reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kochane moje przedstawiam Wam mojego czwartego ukochanego syna. Już straciłam dla Niego głowę, serce i mam w nosie teraz "tutu z brokatem". Na razie jestem PRZESZCZĘŚLIWA z bycia mamą poraz kolejny i tej radości Wam życzę bez względu na płeć!Zobacz załącznik 896453
Ogromne gratulacje! Synuś jest fantastyczny :)
 
U mnie owu w znaku Panny jeszcze, to niby żeński znak, zobaczymy.

Ciekawe jak wyjdą dziś testy owu, bo Apki pokazują owu na dziś. Skok temp. był na 36,85 nagle więc jak na moje po zabawie chyba. Obstawiam tą niedzielę owu.

Jak myślicie?

IMG_2503.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2503.JPG
    IMG_2503.JPG
    317,3 KB · Wyświetleń: 639
@martooosia04 ja bym obstawiała poniedziałek! Bo w niedziele nadal miałaś pik. Jajko się uwalnia jak jest spadek lh czyli pik zmienia się w high. Nie wiem czy sensownie napisałam [emoji85]
Na moich staraczkach jest babeczka, która zaszła w ciąże z przerywanego stosunku wiec maleńka nadzieja i u mnie zakiełkowała [emoji6][emoji1]
To cień szansy ale jest! [emoji1307]
 
@leeleeth właśnie rozwijałas moje wątpliwości co do owu.. Dzięki!! Bo pik i spadek temp miałam jednego dnia a następnego już high i wzrost...
I mówiłam ci właśnie ze moja przyjaciółka zaszła w przerywanm :)[/QUOTE]
Dziewczyny wierzycie w implantacje 4dpo???
 
Ostatnia edycja:
reklama
@martooosia04 ja bym obstawiała poniedziałek! Bo w niedziele nadal miałaś pik. Jajko się uwalnia jak jest spadek lh czyli pik zmienia się w high. Nie wiem czy sensownie napisałam [emoji85]
Na moich staraczkach jest babeczka, która zaszła w ciąże z przerywanego stosunku wiec maleńka nadzieja i u mnie zakiełkowała [emoji6][emoji1]
To cień szansy ale jest! [emoji1307]

Też bym bardziej obstawiała wczorajszy dzień, bo wczoraj jeszcze jajniki pobolewały dopołudnia. Dziś już nic.
No zobaczymy, czy te [emoji173]️ dwa dni pod rząd coś dadzą.
 
Do góry