reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wiem jak to jest, bo pamiętam u nas jak było, kiedy dowiedzieliśmy się, że drugie dziecko, to syn. Początkowo każdy rozczarowany. I komukolwiek byśmy nie powiedzieli, to rozczarowanie, że nie mamy jednak parki. Dlatego teraz też się tak boję tej reakcji.

Zgrałam zdjęcia z prenatalnych. Ale się nadźwigałam. Duży i jedyny komputer, który obsługuje cd, jest schowany w szafie (wiadomo, że na samej górze i na samym końcu). A to taki rzęch, że potrzebuje kilku minut, by wystartować :D Ale się udało!
oto fota originalna z nubem. Wydaje mi się, że tu tego cienia nie ma, choć tą kuleczkę na końcu widać. Więc albo udało się uchwycić moment na usg, kiedy kształtuje się na drugim etapie damska łechtaczka, albo to malutki siurek
a24de0f0f881f6cc9875eb2250660880.jpg
Niestety nie znam się na tym ale trzymam kciuki za róż :)

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Niestety nie znam się na tym ale trzymam kciuki za róż :)
Wczoraj oglądałam akurat na allegro produkty jednej firmy i tam mieli w ofercie takie super rowerki biegowe i mi się przypomniało, jak moi chłopcy szaleli na takich rowerkach <3 jejku, jakbym miała znów takiego rajdowca <3 może LEGO mojego starszaka jednak będzie służyło jeszcze jednemu T. :D
 
Wczoraj oglądałam akurat na allegro produkty jednej firmy i tam mieli w ofercie takie super rowerki biegowe i mi się przypomniało, jak moi chłopcy szaleli na takich rowerkach QUOTE]

My właśnie My mówiliśmy biegówkę dla młodszego [emoji3] A lego uważam że posłuży każdej ploci. To bardzo uniwersalne klocki.

I moim zdaniem będzie u was Tosia, ale ja się słabo znam. Już ni3dlugo się dowiesz [emoji846]
 
My właśnie My mówiliśmy biegówkę dla młodszego [emoji3] A lego uważam że posłuży każdej ploci. To bardzo uniwersalne klocki.

I moim zdaniem będzie u was Tosia, ale ja się słabo znam. Już ni3dlugo się dowiesz [emoji846]

Takie bajeranckie rzeczy są teraz, że tylko mieć pieniądze i kupować [emoji23]

A jak Ty się czujesz?
 
Takie bajeranckie rzeczy są teraz, że tylko mieć pieniądze i kupować [emoji23]

A jak Ty się czujesz?
Chyba wyglądam lepiej niż się czuje [emoji23] plecy zaczynają dokuczac i niestety zaparcia [emoji31] no ale pozatym nie mam na co narzekać. To co u każdej ciężarnej duży brzuch uniemożliwiający połowę czynności [emoji6]

Ja w sumie jakoś z głowa podeszłam chociażby do tematu ubranek dla córki. Mam mega minimalna ilość.
 
