reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

moje sway
 

Załączniki

  • DBD78D4E-8924-4F4B-BFAD-82FE90D4D9A4.jpeg
    DBD78D4E-8924-4F4B-BFAD-82FE90D4D9A4.jpeg
    789,9 KB · Wyświetleń: 112
reklama
ale nikogo nie zmusze i na sile zapraszac nie bede. bo nie mam zlych intencji a widze co niektorym sie cos pomieszalo wiec bravo pozostaje wy
No i znowu muszę się odezwać nwcale nie złośliwie...
Są na forum dziewczyny które mają dostęp do tych "tajnych grup" i dzielą się infirmacjami z tamtad z nami. Także znamy te czary mary zagraniczne. Mamy też koleżanki z poza granic PL i sodówka im nie uderzyła...
Może Cię zaskoczę ale Polska wyszła z poza granic PRL i mamy dostęp do żeli i suplementów o których piszesz.
Zapraszasz...? To poprosimy o to oficjalne zaproszenie a każda zadecyduje czy chce zobaczyć wszystko to o czym piszesz.
Zapewnienia o 100% skuteczności to mocne słowa.
Myślę że jestem stabilna emocjonalnie i nic mi się nie pomieszało...
Dziewczynki! Brawo My;)
 
No i znowu muszę się odezwać nwcale nie złośliwie...
Są na forum dziewczyny które mają dostęp do tych "tajnych grup" i dzielą się infirmacjami z tamtad z nami. Także znamy te czary mary zagraniczne. Mamy też koleżanki z poza granic PL i sodówka im nie uderzyła...
Może Cię zaskoczę ale Polska wyszła z poza granic PRL i mamy dostęp do żeli i suplementów o których piszesz.
Zapraszasz...? To poprosimy o to oficjalne zaproszenie a każda zadecyduje czy chce zobaczyć wszystko to o czym piszesz.
Zapewnienia o 100% skuteczności to mocne słowa.
Myślę że jestem stabilna emocjonalnie i nic mi się nie pomieszało...
Dziewczynki! Brawo My;)
nie kumam bo pisalam pare razy ze zapraszam wiec nie kumam
co wg ciebie znaczy oficjalnie
 
nie kumam bo pisalam pare razy ze zapraszam wiec nie kumam
co wg ciebie znaczy oficjalnie
co do sway watpie ze taki dostep w pl jest bo sama w uk sciagalam aci jel z australli a plastry z kanady a do pl nie wysylaja tego wiec ty bym polemizowala. replensa nie ma w pl represh niedostepny. widze na grupie ze dziewczyny maja problem dostac wlasciwe rzeczy. do tego sway na pl to kupa kasy i tez widze z tym sie licza, mnie moj rok 5000zl losztowal na pl ile wydalam na wszystki do tej pory
 

Załączniki

  • EDF61D4F-1927-4630-B60C-EDA3C502F20D.jpeg
    EDF61D4F-1927-4630-B60C-EDA3C502F20D.jpeg
    381,6 KB · Wyświetleń: 60
co do sway watpie ze taki dostep w pl jest bo sama w uk sciagalam aci jel z australli a plastry z kanady a do pl nie wysylaja tego wiec ty bym polemizowala. replensa nie ma w pl represh niedostepny. widze na grupie ze dziewczyny maja problem dostac wlasciwe rzeczy. do tego sway na pl to kupa kasy i tez widze z tym sie licza, mnie moj rok 5000zl losztowal na pl ile wydalam na wszystki do tej pory
i nie mowie ze 100% ale np lab ze stanow na swoje plastry daje 80% do tego polaczyc z zakwaszaniem i jedno podejscie wg babydust i moze sie udac
 
reklama
Do góry