reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczęta starania były a teraz się boje co będzie jak się okaże, że owocne, bo złapało mnie przeziębienie, ból gardła, suchy kaszel, ledwo mowie. Nie mam kataru, gorączki. Martwię się bardzo, czy to może spowodować poronienie lub uszkodzenie płodu :( Czy znacie kogoś kto tak zaczynał a skończyło się dobrze?
Może się okazać, że żadnej ciąży nie będzie a co jeśli? Poprzednim razem udało się w pierwszym cyklu.
:(
 
Ajlak- Też mam po sylku syna [emoji23] :)
Trzymam kciuki za córcie, Ale co najważniejsze zdrowe dzieciątko !


Kinga- ja miałam zawsze fl krotka, 10 dni , i brałam luteine po owu,żeby troche wydłużyć, no i ja też zaczynam w styczniu ;)

Ale Ja nie wiem naprawdę czy wierzę w to wszystko, to chyba łud szczęścia takie "planowanie" jeśli się uda .. ,

Jak Imama będziesz miała chłopca to ja już ani nie wierzę w nowe ani stare metody planowania ,

Ja niestety kawy pić nie mogę bo się po niej bardzo źle czuje , także główny czynnik starań wg metody z GD odpada u mnie .. :/

Gosica - Do końca roku myślę że zaskoczysz ;) kciuki trzymam

Kitqa- powodzonka na wizycie, ciekawe co powie jutro :) , śliczny kicius, a apropo imion czytalam.ze można dać Magda zamiast Magdalena,

Tymons mum - czyli koleżanka ma że stosunku blisko owulacji pierwsza córkę i też że stosunku blisko owu syna ? Czy się mylę bo tak wyczytałam ;)

Rena- Jak zaskoczylo będzie dobrze choroba czy nie ;)





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczęta starania były a teraz się boje co będzie jak się okaże, że owocne, bo złapało mnie przeziębienie, ból gardła, suchy kaszel, ledwo mowie. Nie mam kataru, gorączki. Martwię się bardzo, czy to może spowodować poronienie lub uszkodzenie płodu :( Czy znacie kogoś kto tak zaczynał a skończyło się dobrze?
Może się okazać, że żadnej ciąży nie będzie a co jeśli? Poprzednim razem udało się w pierwszym cyklu.
:(
Ja tak zaczynałam pierwsza ciążę z córką. Leczylam się prenatalem i domowymi sposobami. Mała jest zdrowym, żywym dzieckiem ;)
 
@Miciur-ka tak to wyglada ,córkę zrobiła 15 i 16 dnia a syna 17 i 18.Pewnie było tez w tym odrobinę szczęścia ,ale jak zaplanowała tak ma.Teorie teoriami , a to był przykład z życia wzięty . Nikogo nie namawiam aby zrobił tak jak ona.Ja sama teraz jak bede próbować , postawię na pojedynczy przed owulacją.

@kinga_z1 tak działali cos wczesniej ,ale nie pamięta juz ile razy.
 
Cześć dziewczynki. U mnie nudy. Trzeci dzień cyklu.
Biore cytrynian wapnia, jem serki, ograniczam kalorie, Castagnus brałam chyba 3 miesiące i odstawiłam bo chyba trzeba robic przerwy, piję miętę i rozmyślam na kiedy zaplanować boboseksy.
Tak trzeba ja nie odstawiłam bo wiem że były dziewczyny chyba Airfix które nie robiły przerw ja też nie



Gosica czyli następny cykl jest twój ciesz się sexem postaraj się nie myśleć o starankach a napewno będzie bardzo owocny
 
Choroba podobno jest bardzo dziewczynkowa. Ja również zaszłam w ciąże będąc przeziębiona ale niestety straciłam te ciąże ale myśle zd to nie było związane z tym bo jednak były inne czynniki.
Chociaż- napewno ciężko zajść w ciąże. Ale właśnie wytrwają mocniejsze czyli wg teori żeńskie plemniczki [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Skoro kilka lat temu przeszło w Polsce(!) imię Niko to teraz może jest jeszcze większą swoboda.
Nie mogę zgodzić się z mężem co do imienia. Mnie podobają się proste krótkie imiona jak: Adam, Damian, ewa, Patrycja czy Maciek, jest tego pełno. A jemu najbardziej Jan :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosica, dzięki za namiar na paski. Czy to ph mierzymy w określonym dniu cyklu? No i daj znać czy jest @?

Dziewczyny miałam dziś piękny sen. Śniło mi się że byłam w ciąży i na usg lekarka zobaczyła chłopca. Ja z resztą tez widziałam. Hehe nawet termin pamiętam na kiedy mi wyliczyla[emoji4] ale czułam się szczęśliwa aż obudzić się nie chciałam...[emoji4]

Ostatnie dwa cykle moja faza lutealna ma 10 lub 11 dni (bo nie wiem czy dzień owulacji liczyć już jak fl). Czytałam że to na granicy ale dość krótko. Czy któraś tak miała a mimo to zaszła w ciążę? Chce jeszcze poczekać ten cykl i zobaczyć czy się powtórzy taka długość a później dopiero ewentualnie zacznę działać tylko martwi mnie że jakiekolwiek pomoce na przedłużenie fl są dziewczynkowe... Bo costagnus i Wit B to chyba na dziewczynkę...?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
kinga uwierz, mi się zdaje, że dużo łatwiej wyczarować małego mężczyznę, niż niewiastę. U znajomych też jest jednak więcej synków. Dziewczynki są pożądane:)
 
Do góry