Mi lekarz na dwóch kolejnych wizytach w 16 i 27 tc potwierdzał że będzie girl, ufam mu, a mimo to nachodzą mnie myśli co będzie jeśli urodzi się chłopiec, a ja mam wszystko różowe? Nawet gondole kupiłam różowa haha (choć to dlatego, że była okazja, bo wolałabym czarna) Och tak, zgadzam się...Jakbym tu czytała o sobie. Lekarz w drugiej ciąży bez ogródek powiedział mi że chłopiec już w 13 tc i nie dał złudzeń. Był zawód, ale wiedziałam że będzie dzidziuś nr 3 jeszcze u nas. A synek to cudowny maluch, kocham to na zaboj.
Ale w tej trzeciej ciąży to czuje się że to już ostatnia szansa. Bynajmniej u nas. Bo na 4 nie zdecydujemy się świadomie.
Piszesz o niepewności, w 17 i jeden i na polowkowych inny lekarz powiedzieli że dziewczynka, oczywiście kupowałam wszystko w różu, ale z tylu głowy miałam że to przecież niemożliwe, mam 2 synów , może się pomylili i pierwsze pytanie na stole operacyjnym było czy to na pewno dziewczynka .
Dokladnie:zawstydzona/y:... ja w drugie ciazy to jakas bylam bardziej na luzie, poszlam na pierwsze usg 7tc6d, A potem w ok 11 czy 12tc jakos tak mega wczesniej.. I lekarz niespodziewanie odrazu powiedział że to chłopiec, wogole sie nie spodziewałam uslyszec tej informacji na tej wizycie:zawstydzona/y:,nawet chyba nie chciałam.. ale był przekonany..I na następnej potwierdził. Oczywiście, że łza poleciała :-( :(
I oczywiście,że synek jest najslodszy na świecie i nie zamienilabym.. I nawet jak by ich było 150:szok::-) :):-) :):-) :):-) :)..to ta tęsknota w sercu za rozem, pozostaje. Nie umiem tego wyjaśnić..musi być to jakaś jednostka chorobowa od dawna znana w psycholigii:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
@Martoosia a jaka mialas pierwsza bete? Porownywalas z poprzednimi ciazami? Podobno dziewczynkowa jest wyzsza na porownywalnym etapie
Ja po poronieniu chodziłam do psychologa i temat mojego wręcz obsesyjnego pragnienia różu przewinął się w rozmowach, jednostki nie ma [emoji23], ale często zdarza się ukierunkowanie na płeć.
Każda tutaj to ma, ja w trzeciej ciąży wyparlam to pragnienie żeby nie było rozczarowania, kocham moich synów, jak każda matka kocha swoje dzieci, to oczywiste. Powiem szczerze że po narodzinach córki osiągnęła taki wewńętrzny spokój i poczucie spełnienia, czego każdej z Was życzę.
 
Wczoraj oglądałam akurat na allegro produkty jednej firmy i tam mieli w ofercie takie super rowerki biegowe i mi się przypomniało, jak moi chłopcy szaleli na takich rowerkach
Ja ogólnie przed pierwszą ciąża zakładałam minimum 3 dzieci w tym dwoje pierwszych tej samej płci :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiem jak to jest, bo pamiętam u nas jak było, kiedy dowiedzieliśmy się, że drugie dziecko, to syn. Początkowo każdy rozczarowany. I komukolwiek byśmy nie powiedzieli, to rozczarowanie, że nie mamy jednak parki. Dlatego teraz też się tak boję tej reakcji.

Zgrałam zdjęcia z prenatalnych. Ale się nadźwigałam. Duży i jedyny komputer, który obsługuje cd, jest schowany w szafie (wiadomo, że na samej górze i na samym końcu). A to taki rzęch, że potrzebuje kilku minut, by wystartować :D Ale się udało!
oto fota originalna z nubem. Wydaje mi się, że tu tego cienia nie ma, choć tą kuleczkę na końcu widać. Więc albo udało się uchwycić moment na usg, kiedy kształtuje się na drugim etapie damska łechtaczka, albo to malutki siurek
a24de0f0f881f6cc9875eb2250660880.jpg
Ludzie nie myślą, w ciąży którą poroniłam ludzie pytali co zrobimy jak będzie trzeci syn, kiedyś stał obok mój starszy syn i mówi " jak to co, będą kochać jak nas"
Łzy mi stanęły w oczach bo dziecko mądrzejsze od dorosłych.
 
reklama
Ludzie nie myślą, w ciąży którą poroniłam ludzie pytali co zrobimy jak będzie trzeci syn, kiedyś stał obok mój starszy syn i mówi " jak to co, będą kochać jak nas"
Łzy mi stanęły w oczach bo dziecko mądrzejsze od dorosłych.
Kretyńskie pytanie. Mnie tak pytali najbliżsi przy drugiej ciąży. Co zrobię jak będzie drugi syn. Mam córkę, ale na sama o myśl o tym ciśnienie mi skacze. Co mam zrobić oddać do domu dziecka ? Nie rozumiem tego pytania :/ jakby to było zamówienie na dziecko. Ludzie są po prostu głupi.
 
Do góry