reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth doradz mi co mam robić, poprawiać dziś w owu i jutro czy dac spokój sobie. [emoji173] było w 16 dc a dziś jest 18 dc. Tylko to jedno serduszko było z finałem po 5 dniach przerwy, wcześniejsze z zabezpieczeniem były.

Ja bym poszła na żywioł, jak Millo pamiętasz, dzień przed owu, owu i dzień po. Z tego sporo dziewczynek jest. Ja ostatnio miałam taki plan tylko nie wyszlo.
 
reklama
Ja rozumiem, że jeden stosunek
chodzi mi tylko o dni czy można np.5dni przed owulacja czy to już nie będzie ta metoda?
Kupilabym książkę ale czaje angielskiego .

5 dni przed owu to już bardziej chłopczykowo. W książce autorka pisze, że każde odstępstwo od tej metody daje znane nam wszystkim 50/50. Czyli szansa jest taka jak przy każdym współżyciu.
 
Dziewczyny pisze w imieniu koleżanki.. Ja nie umiem wam doradzić.. Otóż starają się o pierwszego dzidziusia.. Obserwuje się kilku cykli i zawsze po @ miała sucho później lepki śluz później mokro kremowy śluz wodnisty i później sucho id dzień przed @zaczynała czuć wilgotnośc i do tej pory się nie udało.. Teraz jest w 11 dc i zamiast kremowego sluzu ma bardzo dużo gęstego białego śluzu lekko się rozciqgajacego.. Ale też takiego niby lepkiego i zastanawia się czy to może być jakiś płodny bo wiadomo zawsze Sw wyjątki od reguly... Zaskoczyła ja ilość
. Testów owu nie robi infekcji nie ma .. Pomożecie ?
 
Dla mnie to nie jest plodny. Ale ciezko powiedziec bi kazda ma inaczej. Lekko rozciagliwy, gęsty bialy sluz pod nieplodny mi podchodzi. Moze zaczela cos brac/jesc dodatkowo? Wiesiolek? Siemie lniane?
 
Dla mnie to nie jest plodny. Ale ciezko powiedziec bi kazda ma inaczej. Lekko rozciagliwy, gęsty bialy sluz pod nieplodny mi podchodzi. Moze zaczela cos brac/jesc dodatkowo? Wiesiolek? Siemie lniane?
Też mówiłam że nie płodny ale ona mówi że też tak myslala ale lekko się ciągnie i momentami ma przezroczysty minimalnie się ciągnący jak nitka cienki.. Mi się wydaje że może wchodzi w płodny sluz i się jej zmieszaly..ma zrobić test owu po pracy
 
reklama
Chciałam właśnie tak zrobić ze dzień przed w owu i po owu ale wczoraj nie było przytulnek tylko przed wczoraj a dziś owu i nie wiem czy to lapnie sie na króliczki bo był dzień przerwy i byłyby ❤ 2 przed owu w owu i po owu.
 
Do góry