reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kitqa to dodam że przy 1 synku tez [emoji173] były co 2 dni [emoji6]
Kitqa a jakby [emoji173] były dziś w nocy jutro rano i wieczorem to jak to ma się do tego testo?
 
Przy staraniu o dziewczynie jest napisane że mąż powinien przyjmowac "Ole". Czy ktoś mi powie co to jest, bo jestem trochę świeża w tym forum...
 
Kitqa to dodam że przy 1 synku tez [emoji173] były co 2 dni [emoji6]
Kitqa a jakby [emoji173] były dziś w nocy jutro rano i wieczorem to jak to ma się do tego testo?
Myślę że codzienny sex zmniejsza ilość nasienia, ale czy w zmniejszonej ilości nasienia będzie mniej xy? Tego nienwiem ale myślę że lepiej działce codziennie nic co dwa dni [emoji6] choć taki krotki maraton może wcale nie zmniejszyć ilości nasienia, ale może go osłabić. I działając w ten sposób masz. Większe szanse na ciążę [emoji1307] spójrz na. Kalendarz księżycowy, co mówi?
 
Kitqa nawet nie sprawdzałam kalendarza księżycowego ale z tego co kojarzę to jest w znaku męskim i po pełni.
Tu są moje wykresy,1 to starania przy 2 synku a ten drugi teraz z tym że tylko ostatnie [emoji173] było z finałem.
U nas niestety ale nie było ani wczoraj w nocy ani dziś rano przytulnek bo maz się rozchorowal [emoji24] i zostaje tylko to jedno [emoji173]
Dziewczyny ja raczej odpuszczam całkowicie starania, nie mam już nerwów ani sil na to wszystko, mam zdrowych odchowanych synów także przyszedł czas aby mieć trochę czasu dla siebie. Może to wszystko to jakiś znak żebym dała sobie spokój z planowaniem...
Screenshot_2018-09-27-07-23-19.jpg
Screenshot_2018-09-27-07-21-54.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-09-27-07-23-19.jpg
    Screenshot_2018-09-27-07-23-19.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 356
  • Screenshot_2018-09-27-07-21-54.jpg
    Screenshot_2018-09-27-07-21-54.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 353
@Marzycirlka86 jeśli [emoji173]️ były dzień przed kreska to zostaw. To jak najbardziej bdm.
Gdzieś mi to umknęło, tylko wiesz bdm jest trudna ogólnie do zaciążenia.
@martooosia04 wizytę mam za miesiąc wiec zrobię raz jeszcze badania i wtedy zobaczymy. Na razie nie planuje tego cyklu.
@madziolek7 Ole to ekstrakt z liści oliwek na Allegro można kupić.

Został mi rephresh i replens jeśli któraś potrzebuje.
 
reklama
Do góry