reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Monia0281 nie widzę żadnego zdjęcia :/dodatkowo nie doradze Ci z badaniami bo się na tym nie znam, nic sobie nie badałam :)
Od 6 lat mam kota :) o to i ona: Tulka
1510049062-1244fb86a2757dd2-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Biedronka jak szaleć to szalej na całego hehe
Kitqa ale oczyska zielone [emoji172]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedronka0506 Tak jutro kolejne spotkanie z dzidziolkiem [emoji7]

Orientujecie się co pozmieniało się odnośnie nadawania imion dzieciom? Wiem że bezproblemowo można nadać zagraniczne imię a wiecie czy można nadać dziecku imię np Wojtek a nie Wojciech czy Magda a nie Magdalena?



Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama, dzięki za radę odnośnie testów :) wysłałam Ci wiadomość na priv, sprawdź moją dietę :) nie chciałam zaśmiecać forum.

Kitqa, z tego co wiem to można nadawać zdrobniałe imiona. Nad jakim dla synka rozmyślasz?
 
Monia0281 nie widzę żadnego zdjęcia :/dodatkowo nie doradze Ci z badaniami bo się na tym nie znam, nic sobie nie badałam :)
Od 6 lat mam kota :) o to i ona: Tulka
1510049062-1244fb86a2757dd2-aaaaaa.jpeg
Kitqa moje profilowe to on -mój kochany rudzielec:)Twoja kicia też cudowna
:)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@kinga_z1 specjalnie dla ciebie zapytałam :happy: giniesz tu w tym dziewczynkowym gąszczu :p

Nie wiem czy Ci to pomoże, ona ma cykle 31 dniowe i działali dokładnie 17 i 18 dnia cyklu kiedy test był pozytywny .Mowila,że tak niania jej córeczki doradziła, no i teraz jest w 7 mies.z chłopcem .
 
@kinga_z1 specjalnie dla ciebie zapytałam :happy: giniesz tu w tym dziewczynkowym gąszczu [emoji14]

Nie wiem czy Ci to pomoże, ona ma cykle 31 dniowe i działali dokładnie 17 i 18 dnia cyklu kiedy test był pozytywny .Mowila,że tak niania jej córeczki doradziła, no i teraz jest w 7 mies.z chłopcem .
Dzięki kochana, aż mi głupio żebyś jeszcze raz ją pytała ale jeśli zechciałaby odpowiedzieć to zapytaj czy mieli długą przerwę przed tymi działaniami? Bo nie wiem jaki odstęp robić i czy robić...

Trochę ginę faktycznie ale tak mi dobrze z Wami że wcale mi się uciekać od Was nie chce. A zbieram i tak tu ogrom wiedzy mimo że jestem w mniejszości i trzymam kciuki za Wasze małe dziewczynki:)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kinga odpisałam na pw
Jeśli chodzi o odstęp nie rób go. Plemniki są najlepsze i najświeższe przy sexie co drugi dzień. Wszędzie to pisze i moi ginekolodzy również to potwierdzili. Wiadomo zawsze mamy szanse na syna/córkę bo to 50/50 ale No nie ryzykowalabym abstynecja. Jak boisz się ze ze dużo stosunków będzie i to będzie dziewczynkowe to lepiej z zabezpieczeniem a wtedy co chcesz już bez.
Ja dawałam w Polsce 6 lat temu imię Niko i byłam pewna ze nie przejdzie ze będzie trzeba Nikodem itd ale bez problemu
Kitqa to kciuki za jutrzejsza wizytę
Biedronka No już się zbliża moja wizyta doczekać się nie umie! Świruje hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry