reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U nas tez pogoda straszna. A mnie głowa od wczoraj boli, wczoraj spać nie mogłam dosłownie z bólu. Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej.
Gosica to rozumie ze mąż jednak będzie na owu przy clo?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama, ta pogoda potrafi niezle człowieka rozbić ...byle do grudnia ;)
Tak, mąż jednak będzie, wiec zdecydowałam się w tym cyklu na clo. Jeśli teraz nie zaskoczy to kolejny cykl bez clo. Ale postaram się nie martwić na zapas i wierze ze tym razem się uda.
Biedronka, Ty niedługo testujesz? Czy czekasz na @, jak nie przyjdzie to wtedy?
Która jeszcze z dziewczyn robi test w ciągu najbliższych dni?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak Gosica będe czekać na @ jak nie przyjdzie to zatestuje wtedy. Dziś 27 dc a cykle mam 25-33 a ten wyjątkowo dziwny był także szykuje sie na @. Życze powodzenia Tobie i innym staraczkom :)
 
Hej dziewczyny dobrze was rozumiem u mnie nastrój podobny. Jestem 10 czy 11 dpo miałam testować ale dziś od rana boli podbrzusza jak na okres więc nie zamierzam oglądać tej bieli na teście. Najpierw trochę popłakałam ale wzięłam się i pojechałam zrobić tsh póki byłan na czczo, może tu jest pies pogrzebany? W każdym razie został mi ostatni cykl starań i odpuszczam do lipca bo nie chce rodzic na jesień /zimę i nie mogę, mam za dużo planów zawodowych i prywatnych. Bardzo szkoda, a za was trzymam kciuki!
 
Zonami a dlaczego zakładasz ze się nie udało? Wiele dziewczyn czuje ból podobny do miesiaczkowego a są w ciąży. Trzymam kciuki żeby przez następne 9 miesięcy nie pojawiła się @ ;-)
TymonsMom dzięki ale u mnie na pewno nici z tego cyklu :-)
 
Czuję już porządne skurcze jak na @. :frown: czuje ze nie tym razem. Ale tsh wyszło 1 więc na tarczyce nie mogę zgonic niepowodzeń, bardzo mnie to cieszy dobrze, że sprawdziłam.
 
Ja też mam podobnie jeśli chodzi o samopoczucie ,

Do tego chyba mi się cykl rozwalil testuje żeby owulacje wyłapać i nic , cały czas to samo od kilku dni , jeśli w styczniu mi się nie uda to dopiero w lipcu będę próbować następnym razem i wrzesień , i tyle , teraz sama nie wiem czy nawet w tym cyklu faktycznie iść na "żywioł" jedyne co to wiem że napewno diety nie Bede trzymać aż do lipca jeśli mi się nie uda w styczniu , nie wiem nie chce mi się taka trochę zrezygnowana dziś

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co myślicie ? Dziś 17 dc ... z tymi testami miałam wyraźnie kreche na owu a tu jej nie widzę

Nawet w 16 dc zrobiłam 2 testy bo sobie myślę może przegapie

1510944998-983cd1e9c292baab-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zonami może akurat zaskoczyło. Trzymam kciuki [emoji6] bo smutno tu właśnie przez negatywy
Miciurka a działacie w tym cyklu ze polujesz na owu? Wg mnie to negatywy. Ja miałam zawsze mega gruba i wyraźna druga kreskę. Ale tez po czasie bladnie a foto robione po czasie wiec sama nie wiem. Najbardziej wyraźna jest chyba ta z 14 dc ale nie wiem właśnie jaka była zaraz po zrobieniu. Ja to w cyklu starankowym dwa czasem nawet trzy razy dziennie robiłam testy. Żeby nie przegapić bo różnie z tym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry