reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak Gosica żywioł bo moim zdaniem jeden strzał to w moim przypadku wieki by trwało a że chce mozliwie szybko no to nie stresuje sie kiedy owu i dzialamy, tak jakos z glupia dla samej siebie zaczelam testy owu robic zeby jak zobacze pozytywa to zadzialac. Jak narazie pozytywu nie bylo moze przegapilam no ale szczytu sluzu nie bylo jeszcze, temperatura tez skoku nie bylo takze niby przed owu jestem ale po porodzie cykle 25-33 dni takze ciezko ugadnąć kiedy bedzie :)
 
reklama
Ajlak ten przyrost to z pierwszych dni po pozytywie Ok 10-12 dpo bo później to już ciężko sprawdzić. Majorka chyba miała początkowo wysoki a później pisała ze mniejszy. Wiec ważne ze w normie. I nie jest niski


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dziękuje, cieszę sie ze przyrost w normie a jeśli chodzi i plec to czuje ze jest to chłopczyk. Zobaczymy czy sie sprawdzi.
A Ty pewnie odliczasz godziny do usg, ale to beda emocje.
 
Kitqa- wynik taki ze 1 syn (zgadza się ) , a 2 córka (czyli fałsz) hehe , nie nie biorę kalendarza pod uwagę ,

Ja mam suche ręce bez ciąży teraz [emoji23],
Nie spr. Domów gotowych tu tylko akurat mi się spodobał u firmy że stanów , ale tańsze są ,

Imama - zazdroszczę włosów! Zawsze takie chciałam mieć :D, a mam proste druty które muszę myc codziennie ,

Maranatha-a wysyslabys mi na pw. Kiedy badalas i ile miałaś a w którym mies zaszłas?! Napisałam Ci pw.

Apropo domów w irl :) tak wiem , oczywiście wiadomo bym musiała się dowiadywać i to żadne hop siup tylko polatac, już za konkretami wiem ze z tym moze byc ciezko, chociaż to na wiosce to może troszkę łatwiej by bylo?! , bo nie wiem gdzie twoi znajomi chcieli budować?

Gosica - kciuki !!

Leeleeth- niezla opowieść z ta dziewczynka [emoji23][emoji23]
Lgna do Ciebie dzieciaczki że szok a zwłaszcza dziewczyneczki :)



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki,
U mnie zgodnie z przewidywaniami @Przyszła.
Gosica ale nas trzymasz w niepewności, ale jak temperatura nie spadła to może być to:)
Patrycja, Ajlak gratulacje!!!
Imama już niedługo Twoje usg, siedzę jak na szpilkach, cały czas myślę że będzie girl:)
Biedronka powodzenia, oby szybko się udało:)
Leeleeth do mnie też małe dziewczynki ciągle lgną, może to jakiś znak;)
Dziewczyny robiłam badania hormonów w 3 dniu cyklu:
Testosteron 36,11 ng/dl, norma 14-76
Prolaktyna 7,02 n/ml, norma 2,8-29,2
Fsh 4,21 mlU/ml
Lh 4,18 mlU/ml
Estradiol 33,15 pg/ml
Nie znam się ale chyba wyniki ok, nie wiem jak prolaktyna,chyba nie najwyższa. Czy powinnam brać Castagnus przy takim wyniku?
 
hej dziewczynki:)
A mnie już podbrzusze wierci...jeszcze z tydzień do @, no chyba że jakaś niespodzianka będzie:p
Wiecie, co...mam smutek nieco, bo miałam dziwny sen...śniło mi się, że byłam z siostrą na zakupach, szukałyśmy jakiś produktów i jednocześnie rozmawiałyśmy, Coś jej opowiadałam o moich badaniach, wynikach. Ona zaczęła mówić coś o ginekologu i na moment przerwałyśmy rozmowę, bo jacyś ludzie przechodzili, a ja w tej chwili odwróciłam wzrok w inne miejsce i zobaczyłam moją babcię (babcia już nie żyje) i Ona uśmiechnięta lekko "powiedziała" (nic nie mówiła, ale ja słyszałam co do mnie mówi), bym się przebadała naprawdę. Potem reszta snu była już inna, trochę nowoczesna, ale nie związana z babcią. Obudziłam się raniutko i nie mogłam spać....Pisałam Wam, że w niektóre sny wierzę....rodzina mi się rzadko śni...jestem trochę przestraszona....myślę, że babcia chciała mieć pewność, że się przebadam właśnie ginekologicznie...no kurcze, ale ja na razie nie dam rady tak hop siup. Zanim się zapiszę, to pewnie będę sporo czekać i będzie to wyjazd z domu na kilka godzin. Na razie nie mam kiedy, ale mam stracha...
 
boję się, że może jakieś mięśniaki mam lub przez wyższe tsh coś się może negatywnego stać np. z ciążą (jak już będę) :/ pocieszcie mnie troszkę i przepraszam, że się dziś nie odniosę do żadnej z Waszych wypowiedzi (ale czytam!!!). Kciuki za Was wszystkie!
 
Dziewczyny ale się rozpisałyście w weekend, ja mam weekend cały w gości, także dopiero co usiadłam i nadrabiam:)

Monia, następny cykl należy do Ciebie! Będzie dobrze!

Ajlak, Patrycja, gratulacje, super!

Miciurka, wysłałam na pw wiadomość. ;)
 
reklama
Monia to obie mamy dzisiaj 1 dzien cyklu. No nie udało się co zrobić. Jak juz wspominałam ja nie zachodzę na pstrykniecie.

Gosica teraz w Tobie nadzieja trzymam kciuki i mam nadzieje ze jutro robisz test.

Imama to jeszcze tydzień do USG?

Gorli zbadać zawsze warto. Zapisz się już do lekarza. Zrób badanie krwi. Będziesz spokojniejsza. Z drugiej strony nie wkrecaj sobie chorób przed diagnoza. Taki sen może akurat będzie dobra mobilizacja :) glowa do góry
 
Do góry