reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cudaczek malutki!:)

Pamiętam jak urodziłam to poplakalam się na sali i przepraszalam moją córcie że tak bardzo będąc w ciąży pragnelam aby była synkiem. Nadal jest to moje marzenie...ale tej pyzatej buźki nie oddalabym za nic nikomu i myślę że nie raz o tym się przekonam że to był dobry plan Tego z góry:)
Ściskam Was wszystkie a Ciebie Imama dziś najmocniej za dojrzałość z jaką do tego podchodzisz:*

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powiem wam że na początku ta chęć posiadania córki masakra tylko i tym myślałam. Teraz jak 4 cykle za mną i patrzę na tego mojego synka to szkoda mi każdego dnia w których jest jedynakiem i bardzo bym chciała być już w ciąży a nawet nie wiem czy będzie mi dane. Bardzo wam zazdroszczę dzieci i łatwego zachodzenia w ciążę, cieszcie się nimi ile wlezie. Jak macie instagram wejdzcie na kasie Zielińska ma mieć 2 synka taka radość z niej bije że człowiek odrazu zapomina o planowaniu płci a na pierwsze miejsce wysuwa się po prostu DZIECKO
 
@Imama dobrze ,ze wszystko okazało się w porządku , przyłączam się do dziewczyn i gratuluję kolejnego zdrowego synka. Gdyby było powiedziane ,ze te metody mają 100% skuteczności mogłybyśmy się tu wkurzać i wątpić we wszystko co zostało zrobione aby zaplanować daną płeć, no ale niestety nie są i czasami nawet ta wielka zmiana i zrobienie wszystkiego co w naszej mocy nie pozwala na spełnienie marzenia. Trzymaj się i bądź z nami. Dziękuję za twoją pomoc na forum.

Ja chyba zaufam swojemu organizmowi,ze skoro tego śluzu nie ma owulacja prawdopodobnie sie przesunie,z suplementów biorę tylko magnez i wapń i od krótkiego czasu tą żurWinę,więc nie sądzę,że któreś z nich wpłynęło na to.
A moze któraś z was tak miała? Czy bez tego ciągnącego śluzu jest szansa ,żeby plemniki przeżyły do owulacji?

@gorligorligor ja mam rh- mąż rh+ i mamy syna z rh+
 
Andzelisia, ups cukrzyca lubi się powtarzać w ciazy. Ja pierwszej nie miałam, a już w drugiej tak. Ciekawe od czego to zależy, bo w sumie nigdy nie wzglebialam tego tematu. Mając
Imama, cieszę się ze z dzidzia wszystko OK. Mówisz synek-byś zobaczyła moja zdziwiona minę! Cóż planowanie, planowaniem ;( ja cały czas twierdze, ze planowanie zwiększa szanse na upragniona płeć, ale zawsze można wpaść w ten zakres odchylenia statystycznego. Za dużo jest zależności między czynnikami.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Andzelisia mam nadzieje ze to fałszywy alarm z ta cukrzyca. Ja tez miałam wysoki cukier a później to jednak po następnych badaniach wykluczono.
Kitqa mogę magnez brać. Teraz mnie głowa boli i leżę a jeszcze spotkanie mam w przedszkolu.
Jeśli chodzi o wróżkę to jak pozostała cześć się spełni to naprawdę No możecie mi zazdrościć hehe. Chciałam żeby się myliła ale z drugiej str takie piękne rzeczy o mojej przyszłości mówiła ze naprawdę coś pięknego.
I No powiedziała ze mój drugi syn będzie bardzo sławny [emoji848][emoji170] i będzie całe życie przy mnie obok.
Dziękuje wszystkim za gratulacje i napewno będę z wami bo jak narazie mam dużo czasu i jestem ciekawa co tam uszkrobiecie hehe
TymonsMom żurawina zmniejsza pH i ilość śluzu wiec może to być przyczyna.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Andzelisia mam nadzieje ze to fałszywy alarm z ta cukrzyca. Ja tez miałam wysoki cukier a później to jednak po następnych badaniach wykluczono.
Kitqa mogę magnez brać. Teraz mnie głowa boli i leżę a jeszcze spotkanie mam w przedszkolu.
Jeśli chodzi o wróżkę to jak pozostała cześć się spełni to naprawdę No możecie mi zazdrościć hehe. Chciałam żeby się myliła ale z drugiej str takie piękne rzeczy o mojej przyszłości mówiła ze naprawdę coś pięknego.
I No powiedziała ze mój drugi syn będzie bardzo sławny [emoji848][emoji170] i będzie całe życie przy mnie obok.
Dziękuje wszystkim za gratulacje i napewno będę z wami bo jak narazie mam dużo czasu i jestem ciekawa co tam uszkrobiecie hehe
TymonsMom żurawina zmniejsza pH i ilość śluzu wiec może to być przyczyna.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


O! O tym ,że pH obniża to wiedziałam ,ale że śluz zmniejsza to już nie. Zobaczę co tam jutro się zadzieje, jak śluz bedzie taki sam i kreseczka bladziutka to chyba pójdę na żywioł i przesunę staranka o jeden dzień. Może to ,że jestem trochę przeziębiona też manjakieś znaczenie i zaburzyło cykl.
 
Imamo nie wiem co jeszcze przepowiedziala Ci wróżka ale skoro jest to taka piękna przyszłość to trzymam za nią kciuki [emoji110]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama- no mbie bardzo wkurzam że dla jednych to jest ot tak a dla innych wydaje się awykonalne, jeśli coś niepokoi to trzeba iść nie ma co czekać , no o masakra że takie niewinne istotki mogą być chore eh naprawdę smutno jak się słyszy ,

Gorligor- raczej wątpię żeby RH miało tu coś do rzeczy ,

Kati- o matko ile dzieci , rzadko spotyka się tak wielodzietna rodzinę , często mają max 3 ,

Kitqa-przyppmnij kiedy masz tp :) grudzień ?

Aleksandra-ja z 2 ciąża tak zrobiłam ,nie znaliśmy , fajnie w sumie ale w razie 3 ciąży to chce wiedzieć bo bardzo mnie korciło ale mąż już chciał niespodziankę i nie mogłam się dowiedzieć [emoji23] nawet po cichu :D

Zonami-witaj , jest nas dużo o córeczki walczace :)

Tymonsmum- jak wyjdzie test pozytyw to staraj się z takim sluzem właśnie dobrze że nieplodny , niby dziewczynkowy a ile w tym prawdy ile obalone to już nie nadaze,no ja znam dużo przypadków splodzenia córki w owulacje , ciężko od ustalić , Ja np.syna mam z częstych to nie wiem.z kiedy plemniki dotarł to ciężko mi podjąć decyzję kiedy zrobić ten jedne raz starania

Andzelisia- ojeju kiepsko że się przypaletało cholerstwo :/

Leeleeth- no naprawdę , weszłam na fb i pierwsze co to koleżanka ma córkę i synka i się chwali i się wku że ja nie mogę mieć ;)

Hehe

Teraz gadam te metodę co tu kiedyś ty dodalas robię research i spróbuje zaplanować po swojemu ,

Mi Atomic napisała że nie ma suplementu który mi kawę zastąpi także jestem w dup.ie z moimi staraniami ... :/

Imama - super że wsz.okej! gratuluję Ci synka ! SZdrowego , a zrobiłaś co mogłaś , a w pn jeszcze potwierdzisz słodkie foto,

Ps. Daj namiar na wrozke [emoji23]

I .. ja chyba całkiem oleje wszelakie metody i pójdę na żywioł ,



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kitqa wiesz ja do tych wróżek jestem dziwnie nastawiona. Ale w szoku byłam ze tak dużo i człowiek niby z rozsądku nie chce wierzyć ale coś tam porównuje itd.
Ale jakby nie było to dużo znajomym się potwierdziło i sprawdziły jej „przepowiednie”
Miciurka idź na żywioł hehe nie przejmuj się kawa ja piłam mega ilości itd. Pozmieniaj zrób coś inaczej i Zobaczysz. I tak ja się bardzo cieszę ze taka mała różnica między chłopakami będzie. Takie przeczucia milam ze jednak chłopak i jak widać dobrze z nie czekałam z tymi starankami!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry