reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mnie zastanawia ten "kapturek" na koncu czy to po prostu cień? Bo u dziewczynek w w idelkach ta kreska jest Na dole a tutaj jakby grzybek jaku chłopca *chyba ze to tylkood zdjecia taki cien.
Może spytaj tutaj Martusia http://www.ingender.com/forum/Forum.aspx?ID=95

Właśnie, to samo mnie martwi [emoji24] jak patrzyłam na tych zdjęciach anatomii płodu i rozwoju takiego nuba to niby na początku u obu płci jest ten kapturek.... musze przestać o tym myślec [emoji23][emoji23][emoji23] bo oszaleje.
 
reklama
Właśnie, to samo mnie martwi [emoji24] jak patrzyłam na tych zdjęciach anatomii płodu i rozwoju takiego nuba to niby na początku u obu płci jest ten kapturek.... musze przestać o tym myślec [emoji23][emoji23][emoji23] bo oszaleje.
Wstaw tam zdjęcie na to forum . Sa tam dziewczyny cóż każdym.razem dobrze piszą . Jak sie u Ciebie odezwa to masz gwarancję ze to co napisza bedzie.
 
@milla1982 ja z Tobą :) Dzisiaj u mnie 7 dc. Ide zaraz zrobić test owu. Coś czuje ze w tym cyklu bedzie szybko. Do tego teraz powinien być lewy jajnik, to mój bezpieczniejszy.
Ja mam owu ok 17-18 dnia dopiero,więc mam jeszcze sporo czasu. A Ty Aniu tez celujesz w roz?
Martoosia,ja trzymam kciuki za ten Twój roz. Jak się uda,to pójdę w Twoje ślady krok po kroku :) Też się tak wpatrywalam w zdjęcie.
 
Tak też marze o dziewczynce od zawsze! Mam jednego cudownego synka. Teraz powoli juz marze głównie o zdrowej ciąży bo od września próbuje i nic
 
Wróciłam właśnie od koleżanki. Zdjęcie z 12+4 widać coś? Lekarz nic nie chciał powiedzieć:)
20190222_210642.jpg
20190222_210658.jpg
 
Tak też marze o dziewczynce od zawsze! Mam jednego cudownego synka. Teraz powoli juz marze głównie o zdrowej ciąży bo od września próbuje i nic
Ja ledwie przeżyłam po drugim porodzie i mąż nie chce nawet słyszeć o trzeciej ciąży. Mówi,że możemy adoptować dziewczynkę, jeśli tak bardzo zależy mi na córeczce. Niby tak...Ale ja uwielbiam też stan bycia w ciąży:)
 
Witam :) nie wiem czy ktoś mnie tutaj kojarzy bo udzielam się krótko ale forum obserwowałam dużo wcześniej zanim zaczęłam starać się o dziecko. Na forum byłam jak imama planowała 3 ciążę :) mam 2 synkow
jeden 5 lat a drugi za chwilkę będzie miał roczek. Byłam pewna że kończę na dwójce ale znowu coś mnie zaczęło ciągnąć do różu.... ;) od jakiegoś czasu znowu tu wróciłam jednak wiele osób jest dla mnie zupełnie nowych chodz i znajome nicki się pojawiają. Jeśli zdecydujemy się na 3 dziecko to na pewno tu wrócę ale najpierw muszę być gotowa na dziecko nie zależnie od płci ;)
 
Witam :) nie wiem czy ktoś mnie tutaj kojarzy bo udzielam się krótko ale forum obserwowałam dużo wcześniej zanim zaczęłam starać się o dziecko. Na forum byłam jak imama planowała 3 ciążę :) mam 2 synkow
jeden 5 lat a drugi za chwilkę będzie miał roczek. Byłam pewna że kończę na dwójce ale znowu coś mnie zaczęło ciągnąć do różu.... ;) od jakiegoś czasu znowu tu wróciłam jednak wiele osób jest dla mnie zupełnie nowych chodz i znajome nicki się pojawiają. Jeśli zdecydujemy się na 3 dziecko to na pewno tu wrócę ale najpierw muszę być gotowa na dziecko nie zależnie od płci ;)
Witaj:) Ja też jestem mama dwóch synków i też mi nie daje spokoju ten nieszczęsny roz. Jestem jednak pewna,że trzeci też będzie syn,na którego punkcie zwariuje nie mniej,niż na punkcie starszych!
 
reklama
Wróciłam właśnie od koleżanki. Zdjęcie z 12+4 widać coś? Lekarz nic nie chciał powiedzieć:)Zobacz załącznik 945719Zobacz załącznik 945721

Mi się wydaje, że jednak chłopiec, ale ja nie lekarz. W zasadzie to z tych fotek ciężko określić, bo niby kiepsko widać, ale chyba na tej nr1 jakby jakoś nub był... No ale niech się te nasze specjalistko wypowiedzą, bo ja to tak chyba mało obeznana [emoji23]
 
Do góry