reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Grabcia123 mój mąż właśnie dlatego nie chce słyszeć o ciąży. Ciągle mi powtarza,że tak naprawdę od 6 lat mógłby być już samotnym ojcem z 2 dzieci. Bardzo sie boi,choć u mnie to był nieszczęśliwy wypadek. A u Ciebie był.problem z Twoim zdrowiem,czy maluszka?
Z moim zdrowiem co odbiło się ma maluszku....wymiotowałam 3 ostatnie miesiące do stopnia utraty przytomności..3 szpitale miliony badań do dziś nie wiadomo dlaczego tak było...w między czasie problem z nerkami - teraz też już mam... koniec końców podpieli mnie pod żywienie pozajelitowe..synek urodził się w terminie z waga 2600g...chcieli robic CC już wcześniej ale mąż wiedział że póki nie zagraża nic mojemu życiu ma się nie godzić...
 
Dosłownie z dnia na dzień..

Strasznie ci współczuję. Mam nadzieję, że teraz cie to wszystko ominie i będziesz o wiele lepiej wspominała te ciążę. [emoji173]️
Z synkiem już pogodzona? [emoji170]


Moja chwilowa dolina zażegnana. Już na nowo cieszę się z przygotowań i podniecam malutkimi rzeczami i gadżetami [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]
 
Strasznie ci współczuję. Mam nadzieję, że teraz cie to wszystko ominie i będziesz o wiele lepiej wspominała te ciążę. [emoji173]️
Z synkiem już pogodzona? [emoji170]


Moja chwilowa dolina zażegnana. Już na nowo cieszę się z przygotowań i podniecam malutkimi rzeczami i gadżetami [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]
Tak :) jakoś ja nie czułam zalu że synek bardziej zaskoczenie niż zal... tylko że reakcja rodziny była : znowu syn..zabolało mnie bo wręcz odczułam że przestali się cieszyć i czekać na niego

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Tak :) jakoś ja nie czułam zalu że synek bardziej zaskoczenie niż zal... tylko że reakcja rodziny była : znowu syn..zabolało mnie bo wręcz odczułam że przestali się cieszyć i czekać na niego
Wiem jak to jest, bo pamiętam u nas jak było, kiedy dowiedzieliśmy się, że drugie dziecko, to syn. Początkowo każdy rozczarowany. I komukolwiek byśmy nie powiedzieli, to rozczarowanie, że nie mamy jednak parki. Dlatego teraz też się tak boję tej reakcji.

Zgrałam zdjęcia z prenatalnych. Ale się nadźwigałam. Duży i jedyny komputer, który obsługuje cd, jest schowany w szafie (wiadomo, że na samej górze i na samym końcu). A to taki rzęch, że potrzebuje kilku minut, by wystartować :D Ale się udało!
oto fota originalna z nubem. Wydaje mi się, że tu tego cienia nie ma, choć tą kuleczkę na końcu widać. Więc albo udało się uchwycić moment na usg, kiedy kształtuje się na drugim etapie damska łechtaczka, albo to malutki siurek <3

a24de0f0f881f6cc9875eb2250660880.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20190219_1duszynska_4-kopia.jpg
    IMG_20190219_1duszynska_4-kopia.jpg
    99,3 KB · Wyświetleń: 133
Do góry