reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kinga_z1, kupiłam paski merc już jakieś 3 lata temu. Ustało mi się teraz znaleźć na stronie: www.aptekajakmarzenie.pl. Wpisz w pasku szukaj:paski wskaźnikowe merck.
W metodzie o+12 chodzi o to, ze OK.12h po ovu zmienia się środowisko pochwy kobiety. Śluz staje się bardziej lepki aniżeli płodny. Jeszcze Janeczko jest zdolne do zapłodnienia, a szanse na przeżycie s takim środowisku maja raczej XX. Ja próbowałam się przez jakieś 3 cykle wstrzelić w to o+12 i tylko straciłam czas [emoji30]Ale ja staram się o córeczkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica, dzięki za namiar na paski. Czy to ph mierzymy w określonym dniu cyklu? No i daj znać czy jest @?

Dziewczyny miałam dziś piękny sen. Śniło mi się że byłam w ciąży i na usg lekarka zobaczyła chłopca. Ja z resztą tez widziałam. Hehe nawet termin pamiętam na kiedy mi wyliczyla[emoji4] ale czułam się szczęśliwa aż obudzić się nie chciałam...[emoji4]

Ostatnie dwa cykle moja faza lutealna ma 10 lub 11 dni (bo nie wiem czy dzień owulacji liczyć już jak fl). Czytałam że to na granicy ale dość krótko. Czy któraś tak miała a mimo to zaszła w ciążę? Chce jeszcze poczekać ten cykl i zobaczyć czy się powtórzy taka długość a później dopiero ewentualnie zacznę działać tylko martwi mnie że jakiekolwiek pomoce na przedłużenie fl są dziewczynkowe... Bo costagnus i Wit B to chyba na dziewczynkę...?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosica, dzięki za namiar na paski. Czy to ph mierzymy w określonym dniu cyklu? No i daj znać czy jest @?

Dziewczyny miałam dziś piękny sen. Śniło mi się że byłam w ciąży i na usg lekarka zobaczyła chłopca. Ja z resztą tez widziałam. Hehe nawet termin pamiętam na kiedy mi wyliczyla[emoji4] ale czułam się szczęśliwa aż obudzić się nie chciałam...[emoji4]

Ostatnie dwa cykle moja faza lutealna ma 10 lub 11 dni (bo nie wiem czy dzień owulacji liczyć już jak fl). Czytałam że to na granicy ale dość krótko. Czy któraś tak miała a mimo to zaszła w ciążę? Chce jeszcze poczekać ten cykl i zobaczyć czy się powtórzy taka długość a później dopiero ewentualnie zacznę działać tylko martwi mnie że jakiekolwiek pomoce na przedłużenie fl są dziewczynkowe... Bo costagnus i Wit B to chyba na dziewczynkę...?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie właśnie wydłużyl cykl Castagnus i jest dziewczynkowy tak jak Wit b compleks zwłaszcza Wit b6
 
Kinga ja paski kupowałam na Allegro. Z przedziałem do 7 chyba ale Ty na chłopczyka kup sobie te paski z większym przedziałem chyba do 14. Bo na chłopca to wyższe pH a na dziewczynki to my do 5,5 powinnismy mieć. Mierz najleeij w okolicach owu i najbardziej w owu bo wcześniej przeważnie jest niższe pH żeby uniknąć infekcji itd. Anto chodzi jednak o owu
Jeśli chodzi o krótka fazę to ja właśnie milam taka jak ty. Zaszłam dwa razy w ciąże które straciłam. Teraz brałam progesteron podochwowo myśle ze to tez pomogło. Nie przejmuj się wit B bo podobno ona nie do końca jest dziewczynkowa i ja właśnie jej nie brałam bo na GD zaobserwowali dziewczyny ze może być ona wręcz chłopczykowa. Zreszta leeij nie ryzykować niskim progesteronem. Ale masz czas do staranek to może się coś zmienię.
Jeśli chodzi koty to moja znajoma ma dwa jest typowa kociara i ma trzech synów [emoji6]
Było tez tutaj 7 czynników na chłopca wpisz i może znajdziesz na wyszukiwarce Kinga
Leeleeth właśnie nie wiem jak z ta prolaktyna. Chyba przy wysokiej nie da się zajść w ciąże i dziewczyny na GD jednak brały vitex przy kp żeby ja obniżyć wiec myśle ze nie może być za wysoka. Kp są przeważnie niskie hormony wiec to na plus. Ja badałam moje w cyklu z clo i chyba te wyniki mogły być zaburzone a wcześniej nie miałam jak zbadać



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka, Kinga dzięki! Okres się zbliża, dzisiaj odnotowałem spadek tempki o 0,2. Myśle ze jutro, pojutrze przyjdzie @. Czekam na kolejny cyk, staram się myśleć pozytywnie.
Kinga, może to był proroczy sen?;)
Ja zwykle mam za długa fazę literalna, dopiero jak zaczęłam brać luteinę to mi się trochę unormowało.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki. U mnie nudy. Trzeci dzień cyklu.
Biore cytrynian wapnia, jem serki, ograniczam kalorie, Castagnus brałam chyba 3 miesiące i odstawiłam bo chyba trzeba robic przerwy, piję miętę i rozmyślam na kiedy zaplanować boboseksy.
 
reklama
BbAnna u mnie też nudy, syn mi zaczyna spacerować coraz bardziej :)
Z przytulankami nie doradze haha bo ja już tak poprawiam i poprawiam i nie
wiem czy jeszcze dziś nie poprawić, skoku temp nie było, śluz już dziś kremowy raczej 17 dc, testy owu jakieś upierdliwe strasznie, dziś już robie przerwe z suplementami, szyjki nie umiem zbadać także nie wiem czy po owu jest czy nie, zresztą nie wiem czy to prawda, że po porodzie szyjka sie zmienia tak wyczytałam gdzieś :-)
 
Do góry