reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U mnie napewno nie, a objawy to albo progesteron albo choróbsko.
@Domi33 a jeszcze dopytam czy te nowie w okolicach owu i pełnie maja cos na rzeczy? Bo niektórzy tym sie sugerują [emoji16]
Przepraszam, ze tak męczę temat [emoji6]
Ale jakoś wierze w ten księżyc...

Czyli jeśli w przyszłym cyklu w dzień spodziewanej owu księżyc jest w znaku panny to jest Ok? I jest w nowiu, zazwyczaj mam owu w nów [emoji23]
To ważne?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Za to w księżyce itd.nie wierzę. Mysialaby być 100% sprawdzalnosc ;) jedyne co do księżyca by pasowało , to fakt, że przy pełni jest więcej rodzących (i te na czas, i po i przed terminem).
Domi zaprzecz/potwierdź? :)
 
Co do znieczulenia, to w takim razie jeśli tylko nada się okazja to poproszę o nie. Trzy razy rodzilam na naturala. Za trzecim razem już marzylam o znieczuleniu, ale wciąż czekali na salę porodową i gucio wyszło. Teraz paraliżuje mnie na samą myśl o skurczach i tym bólu, który mam wrażenie, że spowoduje u mnie już że zwariuję psychicznie tym razem. Każdy ma swoją wytrzymałość, ja już ją przekroczyłam...
 
Co do znieczulenia, to w takim razie jeśli tylko nada się okazja to poproszę o nie. Trzy razy rodzilam na naturala. Za trzecim razem już marzylam o znieczuleniu, ale wciąż czekali na salę porodową i gucio wyszło. Teraz paraliżuje mnie na samą myśl o skurczach i tym bólu, który mam wrażenie, że spowoduje u mnie już że zwariuję psychicznie tym razem. Każdy ma swoją wytrzymałość, ja już ją przekroczyłam...

U nas podczas przyjęcia wypelbia sie te wszytskie kwestionariusze i tam jest jedno z pierwszych pytań czy chcesz zzo, potem ta cała reszta dot szycia, nacinanaia, stażystów itd ja zawsze jechałam przytomna do spzitala i był czas na wszytsko . Moja szwageira znów z 3cia dziewczynka tak szybki jechala że z domu do spzitala miała już rozwarcie 9cm i z miejsca na salę porodowa - nie było nawet czasu na znieczulenie :)

Jak mówię, osobiście miałam i namawiam kazda rodząca :) u nas lada dzień zostaje 2 MSC ... I już nie wiem czy się bardziej bać czy cieszyć ...
 
reklama
Ja dziś się dowiedziałam że 'taaaaaka gruba jestem ' - przytyłam 5.5kg a za tydzień zaczynamy 8 msc więc jak dla mnie naprawdę przyzwoicie. Już miałam 'odszczdkanac' ale spojrzałam na dziewczynę która to mówiła i takie 160cm wzrostu i ok 90kg wagi... :/ Nie obrażam ale też nie odpuszczam więc tylko powiedziałam że dziękuję za 'komplement' i proszę i cenę mojego wyglądu jednak poza okresem kiedy jestem na końcówce ciązy.

Eeeee bo ja wiem , że człowiek nie wygląda jak seks bomba ale bo ludzie... IczywisOcz nie zepsuło mi to dnia ale wkurzyło :/
 
Do góry