reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Grabcia123 kochana jak Ty się czujesz? Jak doczytałam wczoraj ze jesteście w szpitalu to mi serce stanęło... Dawaj znać co u Was. Czekam tylko na dobre wiadomości;)
 
reklama
Hej Dziewczyny i Chłopaku [emoji4], czy mogę dołączyć? Jestem już na innych forach, ale bardzo lubię Was podczytywać. A ponieważ widzę uaktywniła się błękitna strona mocy to chętnie posłucham jakie macie patenty "na chłopca". [emoji4]

Mam już córkę, byłam też w ciąży z synem, ale musieli zakończyć moją ciążę w 19tc więc tym bardziej mi smutno, że miałam w tym miesiącu tulić synka [emoji3525] Mam duże ciśnienie na błękit bo w rodzinie same wnuczki i wnuk byłby cudownym dopełnieniem. Córka cieszyłaby się z siostry, wiadomo my też aby zdrowe, ale jeśli mogę coś zrobić w kierunku męskim to czemu nie [emoji4]
 
Super ze wszystko ok. Ale bawi się z tobą to twoje dziecię:) Trzyma mamusie w szachu;) Ja wiem...po to żebyś do porodu nie wydała majątku na sukienki:D

Po wczorajszym przeglądzie w KappAhl wcale nie bede jej miała tego za złe [emoji23][emoji23][emoji23] ja tam zbańczę i mowię to juz oficjalnie. Zakochałam sie w tych wzorach absolutnie! [emoji7]
 
Hej Dziewczyny i Chłopaku [emoji4], czy mogę dołączyć? Jestem już na innych forach, ale bardzo lubię Was podczytywać. A ponieważ widzę uaktywniła się błękitna strona mocy to chętnie posłucham jakie macie patenty "na chłopca". [emoji4]

Mam już córkę, byłam też w ciąży z synem, ale musieli zakończyć moją ciążę w 19tc więc tym bardziej mi smutno, że miałam w tym miesiącu tulić synka [emoji3525] Mam duże ciśnienie na błękit bo w rodzinie same wnuczki i wnuk byłby cudownym dopełnieniem. Córka cieszyłaby się z siostry, wiadomo my też aby zdrowe, ale jeśli mogę coś zrobić w kierunku męskim to czemu nie [emoji4]

Witaj kochana tutaj [emoji170] powodzenia w planowaniu błękitu!
 
@martoosia04 dziękuję [emoji3590] Tobie mnóstwa różu życzę [emoji3590]
Ja mam zupełnie odwrotnie, dla mnie dział chłopięcy jest magiczny i wszystko mi się podoba [emoji16][emoji16]
 
To już odkladaj zaskórniaki bo jak między nóżkami tylko pepowina to tak zostanie ;)

Lekarz powiedział na koniec, że nic poza pępowina nie widzi, ale potwierdzimy za miesiąc. Ulżyło mi. Teraz staram się nie oszaleć z ciekawości. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] jak nigdy jestem mega niecierpliwa w tej sprawie.

Jeszcze tylko 27 dni do wizyty [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Lekarz powiedział na koniec, że nic poza pępowina nie widzi, ale potwierdzimy za miesiąc. Ulżyło mi. Teraz staram się nie oszaleć z ciekawości. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] jak nigdy jestem mega niecierpliwa w tej sprawie.

Jeszcze tylko 27 dni do wizyty [emoji23][emoji23][emoji23]
Nie odliczaj,bo zwariować można. Rośnie w tobie cudowny człowiek i to jest pewne. Skup się na tym. Powiem Ci zemimo że mi ktoś już powiedział kto tam mieszka to i tak nie uwierzę dopóki nie zobaczę więc... To że coś tam wiem wcale mnie nie uspokaja.
Uspokaja mnie smeranie mojego maluszka codziennie wieczorem gdy kładę się do łóżka. To jest takie namacalne i prawdziwe,a cała reszta....;)
 
reklama
@belle81 w tym szaleństwie jest metoda [emoji4] Czasami uda się spełnić marzenia a czasmi widocznie Bóg ma dla nas inne plany [emoji4]
Ja Wam powiem tylko że dotychczas moja wiedza opierała się jedynie na dniach w których począć trzeba dziecko [emoji16] Córkę zrobiliśmy 2 dni przed owu, a syna w sumie to nie wiem bo akurat w tamtym cyklu nie czułam owu i strzelałam wg flo [emoji4] Długo byłam pewna że będzie druga córka bo czułam się identycznie jak w poprzedniej ciąży przez pierwsze 3 miesiące. Dopiero potem nie mogłam przeżyć bez ogórkowej i kiszonej kapusty [emoji16][emoji16][emoji16]
Także jestem zielona w kwestii ph i diet "na synka". Muszę się doszkolić[emoji4]
 
Do góry