reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuje Elena, Millo [emoji8]
Millo ale zazdroszczę zaraz będziesz tuliła córeczkę [emoji171] życzę bezproblemowej cc i szybkiego powrotu do zdrowia po. Strach zawsze jest ale trzeba to niestety przeżyć żeby później mieć „nagrodę”
Maziajka o to co się stało, jakie powikłania?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajko dzis zaczelam 38tydz:)w przyszly pon ide do szpitala a w srode czyli 39t3d bede miec cc bo z synem tez mialam a ja mam niewspolmiernosc matczyno-plodową.(wąska miednica a dzieci mi sie duze rodza):p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo, oczywiście ze Cię pamiętamy ;) ale ten czas zlecia, wtedy jeszcze Was podczytywalam a miałaś prenatalne usg i lekarz twierdził ze prawdopodobnie dziewczynka. Czas leci. Dobrze pamietam, ze to Ty brałaś przed starankami saw palmetto? Jak długo?
Trzymam kciuki za poród. Będzie dobrze.
Imama, czekamy na wieści z jutrzejszej wizyty [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica - tylko mąż kąpiel,od kiedy bierze kurczę nie pamiętam lukrecje bierze od połowy lub końca września jakoś razem z szyszkami, no mąż na szczęście chce się poddać moim metodą i się słucha hihi

Millo- powodzonka ! Ale szybko zleciało ! Trzymam mocne kciuki za was!

Maziajka- ojeju co tam się zrobiło ? Jakieś zrosty masz czy coś ?




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogolnie druga cc wzspomniam strasznie po 1 mialam duzo zrostow ...mala mi wyrywali sila bo nie szlo jej wyciagnac tylw tego bylo...szarpali mna jak nie wiem wszystko czulam oczywiscie...

Brzuch mialam dlugo spuchniety..a ostatnio wyczulam guza nad blizna .Okazalo sie ze zrobila mi sie endometrioza w bliznie i trzeba tego guza wyciac.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica tak bralam saw palmetto chyba 1 cykl a castagnusa jakos 3 miesiace:)

Maziajko wolałam nie czytac Twojego posta:p ale juz za pozno :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Imama gratuluje zdrowego syneczka, przykro mi, że córcia nie wyszła ale i tak będzie pociecha z Maluszka.
Ja ostatnio na forum płakałam, że boje sie jeśli nie uda mi sie tej córeczki zaplanować... ale tak patrzę na moich synów i wiecie, robię podejście do płci ale nastawiam sie na Beniamina. I będzie cudnie [emoji7] byle zdrowe było

@Miciur-ka ja zaczęłam pić taką sypana, vo rozpuszczalna to piłam i w przed ciążami z chłopcami. Zmieniłam dietę, mega brak mi mięsa [emoji24] mam straszny problem, żeby nie podjadać [emoji55]
No i pamiętanie o tabelach to mega wyzwanie [emoji1320]
Męża karmie tabsami i herbatki w niego wciskam
Hahhaha zobaczymy co wyjdzie.

@Zonami a wiesz, że położna na oddziale ostatnio właśnie mówiła, że dużo zależy od psychiki kobiety. Z tym, że czasem prawdziwe potrzeby są głęboko ukryte w podświadomości, i ze blokujemy możliwość zajścia w ciąże z określona płcią [emoji848]
Przedstaw metodę baby dust w skrócie dla nas
Ja na dwa dni przed owu, nie zachodziłam w ciąże, a tu pięć dni i zaskoczyło [emoji15]

@rena-chan o matko! Ale kolos!

@gorligorligor No ja miałam byc wymarzonym
synkiem rodziców, rodzynkiem. Maja same dziewczynki [emoji55]

@Marzycielka86 może tak byc, bo u mnie gdy na usg miałam pęcherzyk mega taki do pęknięcia to kreska wyszła podobna jak u Biedronki

@Gosica w tym Kopico to niewiele tej kawy jest [emoji6]

@Imama słowa tego chłopca, trochę mnie zawstydziły. Bo tak sie stara baba uparła na płeć a tu dramaty sie obok rozgrywają, trzeba sie cieszyć z tego co dobry Bóg daje, że żyje, że zdrowe, że mamy możliwość zajść w ciąże. Czasem mądrość nawet od dziecka płynie

@ Mikallo straszne co piszesz! To taki piękny okres a tu goście zachowali sie jak chamy (przepraszam za dosłowność) dawno nie spotkałam sie z takim brakiem poszanowania. Współczuje.
Ja z moim Emilem nie zamierzam nigdzie jeździć na Wigilie, tylko moja mama przyjdzie. Bo została sama, tata umarł wiec to pierwsze święta bez niego i pewnie będzie jej cieżko.

@Millo czekamy razem z Tobą [emoji1307][emoji1307][emoji1307]

@Biedronka0506 jestem jestem, mieliśmy jelitowke, wiec był pogrom. Pięciu chłopa chorych [emoji33]
I tak mam ostatnio ładny różowy śluz, i jajnik mnie kłuje i tył pleców boli jak przed @ wiec liczę, ze może grudzień i będzie już @ Hahha nigdy tak nie czekałam na ciocie z hameryki [emoji23]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Maziajka, o rany ale masz komplikacje po cc. Oby lekarze teraz sprostali i zrobili porządek z tym guzem.
Millo, dzięki za info. Ja tez brałam saw palmetto przez 1 cykl i castagnus przez 2 cykle zanim przeszłam na clo. Czytałam właśnie i Atomic poleca strategie palmetto+Vitex ( u nas np. Castagnus) a potem clo-niby optymalna strategia na dziewczynke, Hmm czas pokaże.
Leeleth, pewnie nie ma co się nastawiać ani na syna ani na córkę. Ja czasem na sile nastawiam siena syna żeby nie było rozczarowania, ale w planowaniu chce zrobić co tylko moge. Może się okazać ze jestem mama synów i mam być królowa domu. Wtedy tylko poproszę swoich panów o koronę [emoji12]
Co do kopico to pewnie dlatego się dobrze czujecie jest mało kawy. No co, tego nie przeskoczę, kawy pic nie będę.
Współczuje jelitówki, mam nadzieje ze pozegnaliscie to paskudctwo. Jak Emilek to przeżył? Kiedy planujecie ruszyć ze starankami? Pewnie pisałaś ale mam sklerozę [emoji849]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry