reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gdzieś mi zniknęła ta stronka z rozpiską płci dla nas. [emoji20] ale Chińczycy nadal mocno idą u mnie w dziewczynkę. Wszelkie kalendarze księżycowe rownież wyliczają dziewuszkę. [emoji177]

Owu w październiku wypada chwilę po nowiu - ponoć to dobre na GIRL [emoji177] któraś z Was tak chyba pisała, że jej chłopcy właśnie w pełnie wyszli. [emoji848][emoji848][emoji848]
 
reklama
Dziewczyny jeśli mogę chciałbym spytać o meto de Bebydrustmethod .
Cykle mam 28d.owu ok.13dc.
Jeśli będziemy starać się zaraz po okresie np.7dc to już nie będzie ta metoda ?musi być to 2-3dni?
 
Dziewczyny jeśli mogę chciałbym spytać o meto de Bebydrustmethod .
Cykle mam 28d.owu ok.13dc.
Jeśli będziemy starać się zaraz po okresie np.7dc to już nie będzie ta metoda ?musi być to 2-3dni?

Kazda metoda dobra, byle skuteczna ;) i duzo zależy od żywotności plemników twojego partnera. Wiem, że u nas chyba maja słaba żywotność bo teraz owu niby 11.09, my kochaliśmy się 9, 10.09 i nic.

Ale na dziewczynkę to 2-3 dni przed owu niby i potem abstynencja 7 dni.
 
U mnie dziś 8 dc. Owu myślę że będzie w niedziele lub poniedziałek (12 lub 13 dc)., do potwierdzenia testami.
Staranka mam zaplanowane na piątek wieczór :D w sobote idziemy na imprezke i sie obawiam że mogą wyjść nici ze starań w ten dzień. Jeśli owu jednak będzie później - w poniedziałek - to poprawimy w niedzielę. Taki mam plan, a co z tego wyjdzie?
 
Dziewczyny jeśli mogę chciałbym spytać o meto de Bebydrustmethod .
Cykle mam 28d.owu ok.13dc.
Jeśli będziemy starać się zaraz po okresie np.7dc to już nie będzie ta metoda ?musi być to 2-3dni?

Metoda babydust, zakłada częstotliwość i frekwencję. Wiec na dziewczynkę raz 3-2 dni przed. Tylko jeden stosunek.
 
Leeleeth doradz mi co mam robić, poprawiać dziś w owu i jutro czy dac spokój sobie. ❤ było w 16 dc a dziś jest 18 dc. Tylko to jedno serduszko było z finałem po 5 dniach przerwy, wcześniejsze z zabezpieczeniem były.
 
reklama
Metoda babydust, zakłada częstotliwość i frekwencję. Wiec na dziewczynkę raz 3-2 dni przed. Tylko jeden stosunek.
Ja rozumiem, że jeden stosunek
chodzi mi tylko o dni czy można np.5dni przed owulacja czy to już nie będzie ta metoda?
Kupilabym książkę ale czaje angielskiego .
 
Do góry