reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gorligorligor ja sobie to troche tak wyobrażam jakby wrzucić do miski różowe i niebieskie piłeczki, zamykasz oczy i losujesz. Jedni wylosują dwie różowe pod rząd, inni dwie niebieskie, a jeszcze inni raz taka, raz taką. :D

Imama dobrze że poszłas. Czekamy na wieści.
 
Moja siostra się zwolniła z pracy ale na 17 musi jechać znów wiec mam nadzieje ze się wyrobie.
Zapuszczę tu korzenie, dopiero jedna pacjentkę przyjęła. No ale czekam dzielnie i dam znać po


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, trzymaj się. Oby to tylko typowa dolegliwość ciążowa. Czekamy na newsy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka a ja wczoraj robilam krzywa cukrowa i wiecie ze wyszla mi cukrzyca.tak myslalam ze mnie ominie.W poprzedniej ciazy tez mialam i nie wspominam tego za dobrze.Pozniej ide z wynikami do dok i pewnie dostane skier do szpitala w celu dalszych badan...
 
Kati- no powinna się cieszyć że zdrowe, mimo rzekomego rozczarowania, ja tam nie pamiętam mojego ubolewania nad płcią 2 syna,

Gosica - moj dostaje lukrecje 420, plus szyszki, plus OLE ale chyba mu zwiększe Lukrecje ,

No i wybaczcie sobie poklne teraz

K.urrrrrrr - kolejna koleżanka urodziła bez niczego bez udziwnien, kombinacji odwrotną płeć do 1 dziecka - no ja poer.dole - życzę jej wszystkiego najlepszego ale dlaczego ja nie mogę do jasnej....

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Wyraziłaś głośno to o czym często myśle [emoji2]
Czemu nie ja?


atdc9vvjktz16vlw.png
 
Imama trzymam kciuki za wizyte. Moj maluch jest nisko ulozony i tez mam codzienne bole brzucha.mam duzo odpoczywac zeby szyjka nie zaczela sie skracac ale ciezko odpoczywac przy 2 dzieci.
 
Ja już po wizycie. W domu. Wszystko z dzidza Ok. Super lekarka bardzo dokładne usg mi zrobiła i wszystko pomierzyla.
Pytała czy znam płeć to powiedziałam ze No chyba chłopak. Z 20 minut próbowała potwierdzić aż wkoncu ukazał się siurek hehe także u mnie raczej trzeci synek! Tyle razy kreseczki trzy widziałam ze masakra jakaś [emoji23] złudzenia. Ale waśnie to ta pepowina chyba daje takie wrażenie!
No nic planowanie planowaniem ale trzeba jednak być przyszykowany na ta odmienna płeć. Ja się już bardzo cieszę ze nie muszę się zadręczać. Chociaż wiaodmo przykro napewno w pewnych momentach mi będzie bo w sumie jestem praktycznie pewna ze to moje ostatnie dziecko.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
imama jestem w szoku bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały córeczkę. Ale tak jak mówisz planowanie planowanie a życie życiem, gratuluję Ci zdrowego syneczka. Na pewno będzie oczkiem całej Waszej rodziny. Kochana na pewno będziesz miała same wnuczki i będziesz mogła rozpieszczać je do granic możliwości. Ściskam Cię :*
 
reklama
Do góry