reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Rena-chan ja mam corke z owulacji a synow z odstepu i jednego w owu :-D Podobno im ubozsza w kcal dieta tym czesciej corka. Ja teorii nie potwierdzam , u mnie odwrotnie .
 
reklama
Imama czy 2 synka też planowalas na córeczkę?

Dziewczyna ja z mężem mieliśmy dosc mocno dietę taką jak była tu opisywana na forum. To była zupełnie inna dieta niż przy pierwszym synie a i tak mam w drodze chłopca ;)
Ale tak moj mały mocno kopie. W ogóle strasznie dokucza mi ból pleców w 1 ciąży tego nie miałam :/
 
Ja mam synów jednego napewno z około 24 godz przed owulacja i dwa dni przed a córkę z owulacji ale może już mogło być po owulacji za nim doszło do zapłodnienia tego już się nie wie aż tak dobrze Mnie się wydaje że to też może mieć znaczenie bo jak ktoś wspolzyje na 10 godz przed owulacja a ktoś godz po lub godz przed owulacja to też może być różnica zawsze musimy doliczyć te 6 godz żeby plemniki dojrzały do zapłodnienia i jedni się wtedy wbija dokładnie w owulacji a inni już będą po owulacji choć wszyscy będą w owulacje
 
@kitqa a nie masz dalszej części tego kalendarza? Z pierwszym sie sprawdziło ,no a teraz juz mnie nie obejmuje :biggrin2:
@Miciur-ka kiedy działacie ?
@Imama a czy ten stosunek z 4,5 dnia przed owulacja był jedyny w całym twoim cyklu ?bo juz dwa na cykl to szanse 50/50. Na tym baby dust dziewczyny często piszą ,ze maja synków z 4-5 dni przed owu a nawet wiecej, a 2-3 wlasnie przeważnie dziewczynki ,to moze wlasnie tez byc kluczowe -nie za wcześnie ,nie za pozno ,no i jak tu sie wstrzelić :confused:
@Majorcia a weeeeez ,burzysz mi moja układankę hehe ty musisz byc tym % wyjątkiem
@porannakawa ty też, no ale i tak duza sprawdzalność tej metody.
 
Ostatnia edycja:
No to zaczęłam za szybko owulacja będzie za 4-5 dni i juz sama nie wiem czy dziewczynka jest przed czy po owulacji. Juz się zaczynam śmiać ze w sumie może w domu królowa powinna być tylko jedna:p
 
Rena to moze zadziałaj jeszcze raz , te 4-5 dni według moich obserwacji bardziej chlopczykowe jest,a tak to bedziesz miec 50/50 szans np.2 dni przed owu,a pozniej juz nic,chyba ze z zabezpieczeniem .
Ale ekspertką nie jestem, niech jeszcze dziewczyny się wypowiedzą :happy2:
 
Imama haha ha ale byś miała dużo kiteczek do wiązania
Szkoda właśnie ze kalendarz nie ma 100% sprawdzalnosci, miałybyśmy problem planowania z głowy :)
Katirl z tego linka wychodzi mi syn, niby teraz siusiak potwierdzony [emoji7] córka też wychodzi prawidłowo.
Tymon'sMom nie, mam spróbuję poszukać w sieci i podrzucę
P. S dlaczego nie widać emotikon?


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam :)
1509816654-27660d1d725549ae-aaaaaa.jpeg
 
Miciurka badalam hormony 2 razy ;) za kazdym razem mialam wysoki testosteron z estriadolem bywalo roznie ;)
Kitqa wedlug Twojego kalendarza srednia i najmlodsza powinny byc chlopcami ;)
 
reklama
Do góry