reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@kredkaczarna castangusa nie można chyba przy kp [emoji55]
Ja biore vitex i kw. foliowy, kawa z cynamonem, wapń i mg od czasu do czasu jak mi sie przypomni plus żelazo bo pod koniec ciąży anemię miałam ale jak ca i mg jak mi sie przypomni, dieta LE, mąż lukrecja, szyszki i ekstrakt z liści oliwek.
Mam zamiar spróbować clo jak nie będzie sie udawało [emoji6]
Odstawiłam produkty pochodzenia zwierzęcego masło, mleko i mięso. Od czasu do czasu pierś z kurczaka.


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
@kredkaczarna castangusa nie można chyba przy kp [emoji55]
Ja biore vitex i kw. foliowy, kawa z cynamonem, wapń i mg od czasu do czasu jak mi sie przypomni plus żelazo bo pod koniec ciąży anemię miałam ale jak ca i mg jak mi sie przypomni, dieta LE, mąż lukrecja, szyszki i ekstrakt z liści oliwek.
Mam zamiar spróbować clo jak nie będzie sie udawało [emoji6]
Odstawiłam produkty pochodzenia zwierzęcego masło, mleko i mięso. Od czasu do czasu pierś z kurczaka.


atdc9vvjktz16vlw.png
mogłabyś zdradzic swoje przykladowe menu?:)
 
pamietam jeszcze ze wit D byla polecana w staraniach dla chlopca, czy cos sie zmienilo?
bo widze,ze bierzecie na dziewczynke.
chociaz wit d pomaga wchłonąć wapn..
 
Leeleeth No nie chce nic narzucać żebyś później nie żałowała itd [emoji6] ale ja zreszta wiecie bazowałam na GD wiec dla mnie jeden stosunek to miało działać i tak zrobiłam, możesz próbować przed na BD metodę ale No przy kp to ciężko o regularne cykle i o wstrzelenie się 2-3 dni przed.
Dziewczyny ja planowałam dziewczynkę karmiąc piersią od stycznia w kwietniu zaciazylam ale poroniłam. Co najważniejsze: nie można brać hormonalnych leków tj Saw Palmetto, czy za dużo mięty pieprzowej pic. Jeśli chodzi o cal i mag to można ale wiadomo nie przekraczać dawek z opakowania chociaż na każdym pisze żeby w ciąży nie brać i przy kp wiec to do końca przebadane nie jest. I ja osobiście nie brałam.
Żurawina rozrzedza krew i to tez przechodzi na maluszka. Do tego wit C jest w większych dawkach poronna. Jak już się zdecydujecie brać to jak już są sexy to jednak po owu odstawiajcue- bo zawsze może być ciąża i wtedy to już szkodzi fasolce.
Ja na brałam tylko vitex czyli castagnus. Czasem troszkę wapnia i magnezu ale małe dawki. Błonnik w kapsułkach. Później jak już nie karmiłam to dodałam inne supelemnty.
Ale u mnie chłopczyk w brzuszku [emoji6]
Luisa kawa z cynamonem obniża poziom cukru we krwi dlatego jest zalecana na córkę. Do tego 2-3 posiłki dziennie czyli duże przerwy tak samo działają.
Ale przy kp to bardzo dobre warunki na córeczkę, hormony z reguły niskie testosteron i estrogen do tego cukier niski bo jednak się karmi, i mało śluzu przeważnie, i miałam tez niskie pH mimo ze nie brałam żurawiny.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth No nie chce nic narzucać żebyś później nie żałowała itd [emoji6] ale ja zreszta wiecie bazowałam na GD wiec dla mnie jeden stosunek to miało działać i tak zrobiłam, możesz próbować przed na BD metodę ale No przy kp to ciężko o regularne cykle i o wstrzelenie się 2-3 dni przed.
Dziewczyny ja planowałam dziewczynkę karmiąc piersią od stycznia w kwietniu zaciazylam ale poroniłam. Co najważniejsze: nie można brać hormonalnych leków tj Saw Palmetto, czy za dużo mięty pieprzowej pic. Jeśli chodzi o cal i mag to można ale wiadomo nie przekraczać dawek z opakowania chociaż na każdym pisze żeby w ciąży nie brać i przy kp wiec to do końca przebadane nie jest. I ja osobiście nie brałam.
Żurawina rozrzedza krew i to tez przechodzi na maluszka. Do tego wit C jest w większych dawkach poronna. Jak już się zdecydujecie brać to jak już są sexy to jednak po owu odstawiajcue- bo zawsze może być ciąża i wtedy to już szkodzi fasolce.
Ja na brałam tylko vitex czyli castagnus. Czasem troszkę wapnia i magnezu ale małe dawki. Błonnik w kapsułkach. Później jak już nie karmiłam to dodałam inne supelemnty.
Ale u mnie chłopczyk w brzuszku [emoji6]
Luisa kawa z cynamonem obniża poziom cukru we krwi dlatego jest zalecana na córkę. Do tego 2-3 posiłki dziennie czyli duże przerwy tak samo działają.
Ale przy kp to bardzo dobre warunki na córeczkę, hormony z reguły niskie testosteron i estrogen do tego cukier niski bo jednak się karmi, i mało śluzu przeważnie, i miałam tez niskie pH mimo ze nie brałam żurawiny.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


masz racje, z tymi suplementami trzeba uważać przy kp

chyba kupie magnez i wapn bo to mi sie i tak przyda ale dawki małe
i bede podjadać żurawinę

sprobuje sie przestawic na 3 posilki. dieta to najwieksze wyzwanie bedzie:D
i sprobuje biegac, to ponoc tez pomagalo..sport...
 
Twojej dzidzi dobrze w brzuszku :D
Ja też się jeszcze kulam, dzis zaczelam 38tc wiec mam jeszcze chwilę ale rozmawiam z juniorem żeby w okolicy 4.02 już wychodził ;P Daj znać jak urodzisz :)
@ana. ,@andzelisia jak u Was?
milo ze pytasz, ja wczoraj bylam na KtG wszystko ok, ale spadlo mi zelazo i bralam tabletki przez 3 ostatnie tyg, a do cc juz tuz tuz, wiec czasu nie ma za wiele gin zdecydowal ze to niebezpieczne i trzeba szybko uzupelnic, dostalam kroplowke z zelaza, a w nocy myslalam ze zejde:( tak mnie klatka piersiowa bolala od mostka promieniowalalo na lopatki jesssu co za nieprzyjemne uczuciee, ale sie uspokoilo i dzis w sumie lezalam caly dzien po troszku dopiero wieczorem sie lepiej poczulam, w koncu! bo juz zaczynalam swirowac. A kulam sie tez, mialam skurcze wczoraj trzy jakis falszywy alarm, bo wszystko zamkniete.
 
IMG_20180127_102609.jpg
Jak myślicie?! Ja już zglupialam :(
Ten ciemny pasek jest z wczoraj po 14h temu, reszta z wczoraj później ok 10h temu i z dziś... Dla mnie ten test nie jest pozytywny ale dlaczego kolejne już są takie jasne?! Dodam że ta ciemna kreska zr się w ok 10/15' po zrobieniu testu.

Działać?!
 

Załączniki

  • IMG_20180127_102609.jpg
    IMG_20180127_102609.jpg
    471,5 KB · Wyświetleń: 456
Najgorsze jest to że sama nie wiem kiedy i co u mnie będzie w sensie :( może być dziś, może być w pon lub w czw...
Wszystko przez to że się popiepszylo z okresem. Poprzednim razem wedlug testów miałam owulacje 3 dni wcześniej niż licząc na piechotę... Zwariueje :(
 
reklama
Do góry