reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jakimś cudem wstawiłam fotkę na to forum. Ciekawa jestem czy w ogóle ktoś odpisze. Bo widzę, że tam momentami z tym kiepsko.
Martoosia wstaw na grupy na fb, tam szybko odpisuja dziewczyny.
Screenshot_2019-02-23-07-19-42.jpeg
Screenshot_2019-02-23-07-19-55.jpeg
 
Martoosia wg mnie to nie klasyczny nub dziewczynkowy . Przybliżać.oglądam żeby znaleźć to co w nubach dziewczynkowych jest Mogę dać 60% Na dziewczynke. A tamtym forum dziewczyny jak cismpiszanto tak.jest ale widac nie jest to iczywiste więc dużo ogląda mało odpowiada
 
Martoosia wg mnie to nie klasyczny nub dziewczynkowy . Przybliżać.oglądam żeby znaleźć to co w nubach dziewczynkowych jest Mogę dać 60% Na dziewczynke. A tamtym forum dziewczyny jak cismpiszanto tak.jest ale widac nie jest to iczywiste więc dużo ogląda mało odpowiada

Domyślam się, że to kiepska fota (bo druków nie mam, a to zdjęcie z ekranu starego monitora). Kiepsko cokolwiek dojrzeć. [emoji24] już tylko 6 dni do wizyty, więc zacznę od teraz co wizytę męczyć gina o fotę między nożkami [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Witam :) nie wiem czy ktoś mnie tutaj kojarzy bo udzielam się krótko ale forum obserwowałam dużo wcześniej zanim zaczęłam starać się o dziecko. Na forum byłam jak imama planowała 3 ciążę :) mam 2 synkow
jeden 5 lat a drugi za chwilkę będzie miał roczek. Byłam pewna że kończę na dwójce ale znowu coś mnie zaczęło ciągnąć do różu.... ;) od jakiegoś czasu znowu tu wróciłam jednak wiele osób jest dla mnie zupełnie nowych chodz i znajome nicki się pojawiają. Jeśli zdecydujemy się na 3 dziecko to na pewno tu wrócę ale najpierw muszę być gotowa na dziecko nie zależnie od płci ;)
W 2017 byłaś? Ja wtedy miałam 2 synów i czytałam forum i planowałam 3 ciążę , to ważne żeby nastawić się na kolejnego syna, żeby nie było rozczarowania. Ja jak zaszłam to do 17 tygodnia wszystkim mówiłam że będzie syn, chlopcom że będą mieć brata, nawet imię wybrałam.
 
reklama
Domyślam się, że to kiepska fota (bo druków nie mam, a to zdjęcie z ekranu starego monitora). Kiepsko cokolwiek dojrzeć. [emoji24] już tylko 6 dni do wizyty, więc zacznę od teraz co wizytę męczyć gina o fotę między nożkami [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja się nie znam ale życzę różu[emoji254][emoji254][emoji254]
 
Do góry