reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anija.82 super! Gratulacje[emoji844][emoji2]
Grabcia123 piękna dzidzia [emoji7]

Każda z was będzie w ciąży, nie smućcie się i bądźcie dobrej myśli : )
6.12 po 8rano w wypadku samochodowym zginął mój kolega, 35lat, osierocil 4miesieczna córkę!, :'"(
To dopiero tragedia, nie mogę przestać o nim myśleć...
Dlatego cieszmy się z tego co mamy! Bo kurcze....
 
reklama
Anija.82 super! Gratulacje[emoji844][emoji2]
Grabcia123 piękna dzidzia [emoji7]

Każda z was będzie w ciąży, nie smućcie się i bądźcie dobrej myśli : )
6.12 po 8rano w wypadku samochodowym zginął mój kolega, 35lat, osierocil 4miesieczna córkę!, :'"(
To dopiero tragedia, nie mogę przestać o nim myśleć...
Dlatego cieszmy się z tego co mamy! Bo kurcze....

Bardzo mi przykro :(
Zgadzam się, cieszmy się zdrowiem i życiem. A reszta przyjdzie. W końcu przyjdzie.
 
Dziewczyny byłam wczoraj u gina, tsh spadło na niecałe 1 więc dobrze reaguje na leki. Wczoraj według okresu 4 tyg 4dni a to kropek [emoji7] widać tylko taki mały pęcherzyk po prawejZobacz załącznik 920489
Część Biedroneczko. Śliczna kropeczka a jakto mówią :"biedroneczki są w kropeczki:D" milo, że jeszcze o mnie pamiętasz :) my dziś się chrzcilismy. Misiek vel kluseczek przespał wszystko. Konczymy trzy miesiące i nosimy rozm.68. Jeszcze chwila i będzie 74. Wyrastamy z gondoli, choć karmimy się cycusiem a nie drożdżami.
 
Czarnakredka i co ja Ci mogę powiedzieć. ..żal rozczarowania w końcu oslabnie. Poczucie niespełnienia, czy tęsknoty raczej nie minie, ale będzie nawiedzalo Cię rzadziej po urodzeniu dziecka. Pamiętaj, że to nie wina chlopca, że jest chlopcem i zasluguje na bycie Twoim księciem tak jak pozostali. Aha, bardzo ważne : to nie dziecko rozczarowuje, co do płci a niespelnione marzenie! Ja jednak uważam, że jest pewien plan na każdego i dlatego Ty rodzisz się dokładnie tą osobą, którą jesteś! To samo rzecz jasna dotyczy naszych dzieci. Jasne, że jest trudno jeśli te nasze marzenia się wciąż nie ziszczają a obok tyle spełnionych rodziców. Wpiszcie sobie w YT adopcja Naomi (po angielsku). Wyskoczy Wam seria filmów o adopcji przez Amerykanów dzieci m.in. z Azji. Ja ogladalam na razie trzy i ryczalam jak bóbr zwłaszcza przy adopcji Naomi (rodzina z trójką synów )jedzie adoptować córeczkę z Chin. Piękna historia z happy endem.
 
Dzień dobry wszystkim :)
gorligorligor - nic dodać, nic ująć. Podczas ciągłych przemyśleń dni i rozmów godzin ciągle powtarza mi się ta oczywista kwestia, że to nie dziecko rozczarowuje, a niespełnione, największe i prawdopodobnie najważniejsze marzenie. Dzieci się kocha bezwarunkowo, marzenia się spełnia lub czeka na ich spełnienie. Każdy wie, że oczekiwanie jest najtrudniejsze. Życzę wszystkim, aby droga przez życie z tym nie mijającym, trudnym poczuciem była zawsze jak najkrótsza, by jak najszybciej każde z nas mogło z czystym sercem stwierdzić MAM WSZYSTKO :) uda się! Wam Mamusie, Wam Staraczki, może i mnie coś skapnie... ;) tygodnia radosnego i mocnej wiary pełnego (po brzegi).
milosc_nauka_marzenia_2056.jpg

DLNF0XrW0AA2ish.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czarnakredka i co ja Ci mogę powiedzieć. ..żal rozczarowania w końcu oslabnie. Poczucie niespełnienia, czy tęsknoty raczej nie minie, ale będzie nawiedzalo Cię rzadziej po urodzeniu dziecka. Pamiętaj, że to nie wina chlopca, że jest chlopcem i zasluguje na bycie Twoim księciem tak jak pozostali. Aha, bardzo ważne : to nie dziecko rozczarowuje, co do płci a niespelnione marzenie! Ja jednak uważam, że jest pewien plan na każdego i dlatego Ty rodzisz się dokładnie tą osobą, którą jesteś! To samo rzecz jasna dotyczy naszych dzieci. Jasne, że jest trudno jeśli te nasze marzenia się wciąż nie ziszczają a obok tyle spełnionych rodziców. Wpiszcie sobie w YT adopcja Naomi (po angielsku). Wyskoczy Wam seria filmów o adopcji przez Amerykanów dzieci m.in. z Azji. Ja ogladalam na razie trzy i ryczalam jak bóbr zwłaszcza przy adopcji Naomi (rodzina z trójką synów )jedzie adoptować córeczkę z Chin. Piękna historia z happy endem.
Cieszę się że wszystko u Was super [emoji8] często brakuje Twoich wpisów pełnych spokoju [emoji6]
 
reklama
Do góry