reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Majorcia, oj chciałabym żeby już mi się testy ovu nie przydały [emoji12] ale biorę poprawkę ze e tym cyklu mogło nie zaskoczyć. Nie chce się nastawiać ze wyszło. Dzięki, ze wierzysz we mnie [emoji56]
Dziewczyny, macie skany w oczach, ja u Miciurki na ciążowym widzę tylko jedna kreskę.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hey dziewczyny. [emoji137]Wydaje mi się właśnie że u mnie pada śnieg z deszczem.... Ale nie o pogodzie będziemy tu rozmawiać :)
@Miciur-ka trzymam kciuki za drugą kreseczke [emoji110]
@Kinga_1 tsh może być w normie a właśnie ft3 i tf4 szaleją, te współczynniki są powiązane ale nie do końca. Ft4 masz ponad normę ale tylko troszeczkę, więc spoko. Przy baaardzo dużych wartościach ft4 normalnie wypadają włosy (łysieje się...) i tak łamią się paznokcie że masz wrażenie że zaraz je stracisz. Nie mówię tego z własnego doświadczenia :) tylko kogos innego (dzięki Bogu) i wiem że aby zbić ft4 bierze się na przeminnie raz niską a raz wysoką dawkę euthyroxu. Np w dni parzyste małą a w nieparzyste wysoką. Nie wiem dlaczego tak, ale to przy ft4 gdy jest bardzo wysoko. Widzę że ft3 masz prawie w normie... Hmmm nie wiem co z tym.
Najgorzej jest jak ft4 masz wysokie a tsh niskie bo to świadczy o pierwotnejub wtórnej nadczynność tarczycy lub co gorsza chorobie hashimoto.
Bierzesz estrogen, lub aspiryne w dużych dawkach? Bo jeśli tak to mogły wpłynąć na wynik badania.
Fajnie że idziesz do lekarza, daj znać co ci powie, ale nie martw się nie jest źle :) powinien ustawić ci na nowo leki. Chorujesz na niedoczynność? Ile bierzesz euthyroxu?
 
Ostatnia edycja:
@Katirl cieszę się że z dzieckiem wszystko ok! :) i że łóżysko jest tam gdzie trzeba. A co do płci to najwyzej będziesz mieć niespodziewanke [emoji2][emoji480][emoji320]
@gorligorligor też lubię wózki i kołyski, to takie słodkie
Ja sobie zaś kupiłam białą kołyskę na kółkach [emoji7] będę mieć dziecko pod ręką i na oku przed córką hehe bo boję się że z tej miłości moja córka mógłby zrobić coś bobaskowi.
U mnie dziś 36tc i 2dni [emoji123] jestem szczęśliwa że wytrzymalam do tej pory! I tylko jeszcze pragnę wytrzymać do terminu [emoji110]
Kupuje już prezenty na święta bo porodzie nie będę miala kiedy tego zrobić. I wiecie co:) zaszalam kupilam sobie sukienkę na wigilię hehe w rozmiarze z przed ciąży, niestety istnieje ryzyko że w 9dni mój brzuch się nie wciągnie :/ no ale cóż, jest ryzyko jest motywacja :)


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kitqa, super, już coraz bliżej spotkania z syneczkiem:) a sukienka no no- nie lada wyzwanie:) ale myślę że osiągalne, ja po 2 tygodniach złożyłam swoje dżinsy sprzed ciąży, bez specjalnego wysiłku, także można!:) Nie tylko Lewandowska czy Siwiec zrzucają kg w zawrotnym tempie. A swoją drogą jak wkurzają mnie materiały typu "wspaniale wygląda w ciąży!" albo "Jest miesiąc po porodzie i jak wygląda!" Naprawdę w moim otoczeniu nie ma ani jednej dziewczyny która nie dbała o swój wygląd w ciąży tak samo i później szybko wracała do swojej figury więc to żadna sensacja:))
Napisałam Ci wiadomość pw odnośnie tarczycy.

