reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosica- no mam nadzieje ze dobrze wyjdzie w tym cyklu, tak u nas maz bardzo chce do Polski, no a zeby to wszytsko ogarnac to kupa kasy nam potrzebna bo nic nie mamy w PL nawet kawałka ziemii zeby zaczac dom budowac czy cokolwiek takze na to wszystko trzebaby bylo tu zarobic zeby w Polsce juz budowac zeby zjechac za kilka lat, a jak tak bedzie to chyba juz nie ma.co myslec o 3 dziecku :/ buu, naprawde nie znasz wozkow joie? Sa bardzo popularne teraz :),

Kredka-tez bym stawiala na owulke w 14 lub 15 po clo, :)

Kruszynka-ale sie ładnie fartneło ze dało rade przed meza wyjazdem :)! Powodzonka na wizycie czekamy na fotke nubka :) i kciuki za dziewuche ;)- nie ma co sie bac co juz wlizło to jest ;) i tego nie zmienisz a kochać sie bedzie :)

Grabcia-maz chce wracac do Polski i musimy jak najwiecej odlozyc, a dziecko do przedszkola biora na roczek minimum czyli jakbym teraz zaszla w ciaze to 2 lata odkładania w plecy ,


Gorligor - mam baby jogger city mini -4 kołowego, ale załuje ze tego uppababy vista nie kupiłam bo taka sama kasa a ostatnio jechałam autem i babka miala w koszu od tego wozka caly bagaz podreczny wiozla i jej sie zmieściło szok! [emoji23]
 
@Imama gratulacje, piękny książę, piękne imię, też chciałabym takiego księcia.

@kruszynka trzymam kciuki za jutrzejsze badanie, wszystko musi być dobrze.

U mnie drugi dzień cyklu, teraz przez dwa miesiące będę mierzyć tempetature pierwszy raz w życiu :) plus testy owulacyjne. Banany no może co drugi dzień pomidory codziennie. Myślę że na wakacjach coś podziałamy więc zwiększę ilość mięsa, wolowinę skoro po niej Y szaleją o zobaczymy.
 
Leeleeth- w BDM method po prostu musisz czesciej robic testy zeby nie przeoczyć swojego najciemniejszego ale ty tak robisz wiec Ciebie to nie dotyczy :) troche wiary ! :) wszystko dobrze ogarniasz hehe

Kura-powodzenia w.mierzeniu :)
 
Miciurka a mogłabyś łopatologicznie powiedzieć o tej BDM ? Bo owulacja jest 24-48 h od najciemniejszej kreski prawda ? I po jakim czasie się powinno działać dziewczynkowo a po jakim chłopczykowo ? Przepraszam, ale nie jestem w stanie przebrnąć przez wszystkie posty.
 
Miciurka, rozumiem Wasza sytuacje. Poukładajcie sobie aby było dla Was najlepiej. Jesteś jeszcze młoda to moze zdecydujecie się na bobo po powrocie do Pl i budowie domu. Wizje joie nie znałam, już wygooglalam ale chyba nie zauważyłam żeby był tak popularny w pl.
Leeleth, Twój plan jest perfect. Tego się trzymaj [emoji106]
My chyba dzisiaj działamy-już 18dc, temp jeszcze nisko, apka pokazała wzrost płodności. Chyba musze jej uwierzyc [emoji6]
IMG_5809.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5809.JPG
    IMG_5809.JPG
    91,1 KB · Wyświetleń: 299
@Imama ogromne gratulacje, prześliczny synuś.
@kruszynka trzymam kciuki za prenatalne i poznanie płci.
@Grabcia ja zrezygnowałam z diety, bo fatalnie sie czułam. Jem 5 malych posiłków dziennie, białe mieso też jadam. Stawiam na suplementy, najwyżej będę przeszczesliwa mama dwóch chłopców :)
 
reklama
@Miciur-ka my też z mezem czekaliśmy na plan poczęcia 3ciego dziecka jak weszliśmy na swoje więc doskonale rozumiem o czym mówisz. Zawsze powtarzała, że 3jka dzieci to moje Marzenie i plan na życie :) ale jest to uzależnione od pracy, zarobków, możliwości mieszkania itd itd itd dom to ogromny wydatek iwzasadzie studnia bez dna, ale tylko dzieci temu że jesteśmy na swoim i mamy stabilne zatrudnienie podjęliśmy starania.

@Kruszynka123 Chryste Panie Mój. No przeżywam Twoje usg jak swoje i od rana siedzę jak na szpilkach :D bo to że dzidzi będzie zdrowe jak ryba to oczywista oczywistość ;) tylko co tam się kryje między nóżkami :D

Nasze usg raczej w czw ehhh będzie się ciągłość niemiłosiernie :/

Wczoraj koleżanka mnie poinformowała, że ponoć wszedł projekt aby podnieść próg dochodowy przy zasilacz rodzinnych (min 500+), z 800zl na 1500zl. Następnie że ma być zmienione Io a kwota z 500zl na 300zl na dziecko, ale każde ma dostać plus ma je otrzymywać do 26rż pod warunkiem, że się dzieć będzie uczył. Ciekawe :)
 
Do góry