reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mihasiaaa u mnie naprawdę znikome szanse są na córkę, maz twierdzi że ma formę ustawioną na pustaki i cegły z tego nie bedzie i ma chyba rację bo po 3 synach szansa na dziewczynkę jest zerowa choćbym nie wiem co robiła to tego nie przeskocze ;) ale liczy się ZDROWE dziecko i to jest najważniejsze :)
 
Mihasiaaa u mnie naprawdę znikome szanse są na córkę, maz twierdzi że ma formę ustawioną na pustaki i cegły z tego nie bedzie i ma chyba rację bo po 3 synach szansa na dziewczynkę jest zerowa choćbym nie wiem co robiła to tego nie przeskocze ;) ale liczy się ZDROWE dziecko i to jest najważniejsze :)
Pewnie, że zdrowe najważniejsze, Ignacy to piękne imię, ale ja i tak trzymam kciuki za Ingę ;)
 
Zobaczymy co przyniesie los ale wczoraj pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy podczas ❤ to ta ze bedzie syn i chyba rozum próbuje mnie do tego juz przygotować.
Grabcia o to to właśnie, żeby sie najpierw udało w ogóle zajść w ciążę i żeby wszystko było ok a reszta to już kwestia drugorzędna.
 
Mihasiaaa u mnie naprawdę znikome szanse są na córkę, maz twierdzi że ma formę ustawioną na pustaki i cegły z tego nie bedzie i ma chyba rację bo po 3 synach szansa na dziewczynkę jest zerowa choćbym nie wiem co robiła to tego nie przeskocze ;) ale liczy się ZDROWE dziecko i to jest najważniejsze :)
Nie znam twojej historii ale nie zgodze sie z tym ze masz zerową szanse na dziewczynke [emoji14]
Moja siostra byla w ciazy 7 razy, i ma 3 synów i jedna wyczekana i wystarana corcie (3 kolejne ciaze niestety straciła i niestety za każdym razem byla to dziewczynka..)
Trzymam za Ciebie kciuki [emoji6]
 
Kaamilaaa ja to czuje ze nie jest mi dane mieć córkę, mam 2 synkow a 3 straciłam teraz w maju w 17 tc. Także zostanie mi tylko marzenie o córce.
A na dodatek jestem wściekła jak nie wiem, miało być wczoraj [emoji173] i nie było bo maz mi się zbuntowal i d...a. I jeżeli uda się że któryś z żołnierzykow przetrwa to będziemy mieć Ignasia :)
Zawsze było wszystko zaplanowane a teraz wpadka stulecia :-D
 
Ja nie tracę nadziei. Suple bierzemy dzielnie. Jutro idę na badania od rana i zobaczymy zaś do dalej. Wg apek owu teraz 13.10 - trzeba sprawdzić co tam księżyc dla mnie szykuje [emoji23] pewnie BOY [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Paczaj w te księżyce, bo coś czuję że one mogą mieć znaczący wpływ. Do cholery musi coś mieć [emoji6][emoji846]
Marzycielka piękne kreski! Nie ma to tamto trzeba działać! [emoji177]
Niestety, kto ma dwójkę dzieci tej samej płci to ma większe szanse na kolejne dziecko tej samej płci!
Leeleeth! Ty mi się tam nie załamuj, byłaś w ciąży nie raz! Jesteście zdolni począć dziecko, także będziesz w ciąży [emoji1307] tylko na spokojnie [emoji6][emoji177]
 
Do góry