reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Bb_Anna, może nie ma tego zlego.
Listopad może będzie nasz! Kiedy masz ovu? Ja tak licze ze OK. 22 listopada, ale zobaczymy kiedy przyjdzie do mnie @.
Pewnie! ćwiczenie to dobra sprawa, ja powróciłam do ćwiczeń i fitnessie się 2/3 razy w tygodniu. I o niebo lepiej się czuje [emoji56]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bede testować najwxzesniej 19 listopada :) zresztą zobacze co mi na wykresie wyjdzie :) bo raz mam cykl 25 a raz33 ale jakoś mi się wydaje, że to by było zbyt piękne żeby w 1 cyklu sie udalo :D

Życzę wszystkim upragnionych ciąż bo wiem jak silne jest to pragnienie :)
 
Biedronka, dzięki zaCiebie tez oczywiście [emoji110]Niedługo testowanie u Ciebie!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia, dziękuje Ci bardzo! Już jestem na etapie, ze chciałabym zaliczyć wpadkę. W każdym razie zmieniam strategie i w kolejnym cyklu się nie zakwaszam!Oczywiście przed ovu pójdę tez na monitoring bo będę kontynuowała clo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Rozumiem Cię ja tak długo stosowałam dietę dziewczynkowa bo niestety nie umiałam na niej zajść w ciążę i powoli po ponad dwóch latach zostałam tylko na Castagnusie i Inofolic ale wiadomo dieta też jakaś została tzn nawyki żywieniowe no i że dwa miesiące mąż stosował już nawet Salfazin który nie jest wskazany i piliśmy siemię lniane bo wszystko miałam dziewczynkowe tzn hormony i minerały ale cóż z tego jak nie umiałam zajść też co jakiś czas zmieniałam strategię a na koniec jak już się poddałam i stwierdziłam że chyba już mi nie dane no i wtedy zaszłam ale oprócz głowy myślę że dieta dziewczynkowa też jest utrudnieniem
Ale Tobie życzę żeby udało Wam się jak najszybciej
 
Majorcia, dziękuje. Diety nie zmieniłam, bo uważam ze łapie się na LE. Mało jem, myśle ze max 1800kcal/dobę. zdarza mi się zjeść schab czy pomidory, banany. Zawsze tak jadłam i nie miałam problemów z zajściem w ciaze. Mysle,ze ten sylk mógł zabić wszystkie plemniki lub za dużo j&d. W kolejnych starankach zechce zostać przy j&d bo wysoko stoi w statystykach, ale wyrzucę sylk. Tak myśle ze może tez mój wiek robi swoje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z ciekawości wróciłam do kalendarzyka jak było w pierwszej ciąży i tak: 12-ty dzień cyklu starania, 15--ty dzień pozytywny test owulacyjny i starania, dwa kolejne dni starania i mam chłopca. Wtedy bardzo chciałam chłopca, ale nie zwracałam uwagi na żadne metody planowania, nie czytałam na ten temat. Co sądzicie, wedle już waszej wiedzy związanej z tym aspektem, miałam większe szanse na chłopca czy dziewczynkę? :)
 
Do góry