie nie pomoże Gosia ani tobie ani dzidzi ....pisałas ze to były kropki....znam przypadki ze dziewczyny porządnie wręcz zakrwawiły i nic sie złego nie działo....
wiem ze to łatwo pisac , ale musisz przestac sie denerwowac ....
 
paula brzuch boli czasami tj na @
a to plamienie...to nie krew tylko takie zwykle jak sie czasem miewa..to prewnie przez te pieprzone okna ze je mylam wrrrrrrr
 
Margarittka cześć słoneczko:-):-):-) zobacz jaka różnica między moimi będzie:-):-)
Gosia będzie dobrze nie martw się, czasem podobno tak się dzieje:tak:
Paula hehe Bronek to taki mój drugi mężczyzna:-):-):-)ale mój zazdrosny wcale nie jest:-) co lepsze jeszcze nam kibicuje:-):-):-)a tak poważnie na bromergon mówię Bronek, tak jakoś lepiej:-) miał mi pomóc zbić prolaktynę i na jajko żeby się pojawiło:-)
Kicia ja już tego Twojego kwietnia to się doczekać nei mogę, ale Ania ma rację weź wykres może da się to jakoś przyśpieszyć:-):-)
 
reklama
Kicia Ciebie tez instynkt macierzyński wzywa :-) mam nadzieję że już będziesz mogła w marcu się starać :tak: no ale trzeba zdać się na to co lekarz mówi..

Paula ja studiuję filologię germańską z dwoma specjalizacjami - nauczycielską i translatorską (tłumaczeniową), jestem na 4tym roku, choć powinnam byc już na 5tym, ale miałam rok urlopu dziekańskiego, bo byłam przez ten rok w Londynie. Więc teraz sobię dalej studiuję, ale mam totalny luuuzik, bo zajęc tylko dwa dni w tygodniu - poniedziałek i środa. W sumie to zabieram się już za pisanie pracy, żeby w miarę mozliwości zdążyć napisaćprzed porodem :-) Mogłabym nawet wczesniej się bronić, np za rok w marcu, ale zobaczymy jak to będzie ;-)

Gosia nie płacz bo stresem szkodzisz maleństwu, ale skontaktuj się z lekarzem. nie wiem jak nie możesz się dodzwonić to może pójdź, jak nie do swojego to do innego..:confused:
 
Do góry