reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Miś z tego co czytałam w poprzednich Twoich postach, ( wybacz za ciekawość) nie jest powiedziane, że masz córkę z owulacji, ponieważ tak jak opisałeś, starania również były w dni przed owulacją ( chyba, że coś poknociłam ) więc według mnie plemniki przy jajeczku mogły być dużo wcześniej, właśnie te sprzed kliku dni, czyli dziewczynkowe, bo te według teorii żyją dłużej. Myślałeś o tym ?
Nic nie szkodzi, ciekawość to prawdopodobnie pierwszy stopień...do zaplanowania płci ;) Myślałem o tym, rozmawiałem z ginekologiem, czytałem. Wnioskuje, że u nas było za często i fakt - był mały rozgardiasz z tego powodu. Pewnie dokopałaś się do moich wpisów o lady comp baby. Zakupiliśmy z Ż, za nami już pierwszy cykl mierzenia temperatury, jak będzie już w pełni pokazywał wskazania płci to z pewnością podzielę się tym z wami. Mnie do powierzenia wszystkiego LCB skłania fakt przeprowadzonych badań na ludziach (75-80% skuteczności prognoz) no i całkiem niedawne wpisy niektórych dziewczyn (nigdy nie pamiętam nicków), które starały się na dziewczynkę wg teorii przed owu a jednak chłopaki się zapowiadają. Szwagierka starała się też o dziewczynkę wg popularnej teorii chłopak w owu dziewczynka przed owu i 3 dni temu urodziła chłopca. Coś w tym może jest...
 
@mis0890 Pamietam miś jak zamieszczales tu ten wykres wg LCB - czy z tego co pamiętasz lub twoja żona pamięta, zgadza sie wam data zapłodnienia z oczekiwaniami płci wg tego wykresu?
 
Nic nie szkodzi, ciekawość to prawdopodobnie pierwszy stopień...do zaplanowania płci ;) Myślałem o tym, rozmawiałem z ginekologiem, czytałem. Wnioskuje, że u nas było za często i fakt - był mały rozgardiasz z tego powodu. Pewnie dokopałaś się do moich wpisów o lady comp baby. Zakupiliśmy z Ż, za nami już pierwszy cykl mierzenia temperatury, jak będzie już w pełni pokazywał wskazania płci to z pewnością podzielę się tym z wami. Mnie do powierzenia wszystkiego LCB skłania fakt przeprowadzonych badań na ludziach (75-80% skuteczności prognoz) no i całkiem niedawne wpisy niektórych dziewczyn (nigdy nie pamiętam nicków), które starały się na dziewczynkę wg teorii przed owu a jednak chłopaki się zapowiadają. Szwagierka starała się też o dziewczynkę wg popularnej teorii chłopak w owu dziewczynka przed owu i 3 dni temu urodziła chłopca. Coś w tym może jest...


Moja opinia na temat LCB - chwyt marketingowy, bez urazy oczywiście. Koleżanka planowała córkę z tym urządzeniem, wyszedł syn. Ja osobiście nie odważyłabym się starać o syna przed owulacją. Bardziej ufam swojej obserwacji ciała, liczym naukowym badaniom czy choćby nawet naukowym ciekawostką, które jednak potwierdzają, że szczyt owulacji oraz odpowiednie pH, sprzyjają jednak XY.
 
reklama
Nic nie szkodzi, ciekawość to prawdopodobnie pierwszy stopień...do zaplanowania płci ;) Myślałem o tym, rozmawiałem z ginekologiem, czytałem. Wnioskuje, że u nas było za często i fakt - był mały rozgardiasz z tego powodu. Pewnie dokopałaś się do moich wpisów o lady comp baby. Zakupiliśmy z Ż, za nami już pierwszy cykl mierzenia temperatury, jak będzie już w pełni pokazywał wskazania płci to z pewnością podzielę się tym z wami. Mnie do powierzenia wszystkiego LCB skłania fakt przeprowadzonych badań na ludziach (75-80% skuteczności prognoz) no i całkiem niedawne wpisy niektórych dziewczyn (nigdy nie pamiętam nicków), które starały się na dziewczynkę wg teorii przed owu a jednak chłopaki się zapowiadają. Szwagierka starała się też o dziewczynkę wg popularnej teorii chłopak w owu dziewczynka przed owu i 3 dni temu urodziła chłopca. Coś w tym może jest...
Teorii jest mnóstwo, u nas akurat w owu na chłopca a przed na dziewczynkę się sprawdziło, ale myślę sobie że to może kwestia żeby robić inaczej niż się robiło . Jak dziewczynka w owu to może chłopiec przed będzie.
 
Do góry