reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Brzmi obiecująco, chociaż pisalas ze miewasz czasami 33dc. A czujesz jakby na okres?[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już sama nie wiem jak się czuje i czy sobie nie wkręcam, chodzę bez przerwy do wc i patrze jaki śluz i czy krew jest haha. Tak cykle 25-33 także jeszxze czekam nawet testu w domu nie mam :D
 
Ooo miewasz cykle nawet 25dc, to już 3 dni do przodu ;) trzymam zatem mocno kciuki za pozytywa! [emoji110][emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka ja tez bardzo mocno trzymam kciuki za dwie kreseczki!
Gosica super ze znów monitoring jednak spokojniejsza będziesz.
Ja to już sama dziewczyny nie wiem co doradzać bo u mnie miała być z tego ta córa a siurek jak narazie... jedynie ze odpadnie [emoji23][emoji85]
Trzeba wrzucić na luz ale sama nie potrafiłam wiec wiem jak łatwo się mówi. Cały cykl byłam spokojna a jak zobaczyłam pozytywny owu to normalnie z nóg mnie zwalalo!
Ból boli w sumie ale może faktycznie to jelita dama nie wiem, nie wkręcam już sobie skoro usg wszystko Ok. I nudności powracają słaba jestem strasznie. Takich tragedi nie miałam nigdy a wyglada ze ta ostatnia zamiast najlepsza ciza będzie najcięższa.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, nie oczekujemy ze Twoje rady będą 100%trafne bo trzeba sobie zdawać sprawę, ze liczą się jeszcze inne czynniki o których nie mamy pojęcia, a przede wszystko szczęście musi dopomóc.
Po Twojej becie, ale tez clo+lukrecja+OLE to wg mnie może nie pewniak ale sporo większe szanse na dziewczynke. Znalazłam na in gender dużo przypadków gdzie wystarczyła dieta+lukrecja+OLE i jakoś na 10 takiego zestawienia czynników 9 dziewczynek. Przy duecie+clo +Lukrecji+OLE myślałam ze to clo to cos extra, czyli brak śluzu i sterowanie estrogenami. Ale na Twoim przykładzie jakoś zwątpiłam. Cały czas czytam, ze Atomic zaleca to clo [emoji57]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A czytałyście może książkę chłopiec czy dziewczynka?

Link do: Karol Wójcik - Chłopiec czy dziewczynka (PEŁNA WERSJA).pdf

Kilka cytatów, jestem ciekawa co powiecie na ten temat [emoji3]
1511035471-a9a1680e4e701fa2-aaaaaa.jpeg
1511035476-c46cc37bc54ae16a-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Leeleeth, tak ja czytałam ;) ale na dzień dzisiejszy za wiele w to nie wierze. Reasumując odwołują się do metody Shettlesa, tez jest wspomniane o o+12.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth, tak ja czytałam ;) ale na dzień dzisiejszy za wiele w to nie wierze. Reasumując odwołują się do metody Shettlesa, tez jest wspomniane o o+12.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Bardziej mnie interesuje to co pisał o rodzących sie dzieciach tej samej płci i co wy o tym myślicie. Bo cała reszta to taka okrojona wersja tego co dziewczyny tu piszą [emoji8]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Witam Was!;) Miciurka, a nie chcecie zadzialac na ślepo? Szkoda cyklu...
Marzycielka, miejmy nadzieje ze badania pomogą w znalezieniu przyczynhbraku ciazy. Może to jakaś blokada?
Malineczka, my tak naprawdę nie wiemy jak się robi dziewczynke lub chłopca...próbujemy znaleźć czynniki zwiększające szanse na upragniona płac. Rozumiem, ze czekasz na poznanie płci? Staraliście się o konkretna płeć dziecka?
Imama, ja generalnie z dieta nie cuduje, bazuje niby na tym LE, bo jem stosunkowo mało kalorii.Wiec mam plan działać i w grudnia, chyba ze teraz zaskoczy. Jutro kończę clo i rozpoczynam odliczanie-musze się przyszykować na monitoring bo podobnie Jam w ostatnim cyklu chce namierzyć owulacje i przy okazji dowiedzieć sie czyniena więcej jajeczek niż jedno ;) wiecdo mojego testowania jeszcze kupa czasu ;( fajnie, ze się wkręciłas w to forum,mam nadzieje ze mi cos nie cos doradzisz. Teraz staram się wrzucić na luz i już się nie stresować starankami.
Niestety akupunktury nigdy nie robiłam, a probiotykina pewno nie zaszkodzą-może akurat przyniosą Ci ulgę. Jak ogólnie się czujesz? Nadal ból brzucha Ci doskwiera?
Biedronka, Please wrzuć w końcu pozytywa, bo takiej posuchy na forum dawno nie było ;( co Wy się wszystkie zgadalyscie ze proznujecie w grudniu? [emoji6]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja sie chyba wybije, bo my z partnerem nie chcemy znać płci przed porodem :) pytam o te planowanie bo zaciekawilo mnie to na przyszłość :) Nie ukrywam, ze marzy mi sie 'parka' :)
Jesteśmy juz po prenatalnych i płci nie znamy ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry