reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny... Bo mnie zaraz szlag trafi.
Okres miałam 15.01, powinnam była mieć 20.01 więc o 5 dni za wcześnie.
Robię testy owu od 24.01 i NIC one cały czas maja taka sama cholerna blada kreskę wrrrr i co teraz? Nie wiem jak to liczyć... Czy testy mogą się z dnia na dzień zmienić w pełną ciemną kreche czy to idzie stopniowo?
Tyle tylko, że śluzu w sumie mało i gęsto...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja pierwszy raz robię testy owu więc Ci za wiele nie podpowiem. Ale u mnie wygląda to tak że faktycznie kreska ciemnieje z dnia na dzień. Pokrywa się to z ilością śluzu w majtkach więc owulacja tuż tuż. Chyba...
Testy zaczęłam 24 w 10dc.
 
Właśnie fajnie by było jakby ktoś spisał te wszystkie rady i metody w jednym miejscu. Bo tu coś znaleźć to trzeba mieć serio albo czas żeby czytać wszystko od początku albo szczęście żeby trafić na odpowiednią stronę...
 
Ja zgłębiam temat planowania od jakiegoś czasu i trochę przeglądam forum wstecz. Faktycznie na konkretne wpisy trafiłam przypadkiem. Ale czy da się to w jednym miejscu umieścić...? Dziewczyny co raz podają jakieś modyfikacje do tematu wynikające z własnego doświadczenia. A to cenniejsze niż sztywne wpisy z kiedyś. Trzeba śledzić forum i pytać ;)
 
edit
Taki wyszedł test, z godziny na godzinę zmiana :) rano był taki sam jak poprzedni z wczoraj a o godz 18:30 wyszło to co to na zdjęciu. może jest nadzieja...
 

Załączniki

  • IMG_20180126_191317.jpg
    IMG_20180126_191317.jpg
    438,7 KB · Wyświetleń: 47
edit
Taki wyszedł test, z godziny na godzinę zmiana :) rano był taki sam jak poprzedni z wczoraj a o godz 18:30 wyszło to co to na zdjęciu. może jest nadzieja...

Piękne kreseczki ale chyba jeszcze nie pozytyw. Może sie zmienić z godziny na godzinę. U mnie o 12 była słabiutka kreseczka a o 20 mega krecha także ten ... łatwo przegapić

Swoją droga mega dużo dzisiaj wzmianek na baby dust, że jeden strzał w owu i chłopak....
@Miciur-ka baby dust opiera sie na metodzie shettlesa?

@Imama a na gd nie jest tak, ż Ew owu dziewczynka ? Totalnie głupieje, zwłaszcza, że timing nie ma znaczenia ? [emoji848][emoji15]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Leeleth jest tak ze wg GD to ilość stosunków ma znaczenie, a timing jest obalony czyli cały Shettles. I ostatnio nawet się natchnęłam ze Baby Dust Theory to „zgapily” dziewczyny właśnie z GD. Ze jeden stosunek na córkę a więcej na chłopczyka. Mega dużo jest córek z owu przecież nawet ten raport baby compa to potwierdza, a maja oni dostęp do temperatur i pomiarów kobiet wiec bardzo miarodajne to moim zdaniem jest.
Dlatego ja kompletnie się nie przejmowałam czy to przed, w czy po owu staranka.
Sama masz synów z różnych dni czy częstotliwości i widzisz ze jeden czynnik to dupa i szkoda się przejmować wogole tak naprawdę.
Szczypiorkowa dlatego powinno się 3 a nawet 4 testy robić dziennie bo to właśnie się zmienia. Mi tez z dnia nadzien kreska się pojawiała dlatego napewno jest nadzija [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleth jest tak ze wg GD to ilość stosunków ma znaczenie, a timing jest obalony czyli cały Shettles. I ostatnio nawet się natchnęłam ze Baby Dust Theory to „zgapily” dziewczyny właśnie z GD. Ze jeden stosunek na córkę a więcej na chłopczyka. Mega dużo jest córek z owu przecież nawet ten raport baby compa to potwierdza, a maja oni dostęp do temperatur i pomiarów kobiet wiec bardzo miarodajne to moim zdaniem jest.
Dlatego ja kompletnie się nie przejmowałam czy to przed, w czy po owu staranka.
Sama masz synów z różnych dni czy częstotliwości i widzisz ze jeden czynnik to dupa i szkoda się przejmować wogole tak naprawdę.
Szczypiorkowa dlatego powinno się 3 a nawet 4 testy robić dziennie bo to właśnie się zmienia. Mi tez z dnia nadzien kreska się pojawiała dlatego napewno jest nadzija [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Czyli co radzisz? Korzystać teraz? Szyjka nisko, miękka i otwarta, może więc tak rachu ciachu?
Hahahah bez seksu to ja w ciąże nie zajdę [emoji23]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Jeja dziewczyny wlasnie orzeszlam batalie z moimi dziecmi. Wrocilismy z ferii i sajgon. Gardlo mam zdarte.
Imama pisalac do leeleeth o tym zeby nie naduzyla supli przy karmieniu. Kurcze bo ja tez karmie i teraz sie troche zastanawiam moze powinnam z czegos zrezygnowac?
Biorę magnez, wapn, wit dik, kompleks b, kw. Foliowy, wit c, castangus i zuravit. Dzis doszly mi szyszki i lukrecja z mysla o mezu- ktory ogolnie jak ma cos brac to juz sie krzywi :( wspomozecie cos? Napiszcie co bierzecie a co wasi partnerzy.
Staramy sie o dziewuche
 
reklama
Do góry