reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja chciałam w przeciągu 2 lat starać się o Chłopaka :) To chyba będę musiała odpuścić :o
Witam, gratuluję córci.
Nie koniecznie odpuszczać, w rodzinie jest różnica 19 miesięcy i parka, koleżanka ma 3 dzieci, co 2lata 7 miesięcy i ma dwóch synów i córkę. Różnie bywa.
 
reklama
Łapię od Was dużo błękitu, drugi dzień umieram na ból brzucha więc obstawiam wczoraj owu, z czego wychodzi że [emoji3590] był dwa dni przed [emoji33] na rozciagliwym śluzie. Potrzebuję dużo szczęścia [emoji14]
[emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]błękit dla Ciebie
 
Witam, gratuluję córci.
Nie koniecznie odpuszczać, w rodzinie jest różnica 19 miesięcy i parka, koleżanka ma 3 dzieci, co 2lata 7 miesięcy i ma dwóch synów i córkę. Różnie bywa.

Dziękuję:*
Hehe narazie chyba poczekam aż pierwsze na świat przyjdzie.
 
A ja chciałam w przeciągu 2 lat starać się o Chłopaka :) To chyba będę musiała odpuścić :o

ja mam syna i córę, różnica między nimi 22 miesiace. Teraz chcemy mieć trzecie tak aby różnica miedzy córką a trzecim było około 3 lata. Chyba ze wzgęldów mieszkaniowych celowac będziemy w córkę, aby razem miały pokój. I nie wiem czy nadrabiać ten wapń, bo w pażdzeirniku miałam przy górnej granicy a teraz mam przy dolnej nie wiem czemu.
 
ja mam syna i córę, różnica między nimi 22 miesiace. Teraz chcemy mieć trzecie tak aby różnica miedzy córką a trzecim było około 3 lata. Chyba ze wzgęldów mieszkaniowych celowac będziemy w córkę, aby razem miały pokój. I nie wiem czy nadrabiać ten wapń, bo w pażdzeirniku miałam przy górnej granicy a teraz mam przy dolnej nie wiem czemu.

No to nie wszystko stracone :)

Co do wapnia to skonsultowałabym to z lekarzem.. Ja nigdy sama na swoją rękę nie starałam się uzupełniać jakiś witamin czy czegokolwiek
 
U nas chłopcy z różnic w dokładnie 24mce. Teraz 31mcy czyli ponad 2,5 roku i ma być córeczka.
U mnie na daną chwilę córka leży dupk a u dołu. Jestem prawie pewna. Ale jeszcze jest czas. Bo dziś 32tc zaczęłam. Jednak jak się nie obrócił to nie będzie nawet próby kolejnego vbac.
 
ja mam syna i córę, różnica między nimi 22 miesiace. Teraz chcemy mieć trzecie tak aby różnica miedzy córką a trzecim było około 3 lata. Chyba ze wzgęldów mieszkaniowych celowac będziemy w córkę, aby razem miały pokój. I nie wiem czy nadrabiać ten wapń, bo w pażdzeirniku miałam przy górnej granicy a teraz mam przy dolnej nie wiem czemu.

Ja przed ciążą codziennie brałam wapń i magnez i mam córkę, ale nie brałam ze względu na planowanie płci dziecka, bo wtedy nie miałam o tym pojęcia, tylko brałam z innych względów zdrowotnych.
 
U nas chłopcy z różnic w dokładnie 24mce. Teraz 31mcy czyli ponad 2,5 roku i ma być córeczka.
U mnie na daną chwilę córka leży dupk a u dołu. Jestem prawie pewna. Ale jeszcze jest czas. Bo dziś 32tc zaczęłam. Jednak jak się nie obrócił to nie będzie nawet próby kolejnego vbac.
A myslalas o obrocie zew... Mysle nad tym moim vbac i nie wiem czy sie uda
@Grabcia123 na pewno w domu jest najlepiej;)
Rozumiem że dolegliwości minęły?
Dbaj o siebie kochana,jedz to na co masz ochotę,choćby czasem przez siłę. Bo Cię mały wampirek wyssie od środka;)
Zdrówka;)
Minely na szczescie i jem bo mowie sobie ze nie dla siebie a dla robaczka ktory i tak mnie zzera od srodka bo nie dosc ze nie mam jeszcze wagi startowej to jeszcze synus przybrał 350g w ciągu miesiaca a ja az 200g czyli 150 na minus..
Grabcia A wiadomo co to były? Ja leżałam na patologii ciąży z cyt.niepowsciagliwe wymioty ciężarnych. Taka dziwna jednostka,ale myślałam,że zejdę,jak 17 razy przez noc wymiotowalam.
Podobno wirus...jesli tak to dziekuje Bogu ze synek sie nie zarazil :) no a w pierwszej ciąży podejrzewali wlasnie te wymioty jak prawie 3 msc mnie męczyly..
 
reklama
@myszka102 miałam napisać czy Twoja ramzi wróżba się sprawdzi. Z ramziego wyszła dziewczynka i teraz drugi raz powiedziane przez Doktora że dziewczyna [emoji7] dziękuję [emoji8][emoji8][emoji171]
ludzie ramzi nie zadna wrozba tylko teoria lekarza amerykankiego ktory odkryl ta zaleznosc ze plody zenskie implantuja sie na lewo a meskie na prawo i ten lekarz deklaruje ze metoda 97% sie sprawdza
 
Do góry