reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gorli, ja w sny nie wierzę, ale jeśli Ty tak to na pójdź na badanie, usg powinno wyjaśnić sprawę i podstawowe badania od rodzinnego. Powodzenia! Ja myślę że to tylko zbieg okolicznośći, ale nie zaznasz spokoju jeśli się nie zbadasz.... :)
 
reklama
Hehe dziewczyny to i ja dzisiaj na 1 dzień cyklu się zapisuję:) hehe ale byłaby śmieszna sytuacja, jakbyśmy zaszły w jednym cyklu:) ale ja to dopiero zaczynam w styczniu więc trzymam kciuki za Wasz obecny :)
 
@kitqa dzięki teraz wychodzi dziewczynka :cool2: lepiej tam miec księżycyce i chinoli po swojej stronie:-D a tak na poważnie tez parzę na to z przymrużeniem oka.
@Katril ten twój się nie sprawdził u mnie.
Dziewczyny ja juz sama nie wiem jak to rozegrać ,też mi sie zawsze wydawało ,ze o dziewczynkę trzeba sie nastarać przez częste przytulanko, bo synka mam wlasnie z jednego razu ,tylko nie wiem czy z owu czy przed ,bo wtedy nie planowałam .
Ta baby dust metoda mnie otumaniła,bo niby 94% sprawdzalności ,ale jakos mi sie w to nie chce wierzyć.
Niby przez częste przytulanie zmienia sie pH na zasadowe,ale jakby dzialac bez orgazmu ( no cóż byłabym w stanie sie poświecić dla dobra celu :rolleyes:)co 2 dzień,to plemniki trochę osłabną a pH moze sie tak bardzo nie zmieni ,czy ja dobrze rozumuje ? Bo boje sie,ze ten jeden jedyny raz to bedzie " złoty strzał" mocnymi męskimi prosto na chłopaka .
Jak mierzycie to pH ? Czy sa jakies specjalne urządzenia czy po prostu papierkami ?
 
@gorligorligor mi tez sie rzadko śnią takie rzeczy,ale jeżeli juz to zazwyczaj nie bez przyczyny. Lepiej sie zbadać ,moze to nawet nie chodzi o teraźniejsza sytuacje,zazwyczaj sny sa też z dużym wyprzedzeniem.

Dziewczyny duzo was z CD 1 ,przytulam i listopad bedzie nasz :tak:
 
Tymon'sMom ja tez mam mętlik jeśli chodzi i różne podejścia do planowania. Co do pomiaru pH to ja mierze paskami merca. Tez zakupilam miernik pomiaru, ale jakoś jeszcze go nie odpaliłem. W sumie paski mi wystarczają.
Właśnie zrobilam test i niestety negatyw[emoji29] biel i tyle, zero cienia. Cóż trzeba się szykować do kolejnego cyklu.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tymon'sMom ja tez mam mętlik jeśli chodzi i różne podejścia do planowania. Co do pomiaru pH to ja mierze paskami merca. Tez zakupilam miernik pomiaru, ale jakoś jeszcze go nie odpaliłem. W sumie paski mi wystarczają.
Właśnie zrobilam test i niestety negatyw[emoji29] biel i tyle, zero cienia. Cóż trzeba się szykować do kolejnego cyklu.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Może jeszcze nic stracone bo to dopiero 10 dpo
 
Majorcia, nie wykluczam ze to 11/12dpo wiec już nie licze na cud [emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia, dziękuje Ci bardzo! Już jestem na etapie, ze chciałabym zaliczyć wpadkę. W każdym razie zmieniam strategie i w kolejnym cyklu się nie zakwaszam!Oczywiście przed ovu pójdę tez na monitoring bo będę kontynuowała clo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Łeee @Gosica to może listopad będzie nasz? Tak sobie tłumacze że lepiej urodzić w sierpniu niz w lipcu haha każde pocieszenie jest dobre.
Wczoraj postanowiliśmy z mężem sie trochę odchudzić do Świąt. Troche ostatnio poszalelismy i czas zacisnąć pasa. Zrobiliśmy wczoraj sporo km rowerami, bo dziadkowie wzieli wnuka do sebie i chyba zaczne w końcu znowu ćwiczyć. Regularnie ćwiczyłam do kwietnia kiedy zaszłam w pozamaciczną i nie mogłam. Pózniej cała akcja z przeprowadzką i remontem który trwa i trwa do dziś i nie było czasu. Jednak muszę ten czas znaleźć bo moje ciało zaczyna żyć własnym życiem...boję sie na wage wejsć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry