reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

LeeLee ja wierzę, że to wszystko (płeć dziecka itp.) ma wyższy jakiś cel, o którym my może jeszcze nie wiemy.
Ostatnio miałam okazję porozmawiać z bardzo, ale to naprawdę bardzo dobrym i świetnym księdzem. Czekałam z rodzinką do zakrystii i ksiądz z uśmiechem zażartował: "o jak Was dużo, fajnie!"). Ja mu odparłam, że no tylko córeczka by się przydała, bo sami chłopcy. Na co on wyparował, że właśnie miał być dziewczynką. Rodzice mieli już trzech synów i chcieli bardzo córeczkę, no a wyszedł on:p.
 
reklama
A co do grupy krwi i czynnika, to kiedyś poznałam taka panią-matkę trzech córek, która miała, co do krwi swoją teorię (ale nie, co do płci). Mówiła, że jak się świetnie w ciąży czuła, to wiedziała, że dziecko będzie miało jej grupę krwi, a jak fatalnie-to po mężu. No i tak było.
 
Imama gratuluję zdrowego synka, będzie on szczesliwym dzieckiem mając taka mamę jak Ty :-)
Biedronka gdzieś wyczytałam ze tak mocna kreska testowa może świadczyć o tym ze właśnie jest owu.bo wtedy jest najmocniejszy wyrzut piku lh. Ale czy tak jest tego na pewno nie wiem.
 
Imama, życzę Ci z całego serducha aby te dobre wróżby Ci się sprawdziły. Nie ukrywam jestem pękną podziwu jak to wszystko przyjęłaś. Tez chciałabym w 100% tego co Ty mieć takie podejście do życia.
Mam nadzieje, ze jeszcze długo z nami zostaniesz i będziesz nad wspierała w bojach [emoji12]
Miciurka, mówisz nic nie zastąpi kawy? Miałam nadzieje ze cola diet mnie w tym temacie wesprze.
Zonami, witaj. Wow, przejrzałam całe forum. Mi pamietam zajęło to spooooro czasu [emoji4]czyli jednym słowem wierzysz s schetelsa i przy tej metodzie chcesz zostać?
Rena-chan, o rany podziwiam ze takie duże dziecko udało Ci się urodzić naturalnie.
Kitqa, Ty już lada moment rodzisz, ale zleciało!
Biedronka, rzeczywiście krecha robi wrażenie. Działajcie, ile sił! Niech te pozytywy się posypią.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosia nie tyle w schetelsa ale w odstęp i częstotliwość. Nowe badania wykazują że córka 2 - 3 dni przed owu i tylko ten jeden stosunek nawet z zabezpieczeniem odpada. W innym wypadku 50/50 szanse. Jedynie co uważam że są pary co naturalnie mogą mieć dzieci innej płci i im ta metoda zadziała, ale są też takie skazane że tak powiem na jedną. Tak jak w przypadku Imamy, ja znam kilka rodzin że od pokoleń rodza się sami chłopcy potem same wnuki itd. I tu już żadne metody nie dadzą rady. To jest oczywiście moje gdybanie i obserwacje.
 
Zonam No ja miałam odstęp i mam syna. Jak komuś się „uda” to w to wierzy. Ja myśle ze nie powinnismy się tal wkręcać tylko cieszyć starankami a nie jakieś testy, staranka teraz/nie teraz.
Super ze masz różnorodność w rodzinie to dobrze wróży. A na dietę trzeba tez uważasz bo zbyt mała ilość protein to tez może powodować brak owulacji i problemy z zajściem w ciąże. Trzeba czasem właśnie dołożyć jajka lub pełny nabiał.
Kitqa robiłam ta wróżbę z obrączki w drugiej ciąży i wychodziła mi córka non stop i tylko dwójka dzieci wiec w to nie wierze.
Lał Rena ja właśnie się boje bo dużo znajomym i mi samej nie potwierdziła się waga z usg.
Gosica ja bardzo przeżywałam syna w drugiej ciąży naprawdę dużo płakałam. Bardzo później byłam na siebie zła. Teraz postanowiłam ze nie będę się załamywać bo wiem ze chciałam dzidziusia. Ale widzisz miałam jakiś tydzień temu załamke, wypłakałam się i już mi lepiej. A teraz naprawdę już dobrze się z tym czuje i planuje wszystko pod trzeciego.
Ale może było tak bo porostu zapomniałam ile radości daje posiadanie dziecka. Pierwszy syn miał 5 lat jak zaszłam w ciąże a teraz mam takiego maluszka który przypomniał mi wszystko i dlatego tak się cieszę na następnego. Chyba ta córka była by taka nierealna i tak. A tak synów znam i będę noszona na rękach a co [emoji23]
Moni trzymaj się dzielnie. Mam nadzieje ze trafi się okazja i akurat zaskoczy. Marzycielka Ty tak samo.
Biedronka No ja Miałam taki właśnie pozytyw jak ty i działaliśmy a na drugi dzień owu potwierdzona pojutrzejszym wzrostem temp. Wiec owocnych staranek!!!!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zonami wątpię żeby to miało sens. Ale próbuj jasne. Badania z baby comp pokazały ze więcej córek się rodzi w owu. I opisy staranek dziewczyn na GD tez pokazują ze 3/4 córek to córki po pozytywnym teście owu czyli dzień przed.
U mnie są naszczescie córki Heh brat ma jedna. Od mojej mamy strony to mieszane ale u męża brata synowie ale już mama i babcia miały tez córki. Wiec aż tak złe nie było. Jakieś tam szanse miałam. Tyle ze te pokolenie No jedna córka na 12 dzieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chodzi mi głównie o to ze dużo osób nie zajdzie w ciąże z odstępem 2 dniowym a co dopiero 3 dniowym. Ja popełniłam ten błąd i miesiącami się starałam. A ktoś kto ma problem z płodności, jak nie będzie się starał przed sama owu to może nic nie wytrwać i co po córce jak bez ciąży jej porostu nie będzie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry