reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zonami dziękuje za informacje. Całe szczęście u Ciebie dobrze się to skończyło.
A wcześniej nic nie było widać? Napewno powiem mojej doktor o tym żeby sprawdziła lepiej dmuchać na zimne.
Prawidłowa wizytę mam w pon i tak. Zobaczę jak się to potoczy bo wolałabym do mojej i No mam problem co zrobić z małym bo mąż już w pracy i siostra tez a starszy o 14 z przedszkola do odbioru kurde


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jak zaczęły się bóle to lekarz ciągle mówił że to wiazadla ale on był kijowy zmieniłam lekarza w 30 tyg ciąży. Zobaczył dopiero w 27 tyg ta torbiel i odrazu położył do szpitala na obserwacje. Ona rosła jakoś do tego momentu więc jak zaczęły się pierwsze bóle miała około 2-4 cm. Jak masz wizytę w poniedziałek to poczekaj ja porostu jestem z tych niecierpliwych panikar
 
Zonami straszne ze wcześniej tego nie wykrył tylko jak taki już duży był! Ja wiem właśnie ze lekarze bagatelizują różne bóle ze to niby normalne rozciąganie itd.
Ja ogólnie w poprzednich ciążach miałam bóle a raczej twardnienia bardzo szybko i tez panikowałam strasznie, do szpitala nie raz jechałam itd. No ale lepiej być spokojnym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
BB_Anna, dzisiaj mam 28dc i czekam na @ myśle ze do jutra się pojawi.
Miciurka, ja podobne pytanie dobie zadaje dlaczego innymi bez kombinowania itd maja po prostu syna i córkę.
Imama, lez a ile możesz.
Wczoraj jeszcze poczytałam posty na babycommunity itp. i jedna dziewczyna opisywała ze robiła podglad pod mikroskopem spermy męża i zauważyła, ze po korzeniu Lukrecji plemniki nie poruszały się tak szybko i raczej miały ruch okrężny anizeli prosty jak przed podaniem Lukrecji. Na dodatek wyjatkowo dobrze było to widać jeszcze po 10-dniowej [emoji15]abstynencji.
A rzeczywiście długo faszerowała męża, co prawda nie końskimi dawkami ale myśle ze regularność i długi okres czasu zaprocentował. Teraz już zostawiliśmy jedynie szyszki i OLE, mam nadzieje ze te szyszki utrzymają mniej lub bardziej poziom testo u męża.
Aleksandra, ale tragedia z dzidzia -nie potrafię sobie wyobrazić co czyje znajoma. I jeszcze takie potraktowanie przez lekarza-brak słów [emoji19]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej:happy:
@Miciur-ka a ja bym powiedziała ,ze właśnie nie były to identyczne działania ,bo dziewczynka 15 i 16 dnia cyklu ( czyli 1 dzien odstępu od owulacji ) która była 17.a chłopiec w owulacje (17 i 18 poprawiła jeszcze) wiec dla mnie chłopca zrobiła tak jak należało a dziewczynke prawie ,bo dołożyła ten drugi stosunek i troszkę blisko owulacji, czyli szczęście w tym było :happy:.

Dziewczyny ja jutro powinnam sie starać ,zeby były te 2 dni odstępu,ale coś jest nie tak ze śluzem ,jest w ogole nie płodny i prawie wcale go nie ma:oo:watpię czy do jutra sie to zmieni ...czy to moze oznaczać przesunięcie owulacji? Ostatnie dwa cykle była 15 dnia i wczesniej był juz płodny śluz.
Jutro bede robic testy owu.

Imama,kciuki oby było dobrze i tylko dzidziuś uciskał .
 
Ostatnia edycja:
Gorligorligor nie słyszałam nic o współczynniku krwi co do płci... Hmmm... Ciekawe. Ja mam Arh+ a mąż 0rh+, i co z tego wynika? Córka mam krew po mnie [emoji1]

Boże Imama co za straszne historie... Tragedia ☹️
Trochę zanirpokoila mnie Zonami tym co napisała...


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja w poczekalni czekam. Jednak postanowiłam to skontrolować. Po to oni tu są, mojej gin nie ma ale ktoś inny ma mnie przyjac. Oby wszystko było Ok bo już mam nerwy i chyba nic mnie nie boli.
TymonsMom a bierzesz coś co może zmieniać śluz? Bo niektóre suplementy dziewczynkowe maja takie działanie. No a owu wiadomo moze się przesunąć dowiedzieć się idzie już po niestety


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry