reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Grabcia no strasznie dziwne to jest. Poczekaj jeszcze chwilke i jak nie bedzie & ani testy nie beda wychodzily to idz na bete. Jak nie bedzie ciazy poszlabym do gina.
 
reklama
Grabcia no strasznie dziwne to jest. Poczekaj jeszcze chwilke i jak nie bedzie & ani testy nie beda wychodzily to idz na bete. Jak nie bedzie ciazy poszlabym do gina.
Dzięki kochana za odp...bede sprawdzac temp.. Mąż chce żebym testowala jutro.. Ale ja już nie mam nadziei... W poniedziałek jak nie będzie @ pójdę na betę o ewentualnie popoludniu do giną.
 
Niestety ja bez znieczulenia leciałam. starszaka mi wyciągali vacum ostatecznie, bo tętno spadało, i wtedy chyba dali znieczulenie do cięcia krocza ale nie dam sobie za to ręki uciąć.
Młodszy szedł grzecznie.
 
Grabcia trzymam kciuki zeby beta byla dodatnia

No to jak juz sie odezwalam toi popisze [emoji16]

Gorligor na przy pierwszym synu mialam zop . Troszke to przystopowalo porod. Trwal ponad 10 h bo skurcze ucichly. A potem Oli noe chcial sie wstawic w kanal i tyle to trwalo.
Drugiego rodzilam tylko z gazem rozweselajacym. Tzn tylko i az bo i tak bolalo ale niechce wiedziec jakby bolalo bez. Ale tym razem wszystko poszlo mega szybko. O 6 wody zaczely odchodzic o 8.30 przyjeli mnie na porodowke a o 12.20 Tymoteusz byl na swiecie. Polozna mi pogmerala tam na poczatku bo pecherz plodowy nie zsunal sie z glowki i nozyczkami przecinala zeby nie przeszkadzal i tak namacala ze w szoku byla jak maz polecial szukac jakiejs bo jakos dziwnie mocno bolalo [emoji23]
 
Ja miałam przy pierwszym porodzie zop i polecam, nic nie czułam :-) przy drugim porodzie też chciałam ale nie zdążyli by mi podać i był tylko gaz, ale też spoko....
Nie ma się czego bać, jako położna polecam ;-)
 
reklama
Gorligor-jak sie martwisz to bierz znieczulenie kochana i urodzisz bez stresow,ja mialam.2 porody bez znieczulen ale juz podczas 2 powiedzialam.ze na 3 biore znieczulenie nikt mnie od tego nie odwiedzie hahha ;)

Grabcia-moga sie pojawiac kreski jak testy wysychaja (evap) nie oznacza to ciazy, tylko wytraca sie jakis skladnik z moczu i tworzy sie 2 kreska, powtorz test jutro , zdarzaja sie pozne pozytywy koło 15 dpo, 36.9 to jeszzw wysoka tempka :) , kciuki,
 
Do góry