reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dopiero 5dpo więc jeszcze dluuuugo dluuuugo do testu. Spróbuje 22.08 ale w cuda nie wierzę. Najpóźniej zaś 27.08 kiedy mam termin @. Chyba że poczekać do 29.08 kiedy mam urodziny i mieć Ew. prezent [emoji23][emoji23][emoji23][emoji848]
Ja bym czekała aż się okres spózni..
Po co Ci ten wcześniejszy stres.
Zaraz kreska jest albo nie ma,to za jasna...co z tą beta.. A po terminie czarno na białym.
 
reklama
Ja bym czekała aż się okres spózni..
Po co Ci ten wcześniejszy stres.
Zaraz kreska jest albo nie ma,to za jasna...co z tą beta.. A po terminie czarno na białym.

22.08 idę na badania do ginki i w razie co chcę jej powiedzieć, że może być coś na rzeczy. Wiesz, by nie gmerała za ostro [emoji23] choć rewelacji się nie spodziewam zobaczyć w tym czasie na teście...
 
Odpocznij kochana:) Bądź ze swoimi mężczyznami na 100% a z cudownych chwil będzie cudowny prezent w postaci fasolki w różowym kolorze;)
Teraz jestem z nimi na 100 bo mąż nie jezdzi w delegacje juz :) czekam żeby @ przyszła a jej dalej nie ma a juz bym chciała..jeszcze kolezanka pytała dzis wyslalam jej wykres a ona ze jeszcze nic straconego bo nie spadło nawet na linie podstawową a jaj mówie, że cuda się nie zdarzaja... @belle81 a co u Ciebie?
 
Ja mam od dwóch dni takie agresory w sobie, że sama siebie nie poznają. Czepiam się o wszystko. Wszystko mnie absolutnie denerwuje (lekko mówiąc). I te cholerne plecy!
 
Ja biore proga wiec objawy ciążowe jak ta lala. Strasznie zmeczona jestem i senna, ciągnie mnie w podbrzuszu, bolą mnie plecy. Czuje sie jak po zderzeniu z ciężarówka, taka połamana.
I planuje kolejny cykl.
Ten był idealny, wiec mąż strasznie mi namieszał.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry