reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tymons mum- nie no nie twierdzę że namawiasz :) ale jak dla mnie ta sama metoda a 2 różne płcie, A wie kiedy miała owulacje dokładnie?

Gosica- o to ładnie z testo, a jaka dawkę dajesz mężowi? Przypomnij :)

Imama- musi być cud tyle zrobiłaś ,ja kciuki dalej trzymam :) I czekam na twoje usg

Kitqa-a to zagwostka z twoją dzidzia :) hihi




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciurka, dawałam mezowi 750mg raz wieczorem, tak z malutkimi przerwami przez prawie 5 mies. Na GD dziewczyny dawały 3x450mg, mi się to wydaje mega duża dawka. Jak widać 750 w zupełności wystarcza.
Imama, Ty tez mezowi dawałam taka dawkę o ile się nie mylę? Jak samopoczucie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katirl smutna sprawa z twoją koleżanką, bo to najgorsze jest 'stracic dziecko' o wymarzonej płci. :/ no szkoda.
Też zadziwia mnie ilość pomyłek, może lepiej byłoby nie informować przyszłe mamy o płci dziecka... Hmmm bo potem jest mega rozczarowanie.
Imama boli Cię nadal?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kati- no powinna się cieszyć że zdrowe, mimo rzekomego rozczarowania, ja tam nie pamiętam mojego ubolewania nad płcią 2 syna,

Gosica - moj dostaje lukrecje 420, plus szyszki, plus OLE ale chyba mu zwiększe Lukrecje ,

No i wybaczcie sobie poklne teraz

K.urrrrrrr - kolejna koleżanka urodziła bez niczego bez udziwnien, kombinacji odwrotną płeć do 1 dziecka - no ja poer.dole - życzę jej wszystkiego najlepszego ale dlaczego ja nie mogę do jasnej....

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faktycznie dziwna sprawa z tymi pomyłkami. W tych czasach na dobrych sprzętach do USG to już powinni widzieć, badają narzady wewnętrzne, serce, nerki, mierzą kości a siusiora zobaczyć nie mogą? Dziwne to.

Miciurka - to chyba nas najbardziej frustruje, czujesz sczęście, to jak w losowaniu. :(

Imama - jak tam dzisiaj? lepiej?

Gosica - jak tam przyszła w końcu @?

Kitqa - gratuluję zdrowej dzidzi, jak wiadomo to jest najważniejsze.
 
Gorligorligor No nie podoba mi się, tak Jan jest krótkim imieniem ale jakoś mi nie leży.
I zresztą dużo jest Jaśkow w około, a ja chciałabym jednak trochę mniej popularne i mniej spotykane imię
Udanego dnia [emoji137]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
kitqa, to może Julian?:) nie jest tak popularne jak Jan, a wymawiając fonetycznie też słychać w końcówce Jan, więc mąż powinien być udobruchany:p
 
No ja sama nie wiem. W sumie jak leżę to Ok jak chodzę to czuje ucisk ból z lewej str. Sama nie wiem. Poobserwuje i jak coś lekarz od 13 dopiero to będę dzwonić. Ale pewnie kurde mojej nie będzie
Kati ja patrząc na tym fb na usg to naprawdę rzadkość ale się zdarza. Ja tak współczuje bo lekarz powienien być pewien i mówić na ile % wg niego to chłopiec/dziewczynka.
Bardzo mnie tez dziwi ze przy takim usg określają z nubow w 12-13 tc a nieraz później gorzej. Ale naprawdę ostatnio takie trzy przypadki były ze nie dziwie się ze Pomyłka. Jednak to może wszystko napuchniete być. Najlepiej 3D
Gosica tez dawałam taka dawkę mężowi. Super ze testo spada a czy to ma wpływ no to druga sprawa...
ah Miciurka nawet nie wiesz jak mnie wkurza. Tyle jest par co maja drugie dziecko odmiennej płci a jak sobie pomyśle ze ktoś ma trójkę czwóreke lub piątkę tej samej to poprostu tego nie rozumie! Dlaczego jedni mogą doświadczyć tego a innym nigdy nie pisane



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aha i jeszcze co do suplementacji. To widzisz Gosica 5 miesięcy faszerowania maza. Nie rozumie jak coś ma zadziałać w 6 tygodni jak tutaj było czy na IG ustalane. Ale wtedy chyba właśnie takie mega dawki. Tylko wiadomo ze to nie każdej odrazu się uda itd dziwne


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
gorligorligor dziękuję za propozycję imienia ale Julian to bardzo mi się nie podoba :) kojarzy mi się z królem Julianem z epoki lodowcowej :))
Ale chętnie posłucham innych propozycji
Imama sama nie wiem, jeśli bardzo cię niepokoi ten ból to dzwoń! Ja raczej poczekalabym do poniedziałku, może dziecko uciska Ci jakiś nerw.? Czytałaś na necie co to może być?
Sądzę że poczęcie dziecka to wielka loteria, nawet nie ma co mówić w kategorii szczęścia tylko po prostu przypadku :/


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry