reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kitqa kciuki za wizytę
Ja teraz z mężem przeglądałam top 100 imion w Polsce to Jan, Antoni, Stanisław górują. I pełno znajomych właśnie takie imiona daje. Same Jaśki Staski w przedszkolach takie bum jak kto lubi. Ja osobiście tez wole takie co się nie powtarzają. Ale wiadomo przeważnie to co popularne się podoba.
BBAnna wyszło w statystykach ze picie dużej ilości kawy 3-4 dziennie to na dziewczynkę. Ja tak piłam, meg dużo. Po owu odpuszczałam trochę. Wcześniej było żeby nie pic kawy ale przez to ze wypłukuje te wapno i magnez.
Miciurka mi się tez wydaje planowanie planowaniem ale jednak trzeba mieć to szczęście. I myśle ze nawet nic zbytnio nie robiąc ma się szanse.
Wydaje mi się ze jak któraś dużo zrobiła i się nie udało to tak właśnie myślimy. Ale taka prawda. Pamietam jak byłam pewna ze u Ciebie będzie córka! Dopiero wdranzalam się w ten temat.
A teraz moja kolej, kurde ten nub taki chłopczykowy ze normalnie cudu mi trzeba hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Biedronka ja się kuruje bo złapalo mnie jakieś przeziębienie. Dziś mam 22 dc czyli 6/7 dpo. i czekam sobie na @ :-)
A Ty kiedy testujesz?
 
Ostatnia edycja:
Już czekam w poczekalni, opowiem wam wszystko :) dziś jest mi ciężko :/ nie mam sił, tragedia.


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzycielka ja mam 18dc i nie wiem kiedy zatestuje bo jak narazie wykres nie wykazał mi jeszcze owulacji wręcz zamiast temp rosnąć to mi spadła także cyrk na kółkach i też nastawiam się na @, no nic zobaczymy działaliśmy na p£odnym sluzie a co wyjdzie to się zobaczy haha a Ty się kuruj :)
 
Dziękuję wam za trzymanie kciuków:) Najbardziej interesujący was temat odnośnie płci jest taki że płci dziecka nie sprawdzała, tylko ułożenie dziecka, głowę, serce, wody płodowe, łóżysko i pepowinę wszystko dobrze:)) no i na
Ktg również dobrze uderzenia serca to od 140do145 ale rozumiem ta teoria została juz tu obalona? Ja to najbardziej martwiłam się że wyjda jakieś przedwczesne skurcze... Ale wszystko jest ok :[emoji3] szyjka wysoko i trzyma [emoji106] lekarka mówiąc o dziecku wyrażała się w formie męskiej, ale to może nic nie znaczyć. Także zostałam przebadana i jestem zadowolona[emoji5]️
 
reklama
Do góry