reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@myszka102 jeśli jesteś administratorem grupy i masz też jakąś wiedzę, to może mogłabyś nam streścić przepis na syna i córkę tu na forum, dla wielu z nas mogłoby być to przydatne, a nie koniecznie musiałybyśmy należeć do "tajnej grupy".
Gdyby taki przepis istniał to ktoś by to opisał i opublikował. Nie potrzeba tajnych grup...
To forum istnieje od 2005r więc już przez ten czas przewinęły się przez niego wszystkie teorie,rady,przepisy itp.
Zapewne wiele z dziewczyn potwierdzi fakt że nie ma czegoś takiego jak planowanie płci. Nawet te którym się to udało powiedzą po analizach że to w większości szczęście z odrobiną czynnika ludzkiego,potrzebnego do uspokojenia sumienia w razie porażki.
@myszka102 uwierz mi ze mamy tu takie specjalistki od tej całej magii,że nie potrzeba nam tajnych grup.
Co do testów owu i to kiedy występuje pik to też kwestia bardzo indywidualna,wcale nie tak jak piszesz że 24h. Dziewczyny się uczą całymi miesiącami a czasem latami swoich cyklów,więc...
Przepraszam,ale wpadasz jako początkująca, względnie nie miła i gasisz wszystko kto co powie. Nie ładnie...
 
reklama
Potwierdzam i zgadzam się z belle.
Kazda z nas tu wchodzących na wątek dostała rady i to bez tajnych grup. Jestesmy tu ze sobą zgrane i kazda z nas cieszy sie z sukcesu drugiej. I doskonale wiemy kto o czym marzy i jak sie czuje, kiedy starania jednak sie nie powiodą.
 
bzdura. mam swoje ph wysokie 7.0 i syna 3 dni przed owu. walcze z ph od roku. suple biore. mase testow zrobilam. miesiac bez supli ph w owu 7.0 a na suplach 4.0, jestem adminem tajnej grupy na fb o plci, wlasnie podstawa to ph spermy i sluzu plodnego i kombinacja tego po stosunku. czas shetelsa to tylko dodatek
Jeśli masz jakieś prawdziwe fakty,a nie wróżby to chętnie wysłuchamy i wcielimy w życie. Jeśli nie chcesz się tym dzielić to...dziekujemy;)
 
nie chodzi o to ze gasze , bo interpretuje dziewczynom je sama gdzie potwierdzaja wlasnie ze ich monitorning pokrywa sie z pikiem. i po nim 24h, czesto widze dziewczyny robia bledy, np. widza 2 kreski na tescie owu i krzycza ze to owulacja a to nieprawda. po jednakowych test wpada na testowa ciemniejsza od kontrolnej a 24h po niej znowu na jednakowe i to wlasnie owu czyli 2 dni od jednakowych ale nie idzie tego wychwycic jesli ma sie kiepskie testy owu, i robi sie sie raz. a dzien. i tu czesto bledy dziewczyny robia.
co do przepsiu, nie chodzi o to ze nie chce sie podzielic ale umieszczam na grupie protokoly a mam dostep do ok 400 protokolow amerykanskich, wybralam te lepsze j daje na grupe nasza. opisuje leki, hormony, tabele mam z wszystim doryczacym sway wiec jesli ktos trafia tam to taguje go pod postem ok 20 razy zeby poczytam wszystkie info wazne i mial rozeznanie. wiec nie opisze tu wszystkiego bo sie fizycznie nie da. latwiej mi taga dac.
 
@myszka102 Skoro PH jest najważniejszym czynnikiem, to dlaczego dziewczyny które miały niskie PH mają synów i odwrotnie ? Widziałam takie przypadki tu na forum.
dlatego ze tego nie dopilnowaly. ph spermy plus sluzu plodnego plus kombinacja po seksie. powiem wam ze na mojej grupie od was dziewczyny i nawet powstal post analizujacy wasze sway z tad. i wniosek mamy taki nie bilyscie ph po seksie bez kontrolo co 30 min tego, nie wspomne o dostepie do zelow a sa wg amerykanskich wytycznych 3 tylko replens represh i aci jel australiajki, nikt w pl
nie ma dostepu do tego. ja mieszkam w uk i mam, na grupie pomagamy dziewczynom zamawiamy te zele odpowiednie suple, np nie ma w pl odpowiedniej zurwiny do sway na corke. zeli nie ma, plastrow ne plec lab medycznego z kanady, ktore daja 80% gwarancji, to i sway jest obalone bo nie zrobilo sie wg mnie jak nalezy i nieodpowiednimi suplami zelami. na amerykanskicj grupach np na aci jel maja 100% udanych sway, ph bite przed i po bo on zamaraza sperme meska, dieta suple to nie jest wszytsko. trzeba upilnowac wszysttkwigo.
 
mamy tez protokoly na blizniaki tej samej j roznej plci. duzo by opowiadac, mam w formie postow wszystko i tabel zrobione, dlatego latwiej mi kogos otagowac bo nie mam jak tu wklejac a tego jest naprawde za duzo, sama marze o corce w trakcje sway jestem. wiec wiem jak to jest i naprawde mase testow z tym
ph wklejam na grupe zdjecia i opisuje
 
zreszta kazdy moje post test ma mase zdjec porownawczych nawet fizycznie nijak tu wkleic nie idzie ani opowiedziec onczym mowa a posty maja po 500 komentarzy, np jak opisuje kazde podejscie i. kontroluje ph opisujac ze zdj na biazaco co po kolei. to juz mechanika ze nie ma jak tego na forum pokazac
 
ale nikogo nie zmusze i na sile zapraszac nie bede. bo nie mam zlych intencji a widze co niektorym sie cos pomieszalo wiec bravo pozostaje wy
 
reklama
Do góry