Gosica, kciuki za dwie kreseczki:)
 
Majorcia czytałam już wcześniej o tej zamożności ze niby właśnie rodza częściej chłopców. Ale nie zgadza mi się to z Kardashiankami hehe tam aż 5 córek i jeden syn a Bruse Jenner z innego związku ma zaś dwóch synów a z Matka Kardashianek dwie córki.
Leeleeth współczuje. Ja jestem przerażona tym wszystkim bo teraz mam dwojke i już ciężko a jak mały przyjdzie na świat a mój dwulatek zachoruje to dupa blada nie poradzę sobie! Nie wiem jak dajesz sovie radę z taka gromadka, normalnie podziwiam!
Kati No to może jednak wstydnisia! Ważne ze wszystko dobrze i łożysko się podniosło. Kiedy następna wizyta?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kinga, podzielam Twoje zdanie na temat powrotu z firma, waga po ciazy. Kwestia odpowiedniej diety, może tez genów. Ja na szczęście nie mam z tym problemów a w ciazy tyje max 9kg. Dzięki za kciuki [emoji12]już odliczam dni, ovu była chyba wczoraj, oczywiście po temp tego nie
Kitqa, dasz radę nałożyć nowa sukienkę, motywacja tez jest [emoji56]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję Gosica :) bardzo bym chciała.
Jest szansa bo przytyłam tylko 7kg i to tylko w brzuch mi weszło :)

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Imama często sobie właśnie nie radzę. Szczególnie w awaryjnych sytuacjach gdzie rozwiązanie jest na już.

Ta teoria dobrobytu i płci to bzdura. Jak ja zaszłam ciąże z pierwszym synkiem to akurat dramat był pod tym względem, oboje rodziców straciło prace, i było bardzo cieżko. I jest chłopczyk. Teraz mamy dużo lepsza sytuacje i nadal jest chłopczyk [emoji23]
U nas na wsi jest rodzina 7 córek było i dopiero 8 wyszedł synek. Także jest nadzieja [emoji23]

@kitqa teraz na końcówce to już spadki z wagi sie zaczynaja wiec jest duża szansa ze założysz sukienkę [emoji1307]

@Imama ja kupiłam chustę do noszenia i to mi życie ratuje. Bo jest mi dużo łatwiej. Najtrudniejsze są te momenty gdy dwoje dzieci Cię potrzebuje a Ty z maluchem przy piersi. No i zazdtosc ale wszystko sie ułoży .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kitqa,bardzo mało przytyłaś. Nie ma bata, w sukienkę wejdziesz na bank [emoji7]
Leeleeth, najważniejsze ze znajdujesz rozwiązania na awaryjne sytuacje. Chusty nigdy nie używałam, ale z pewnością przy trzecim dziecku zechce spróbować.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kirqa ja już przytyłam 7 a to połowa. Ale Wam zazdroszczę. W drugiej przytyłam 20 kg tyle dobrze ze 15 kg odrazu spadło te 5 musiałam dieta zrobić ale akurat miałam dziewczynkowa wiec było na plus hehe
Leeleeth tez chustowalam moich bo kołki mieli i nic zrobić nie potrafiłam. Teraz kupiłam sobie jeszcze druga a w pon móje wymarzone nosidełko [emoji7] chciałam w wisienki ale jednak nie łudzę się ze wyjdzie z tego córka wiec jest w kaktusy tez bardzo ładny. Skorzystałam z promocji -20% wiec 100zl zaoszczędziłam i ba poprawę humoru po wizycie bezcenne [emoji23]
Wiecie co jak sobie jednak pomyśle ze nie będę miała tej córki to mi strasznie przykro....
Jak na złość na fb teraz rodza się dzieci i maja same parki już przy dwójce dzieci i nawet nie musza dobijać do trójki żeby się udało. A u mnie skazana na klęske testosteronowa jestem [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry