reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ajlak, z tego co czytałam na GD i ogólnie w sieci to lukrecja absolutnie nie wpływa na jakoś plemników. Ale obniża potencję, przez to pewnie mniejsze szanse na konkretny, złoty strzał ;) ja po przytulankach jak zaszłam w druga ciaze tez użyłam żelu o niskim pH a i tak jest chłopak, wiec teoria pH to raczej nie Ren kierunek. Chociaż gdzieś w głowie mi zostało żeby obniżać pH, mysze pochować te specyfiki i zapomnieć gdzie położyłam ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Biedronka trzymam mocno kciuki, przełam tą złą passę z negatywami:)
Gosica, BBAnna fajnie Wam możecie próbować już w przyszłym cyklu, ja niestety nie wiem kiedy następna okazja do starań, może w okolicy świąt:(
Kitqa może chociaż się najonizuję ujemnie, ten na zdjęciu to mój 3 synek:);)
Dziewczyny ponawiam pytanie, robiłam wyniki w 3 dniu cyklu. Czy powinnam brać Castagnus, chyba prolaktyna nie jest zbyt wysoka a on obniża podobno?
Testosteron 36,11 ng/dl, norma 14-76
Prolaktyna 7,02 n/ml, norma 2,8-29,2
Fsh 4,21 mlU/ml
Lh 4,18 mlU/ml
Estradiol 33,15 pg/ml
 
@rena-chan super podsumowanie, kiedys tego szukałam i nie mogłam trafić . A ty o synka długo sie staralas ,bo nie pamietam ? Ja juz tez zaczęłam błądzić jak dziecko we mgle,dobrze,ze Imama cos podpowiada,bo jednak każda inna i trzeba metodę pod siebie podpasowac.Ty juz nie mozesz zrobic tego jednego strzału ,wiec pozostaje ci dzialac.Tylko juz w owulacje i po niej nic.

@Imama tak wlasnie zrobie ,daję teraz ostatnia szanse na taki pojedynczy strzał ,jak teraz nie pyknie to juz w grudniu będzie wiecej akcji,zeby wzmocnić te plemniki.Dzięki za rozjaśnienie :happy:
Dzisiaj rozmawiałam z koleżanka jak ucelowala swoją córeczkę i mówiła ,ze były to 2 stosunki ,jeden dzien przed pozytywnym testem a drugi w dzien pozytywnego ,mówiła ,ze owulacja była dzien po tym pozytywnym,czyli miała 1 dzien odstępu .Poza tym.Teraz jest w ciazy z chłopczykiem,tez zaplanowanym .
 
Ostatnia edycja:
Pewnie długotrwałe stosowanie rożnego rodzaju ziół czy leków może wpływać na jakoś. Lukrecja obniża testosteron zbyt niski tez pewnie jakoś wpływa. Gosica a badałas po takim czasie hormony u męża? Ja kurde mogłam zbadać a taknto ciekawa jestem ale nie chciałam się denerwować zbytnio.
Rene tak to są te czynniki z tego forum. Ja jednak czytałam teorie które obalają troszkę te czynniki i dlatego się do nich wszystkich tak nie stosowałam.
Monia kocham rude kotki! Śliczny jest.
Zapomniałam Ci odpisać o tych hormonach. Testosteron również miałam taki wynik w cyklu z clo. Jeśli chodzi o castagnus to nie zawsze jest przepisywany na obniżenie prolaktyny. Ogólnie na regulacje cyklu. Może lepiej dla Ciebie inofolic tez wziasc i castagnus No chyba tez warto spróbować chociaż jeden cykl jak reagujesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, tak badałam męża testosteron 2,5 miesiąca temu i był 20% poniżej max normy. Może namowie meza na powtórke ;)
co do jakości plemników to trochę się naczytałam i badania twierdzą ze lukrecja na to nie wplywa. Jest to zioło gdzie pod rożna postacią jedzą w któryś z krajów skandynawskich, ma podobno pozytywne walory smakowe, działanie antywirusowe i bakteriobójcze.
Rene, próbowałam się trochę dostosowywać do tych czynników które wkleiłeś - jeszcze 5 miesięcy temu była na nie zafixowana. Potem trochę odeszłam od tych czynników. Chociaż jem trochę żurawiny, w poprzednim cyklu łykałam saw palmetto itd.
Monia, nie doradzę bo szczerze mówiąc na wynikach hormonów kompletnie się nie znam [emoji854]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tymon's Mum a pytałaś koleżanki jak synka zaplanowała? Bo ja tu w mniejszości ale mnie synek interesuje [emoji4] przyjmuje każdą radę [emoji4]

Monia, skoro wartości masz w normach podanych to znaczy że wszystko jest ok.

Gdzie kupujecie te wskaźniki ph Merc? Zalinkujcie proszę ew.sklep?

Rena, dzięki za info. A powiedzcie czy tą metoda o+12 to taka dla mnie mało logiczna. Przecież ciężko się zorientować kiedy jest owulacja poza tym zawsze mówiono że po owu chłopak czyli chłopiec kiedy? I dacie wiarę że wszyscy chłopcy są zrobieni tylko w ciągu 12h po owulacji? Bo kolejne 12 jest na dziewczynkę skoro komórka jajowa żyje 24h to na to wygląda... dla mnie to już załamka co przeczytałam bo ustrzelić tego syna to niemożliwe jest....[emoji53]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry