reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wciąż przewaga na GIRL ale z zaznaczeniem, że to na pewno nie na 100% [emoji23] to jak wróżenie z fusów [emoji23]
Po tym zdjeviu nie wiem czy ktos odwazy sie dac 100%? Moja znajoma ma takie i tutaj bankowo Panna
2019-02-23 17.12.21.jpg
 
Trzymam kciuki za corcie u Ciebie. Tak będzie. Tylko zdjęcie masz za ciemne .

No powiem ci, że kiepskie foty mi zrobiła ta lekarka. Liczyłam na coś lepszego po wyglądzie jej sprzętu. Mój gin już robi ładniejsze. Poza tym fotki mi tylko zgrała na CD, nawet nie drukowała :(
Pod tym względem mnie zawiodła.

W sumie to i tak nic nie zmienię. Na nic nie mam już wpływu. Teraz byle wytrzymać do poznania płci w miarę normalnym stanie psychicznym bo wczoraj miałam mega dola. Oglądałam z mama sukienki w dziale dziecięcym i po powrocie do domu beczałam jak bóbr. Sama się z siebie śmieję!
 
Domyślam się, że to kiepska fota (bo druków nie mam, a to zdjęcie z ekranu starego monitora). Kiepsko cokolwiek dojrzeć. [emoji24] już tylko 6 dni do wizyty, więc zacznę od teraz co wizytę męczyć gina o fotę między nożkami [emoji23][emoji23][emoji23]
Marta widzę, że targaja Tobą takie same emocje co i mną, kiedy byłam na tym etapie ciąży. Ja nawet jak już miałam potty shot z 16tc doszukiwalam się czy to na pewno girl. Bo zdjęcia nuba nie miałam żadnego. Wogole na 3 ciąż A moje nie miałam zdjęcia nuba żadnego z moich dzieci [emoji23]
 
Marta widzę, że targaja Tobą takie same emocje co i mną, kiedy byłam na tym etapie ciąży. Ja nawet jak już miałam potty shot z 16tc doszukiwalam się czy to na pewno girl. Bo zdjęcia nuba nie miałam żadnego. Wogole na 3 ciąż A moje nie miałam zdjęcia nuba żadnego z moich dzieci [emoji23]

Ja to nawet już nie wiem, czy to zdj to zdj nuba [emoji23] z każdym dniem wiem mniej [emoji23][emoji23][emoji23] to jest okropnie wygłupiające! Mam nadzieje, że jak juz na połówkowych mi powiedzą płeć to już tego nie zakwestionuje. [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry