reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny ja z niecierpliwością czekałam na sierpniowy cykl.Musiałam odczekać 3 cykle po poronieniu. Wszystkiego znaki i kalendarze wskazywały na dziewczynke. Termin porodu byłby na maj czyli super.Ubzdurałam sobie że to musi być mój cykl,pierwszy a zarazem ostatni.❤ w 8 i 12dc,owulacja w 14dc.Ostatnio w takich samych dc.zaszłam w ciąże,więc myślałam jak może się nue udać.Zawsze mieliśmy złoty strzał.Wkręciłam sobie objawy.I niestety ale przyszło rozczarowanie jak mogło się nie udać. Skoro nigdy nie miałam problemu.Teraz wiem że chcialam zbyt bardzo,to miał być mój czas i koniec.Niestety efekt był odwrotny.
 
Witaj <3


dziewczyny, melduję, że rozkręca się @. idę na siusiu, a tam różowo... więc zaczynam 5cs i w 3 dc lecę na badania.
Hej kochana [emoji137]
Wiesz jak mi przykro [emoji58]
Dobrze ze zrobisz juz badania [emoji11]
Naprawdę, podziwiam za wytrwałość. Ja zarówno z synkiem i teraz w ciąży chciałam wiedzieć jak najszybciej. Rozumiem, ze wyprawkę robiłaś uniwersalną, czy czułaś, ze chłopiec?
Nie, nie mialam przeczuc co będzie [emoji6] ogolnie to praktycznie wszyscy jakos obstawiali córkę [emoji14] ponoc przez to ze co chwilę jadlam cos słodkiego [emoji14]
Wyprawke mialam uniwersalną ale z racji tego ze duzo np ciuszkow dostawalam od znajomych to byly tez i rozowe elementy [emoji14] ktore do dzis leza w kartonach w szafie [emoji14]
Martoosia04 przykro mi bardzo.
Kaamilaaa witaj [emoji113]
Hej [emoji137]


Ja to sie w sumie boje tego etapu gdzie zaczniemy sie badac i leczyć, dobrze ze chociaż tz nie jest uparty i bez problemu pojdzie na badanie (chcemy od niego zacząć bo to w sumie jedno badanie i bedziemy wiedziec czy jest ok, tym bardziej ze on stara sie teraz o pierwsze dziecko bo moj syn to z poprzedniego związku.)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi, bo to, jakie badania ja chcę zrobić, to wiem, ale czy mój M. też ma coś sprawdzić? Oprócz w ostateczności swoich żołnierzyków ;)
 
Do góry