reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Na pierwszy rzut oka z tego zdjecia to nas corke tylko ten "cien tak miesza czy to części" kapturka chlopca" czy zwykly cien od zdjęcia ze sie odbiło. Oby tak było i to corcia

Jutro obiecuje zrobić lepsza fotkę - musze sciągnąć tylko mega stary komputer by odpalić CD bo ja na codzień używam mcbooka i tam nie ma czytania CD :/ jeden minus tych komputerów.
 
reklama
Ja nie planuje póki co trzeciego ale co miesiąc kusze los. Za kazdym razem jak dostaje @ to mam mieszane uczucia. Z jednej strony Ok a z drugiej czuje zawód. Boje się ze jak się nie zdecydujemy to będę kiedyś żałować. Jedna z Was pisała ze już ma ukochana córkę ale współżyli do któregoś dnia cyklu i tak zeszło jakieś dwa lata. Czy możesz się przypomnieć ? Ja chyba tez tak podejdę do tematu. Mój M chce do 9 dnia cyklu ale już nie raz tak było i nici z ciąży. Ja owu mam najwcześniej 14 dc. A zakres 14-16 dc. Teraz na pewno będę bardziej się pilnować bo nie chce rodzic w grudniu ani w miesiacach zimowych.
 
To czekamy cierpliwie do 1.03 :) ja przy synku dowiedziałam się wcześnie bo 13 tydzień i chyba 4 dni. A przy córce mówili właśnie ze nie widać. Dopiero w 18 tygodniu mi powiedział lekarz. Myślałam ze zwariuje. Chciałam już wiedzieć. Jakbym była w trzeciej ciąży chyba bym chciała niespodziankę.
 
Maran-atha, a widzisz mi tez tak szybko leci ze nie ogarniam:) , ale mam apke ktora.mi sledzi co i jak, bo troche czasu brak

Sylwia- pytasz o zakwaszanie i czy ktos mial chlopca po niskim ph, w 2 ciazy sie zakwaszalam i mialam mega sway, suple jony, dieta - no co tam by nie wymyslili, i mam synka(juz ma 2 lata), a w tej ciazy tez sie zakwaszalam- nie znam jeszcze plci mam jakos 17 tydzien teraz, więc dam ci znac ;)

Ann- no fajnie jak sie chce tylko 3 dzieci i trafi sie ta corka, ja mysle ze gdybym chociaz miala 1 corke to nie mialo by dla mnie znaczenia jaka plec w pozniejszych ewentualnych ciazach,

Kindzia - nubek zawsze sie moze podniesc taka prawda, i to na kazdym etapie, wiele razy widze na nubowych stronach ze maja nuba plaskiego a sie podnosi, mowia ze płeć podstawowa to dziewczynkowa ;), dopiero jak testosteron zaczyna pracowac u chlopcow to zachodza zmiany ktore uwidaczniaja plec plemniczka xy ;) , takze taki nub to 80%szans na dana plec, a co juz weszlo to i tak jest i jak ma sie podniesc to sie uniesie, widzialam dziewczyne ktora pokazywala w 13+ tyg plasko wszyscy ze dziewczynka a w 14 tyg juz pokazywala i stacking i chlopak, no i co zrobisz ,trzeba czekac i tyle :)

Martoosia- masz duze szanse na corke , ale lepiej o tym nie mysl i poczekaj do 16 tyg, wtedy juz mozna okreslic plec i bedziesz wiedziec, najlepiej sie nie nastawiac,

Ja troche zaluje ze wpadke zaliczylismy, zamiast takiego porzadnego sway, bo w sumie 3 dzieci to mi starczy, mimo ze mialam duzo faktorow "dziewczynkowych" no ale gwaracji nigdy nikt nie da :) , trzeba sie godzic z losem jakby nie bylo,
 
Och jak ja Was rozumiem dziewczyny. Mam to samo. Tylko ja w głowie mam jedno,że trzeci i tak na pewno będzie syn,jakoś sobie wmówiłam,że mój mąż "ma formę"na synów... Ale sprobowac można.
Ja w ogóle mam dylemat,czy w ogóle powinnam mieć trzeciego maluszka i ze względów zawodowych i zdrowotnych,ale serce podpowiada,że cudownie byłoby tulić kolejne maleństwo. Moze nie jestem sama? Moze ktoras z Was tez ma wahania?
Ja tak mam. I szczerze nie wiem jak to będzie. A też nie mam czasu
do 2 lat najwyżej. I tak się motam Ale na razie nic nie robię w tym kierunku
 
Ja bym strasznie chciała i 3i 4 ale przez problemy w czasie ciąży się nie zdecyduje...
Grabcia123 mój mąż właśnie dlatego nie chce słyszeć o ciąży. Ciągle mi powtarza,że tak naprawdę od 6 lat mógłby być już samotnym ojcem z 2 dzieci. Bardzo sie boi,choć u mnie to był nieszczęśliwy wypadek. A u Ciebie był.problem z Twoim zdrowiem,czy maluszka?
 
reklama
Ja tak mam. I szczerze nie wiem jak to będzie. A też nie mam czasu
do 2 lat najwyżej. I tak się motam Ale na razie nic nie robię w tym kierunku
To tak,jak ja :) Działam identycznie i niby nie chce zajść, ale jak przychodzi @ to czuje jakiś zawód. Na pewno świadomie nie wstrzelę sie w owu. A tak w ogole,to tak bardzo znam swoj organizm,ze dokladnie czuje co siw dzieje,wiec o wpadce chyba nie ma mowy. I tez sie tak motam... :D
 
Do góry