reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No i mam :) tu jest badanie po angielsku. Przetłumaczyłem sobie konkluzję i wychodzi 71,43% szans na planowanie płci z baby comp i LCB :) badanie z 2016
https://www.ladycomp.pl/application/files/4714/9122/3482/Badanie_XII.2016.pdf
A tu po polsku odnośnie wsp. Pearla. O badaniu PH nic nie słyszałem. Poza tym sensor wkłada się do ust.
https://www.ladycomp.pl/application/files/1515/3596/7205/Wspolczynnik_Pearla_komputerow_cyklu.pdf
Każdy z nas chce spełnić marzenia. Wierzę w sukces każdej z Was - bez względu na to jakiej metody która używa. Ja idę w ciemno, chcę przetrzeć szlak. Albo to będzie droga do upragnionego spełnienia i wyczekiwanego sukcesu życiowego, którym będę mógł się tu podzielić...albo to będzie ślepa uliczka, wrócę do pkt wyjścia i będę dalej przez X czasu szczęśliwie nieszczęśliwy lub odwrotnie :)

Wydaje mi się, że producent głownie zwraca uwagę na dni płodne oraz niepłodne. Ale nie będę już przynudzać moją opinią na ten temat, bo to nie ma sensu. Uwag miałabym dużo. Ogólne chylę czoła kobietom, które kupują taki sprzęt do antykoncepcji. Ja niestety nie miałabym cierpliwości do codziennego mierzenia temperatury wiedząc, że nie planuje dziecka. Antykoncepcji nigdy nie stosowałam, wpadek nie zaliczyłam, mam jedno dziecko planowane.
 
reklama
Sny lubią być odwrotne ;) ale patrząc na nuba Twojego maluszka, wygląda jak dziewczynka, chłopience nuby lubią być krótsze. Trzymam kciuki !

Krótsze i bardziej w gore [emoji848][emoji848][emoji848] to to wiem. Ale ja juz widzę go idącego w gore po tylu obejrzanych stronach i forach na temat nubów. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Czekam na wizyte.
Słać ten roz i kończmy ten stres [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]
 
Krótsze i bardziej w gore [emoji848][emoji848][emoji848] to to wiem. Ale ja juz widzę go idącego w gore po tylu obejrzanych stronach i forach na temat nubów. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Czekam na wizyte.
Słać ten roz i kończmy ten stres [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]
Przeżywam Twoją wizytę, jakby to moja ciąża była[emoji6]
Proszę
[emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]Mam nadzieję że zadziała.
 
Mój pierwszy syn jest z jednorazowego stosunku w dniu owulacji. Kolejny synek z prawie całotygodniowego maratonu w trakcie dni płodnych.
Córka wyszła kiedy w trakcie dni plodnych były tylko dwa stosunki. Jeden 3 dni przed owulacja drugi krótko po.
 
Dziewczynki wszystko jest w porządku. Dzidziuś zdrowy. Niestety płeć nadal pod znakiem zapytania bo przeszkadzała nam pępowina. Ale wydawało mi sie ze nie wystawał tam żaden siurek tak nawiasem mówiąc ;)

Następna wizyta za 4 tygodnie.


4 tygodnie dla kobiety ciężarnej brzmi jak cała wieczność ;)
Najważniejsze, że dzidziuś zdrowy :)
 
Dziewczynki wszystko jest w porządku. Dzidziuś zdrowy. Niestety płeć nadal pod znakiem zapytania bo przeszkadzała nam pępowina. Ale wydawało mi sie ze nie wystawał tam żaden siurek tak nawiasem mówiąc ;)

Następna wizyta za 4 tygodnie.
Gratuluję zdrowego dzidziusia, im później się dowiesz tym mniejsza szansa na pomyłkę.
Do tego czasu będziemy słać róż [emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178][emoji178]
 
Ja rozumiem :) , napisalam tylko ze, x lat temu bralo sie to na wasnie starania o córkę teraz już wszystko inaczej wyglada :) , dobrze chyba ze ta corka sie trafila bo chyna ciezej zrobic jednak corke , nie wiem sama, [emoji23]
Z tym magnezem to było 5 lat temu albo i więcej, brałam długo przed ciążą, skończyłam w trakcie ciąży. W tej chwili mam 3 letnią córkę. Tak jak pisałam wcześniej, nie brałam tego pod daną płeć bo płci nie planowałam (tylko brałam z innych powodów) ale napisałam, to co pamiętam z tamtego czasu.
Martoosia- kurde szkoda ze nie bylo widac ale dziewczynki lubia wlasnie płatac figle i przeszkadzac hehe, wiec moze dobry znak, ale sie kurcze naczekasz, bedziesz jeszcze analizowac 4 tyg, mam nadzieje zw wtedy sie dowiesz na 100%
 
reklama
Dziewczynki wszystko jest w porządku. Dzidziuś zdrowy. Niestety płeć nadal pod znakiem zapytania bo przeszkadzała nam pępowina. Ale wydawało mi sie ze nie wystawał tam żaden siurek tak nawiasem mówiąc ;)

Następna wizyta za 4 tygodnie.
To jakiś znak
Bo.podobno.jak pepowina między nogami to dziewczyna bo chłopakom pepowina tam przeszkadza i zmieniają położenie żeby jej tam nie bylo
Super ze zdrowe&
 
Do góry