reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kitqa super ze wszystko przebadane i wszystko Ok. A jak mówiła w formie męskiej to dobrze znaczy. Napewno by nie mówiła tak gdyby widziała jakaś bułeczkę.
A ja kurde od rana jakiś ucisk czuje z lewej str i ogólnie boli mnie właśnie podbrzusze z lewej i troszkę zaczynam się stresować. Jak jutro nie minie do zadzwonię czy przyjemnie mnie gin wcześniej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nadal ciekawi mnie płeć mojego dziecka, ale już nie jest to najważniejsza sprawa. Może dlatego jej nie dopytalam, i trochę byłoby mi głupio po ostatniej wizycie... Więc tak wyszło :) może na kolejnej wizycie za 2tyg odważne się spytać
Imama może ten ból to porostu rozciągające się więzadła? Też miałam takie bole i tak mi to tłumaczylas :) ale oczywiście jak czujesz niepokoj to dzwoń do lekarza

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitqa, super ze z dzidzia OK. To najważniejsze, a płeć?- będzie niespodzianka! Oczywiście życzę Synka.
Imama, może to być rozciąganie więzadeł, ale jeśli masz się martwić to może sprawdź możliwość wcześniejszej wizyty. Po co masz się tym stresować.
Czekam już na@, dzisiaj 27dc wiec już tuż tuż.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No dziwi mnie tylko ze to nie ustępuje. Tak jakby dziecko tam uciskalo. Bo tak owszem miałam od czasu do czasu takie bóle w ciąży ale teraz dosłownie cały dzień i nic nie potrafię zrobić. Ale zobaczę jak będzie po nocy. Wezadla mnie bolały ale zawsze niżej a tu takie dziwne miejsce. Ale wiaodmo człowiek zawsze sobie wkręca.
Kitqa a jak mąż i rodzina? Mówiłaś wogole ze chłopczyk może czy wszyscy myślą ze dziewczynka?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama sama dobrze wiesz gdzie są więzadła i jak bolą, także jeśli to nie one to może lepiej skonsultować się z lekarzem? Albo więcej odpoczywaj! Wiem że łatwo powiedzieć gdy ma się dziecko pod opieką... Ale nie martw się to nic strasznego jeśli to tylko "to" w pl musi się coś porządnie zadziac aby przyjęli cię na oddział. Kiedy masz wizytę taka połączona z badaniami?
Rodzinie i mężowi opowiedziałam jak wyglądała ostatnia wizyta z fenomenalna wiadomością :) wszyscy się zdziwili, cieszyli ale nie tak bardzo jakby 'wygrali na loterii' bardziej się śmiali hehe Męża mam super który kocha po prostu to dziecko [emoji7] tylko moja siostra nie mogla się powstrzymać przed 'a nie mówiłam!' :) ale wszyscy trzymamy się ostatniej wersji (bo czegoś trzeba) że to chłopak, że raczej pierdół by lekarka nie opowiadała



Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizytę w poniedziałek. Napewno mnie zbada jak powiem ze coś nie tak to będzie usg. A później to już połówkowe pewnie.
Poczekam do jutra i z rana zadzwonię do lekarza bo mocno to nie boli ale No czuje bez przerwy i to dziwne. A odpoczywam. Mąż wziął do pracy starszego a mały siedzi i ogląda bajki albo się bawi. On spokojny i bezproblemowy naszczescie.
Tez mi się wydaje ze jak już stwierdziła lekarka ze chłopak to chłopak [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dobra, poczekaj do jutra i gdy nie przejdzie ból to dzwoń do lekarza. Bo skoro mówisz że odpoczywasz a i tak cię coś boli...to o czymś świadczy. Może nie ma co czekać do poniedziałku. Podobno można samej zbadać się i sprawdzić szyjkę czy trzyma i czy jest długa. Ten aspekt zawsze mnie martwi i przedwczesne skurcze. Może dlatego że urodzialm już późnego wcześniaka i się po prostu boję.
Fajnie że masz spokojnego synka[emoji106]:) bo przy mojej córce nie da się posiedzieć, zawsze coś chce, i nie odpocznę. Teraz znowu jest przeziębiona i w nocy mamy cyrki więc chodzę zmęczona.

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chciałam Was poinformować ze moja znajoma zaszła w ciąże karmiąc piersią i odchudzając się. Oczekuje dziewczynki. Odstępu od owulacji nie było. Były trzy dni staran. Fizyczny kolejne doświadczenia
 
Witam wszystkie! Kitqa gratuluje zdrowej dzidzi...a pro po płci to rozmawiałam dziś z koleżanką która ma rodzić w grudniu i do tej pory cieszyli się bardzo że będą mieć chłopca a dziś niestety (dla nich) ma być dziewczynka...ostatnio bardzo często słyszę o pomylkach w dzisiejszych czasach myślałam że to rzadkość powinna być a jest odwrotnie!
 
reklama
Naomi, widać teoria z karmieniem i ciąża dziewczynkowa się sprawdza [emoji110] Leeleth, Miciurka same widzicie, ze macie duże szanse na coreczki.
Katirl, niezłe tez myślałam ze szacunki do płci i pomyłki to rzadkość. A jednak ludzkie oko jest omylne.
Imama się czujesz? Nadal ciągnie w brzuchu? Mam nadzieje, ze troszkę się wyciszylo...
Imama, Miciurka, pytalyscje o poziom testosteronu po Lukrecji. Mój dzielny mąż zrobił dzisiaj badanie testosteronu i jestem w pozytywnym szoku, bo norma to 249-836, a on ma leciutko poniżej środka skali bo 526 ng/dl. Zanim brał lukrecję to mieścił się w normie, ale był blisko górnej granicy! Po 3,5 miesiącach miał cos ok.700. A po kolejnych 2,5 mies zeszło do 526. Widać, ze lukrecja działa. Teraz bierze już tylko szyszki przy tym zostaniemy.Ciekawe tylko na ile ten testosteron ma wpływ na płeć dziecka. Pamietam chyba ze Majorcia i jej mąż mieli wysoki poziom testo i maja coreczki.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry