reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama synuś zdrowy i to najważniejsze u mnie też miała być trójka ale chęć posiadania córeczki była silniejsza więc mam czwórkę więc różnie to bywam
Imama już niech Ci nie będzie przykro bo ten mały rycerzyk czeka żeby do was dołączyć i najważniejsze że jest i jest zdrowy
 
reklama
Imama najważniejsze że z wami wszystko ok...a co do płci to życie często zaskakuje więc co ma być to i tak będzie ale zdrowie jest najważniejsze coś o tym wiem!
 
Wiesz nie chce gdybac ale bardzo często do 20 tyg u dziewczynek jest ala siurek a potem okazuje się że to wargi. Ja w 19 tc zobaczyłam siurek i jajka to już wątpliwości nie bylo sam siurek to trochę mało. Ważne że z dzieciatkiem wszystko ok!
 
Imama, no to kurtyna...
Ja wręcz byłam przekonana że będzie córeczka. Poczekaj trochę, chłopaki podrosną i zaplanujesz córkę z powodzeniem... mogę Cię pocieszyć że ja to Ci mega zazdroszczę. Zrobimy za rok wymiankę jak się okaże że u mnie druga córka ;)))) najważniejsze że zdrowy bobas. Gratuluję!


(No to ja już odpuszczam bo jak już wiary brak to nic nie pomoże....)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja i tak już się w nim zakochałam. Ale marzenia pewnie zostaną.
Mąż troszkę przeżywa i już gada ze może 4-5 dzieci ale ja naprawdę stopuje. Chce im dobra przyszłość zapełnić a nie biec za tymi moimi marzeniami. Życie pokazuje ze nie wszystko co chcemy będziemy mieli. A ja bym mogła tak biec i biec i bym zaniedbała wszystko marzeniami i właśnie chęcią tej córeczki. Także kochane nie ma co tracić mieisecy na planowanie i pieniążków na te suplementację tylko zdrowo do tego podejść bo co ma być to będzie [emoji172][emoji172][emoji172]
1510242907-8c701e33d4726ee3-aaaaaa.jpeg



7u229jcg4s0byzyg.png
 
Imama szok, szok że takie precyzyjne planowanie płci zawiodło... Przykro mi.
Zaś z drugiej strony należy się cieszyć że te bóle to tylko strachy na lachy! Lekarka nie mówila jaka jest ich przyczyna? Jakieś zalecenia. Cieszę się że cię nie spławiono... U nas w pl mogloby być z tym różnie.
Boli Cię nadal?
Tak czy siak czekamy na fajne foty z polowkowych [emoji5]️

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry