reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam :)
1509816654-27660d1d725549ae-aaaaaa.jpeg

U mnie wszystkie się pokrywają [emoji15]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
mi się wydaje, tak optycznie, że sporo mam pulchniutkich ma córeczki. Przynajmniej więcej.
Patrzcie, a ja myślałam, że jeśli się np.by często kochało przed owulacją np.3-4 dni, to wtedy większa szansa na dziewczynkę, że plemniczki w gorszym stanie przy częstszych serduchach, a nie że się "wzmacniają".
U mnie były pojedyncze serducha`i ciąże w owu lub tuż tuż tuż przed owu i są sami synowie i ja bym tak doradzała starającym się o chłopca:) no, ale to mój punkt widzenia.
Kontynuując serię dziwnych pytań:p a jak to się ma w zdradach? (nie, żebym o tym myślała;) tylko ciekawi mnie, czy ktoś sprawdzał, czy wtedy więcej córek, czy synów?
kitqa fajnie, że dodałaś cz.2 kalendarza hehe jak kiedyś dla zabawy w niego patrzyłam, to mieściłam się w przedziale bez problemu (cz.1), przeżyłam mały smutek zauważając, że już się nie łapię w tym przedziale wiekowym. Smutno mi. Ten czas tak szybko leci:(
 
a ostatnio w kościółku widziałam panią na kolanach siedziała jej córeczka taka śliczna...ehhhh.
Jednak coś musi być w tych dziewczynkach...zauważcie, że więcej osób jednak wolało by dwie córki, czy trzy, niż samych chłopców. Z czego to wynika?
Moja babcia (świętej pamięci) powtarzała, że woli chłopców i wolałaby mieć samych chłopaków, niż dwie dziewczyny. Ona miała chłopców i uważała, że mniej kłopotów chyba z facetami. Ja z kolei myślę odwrotnie...
 
@kitqa a nie masz dalszej części tego kalendarza? Z pierwszym sie sprawdziło ,no a teraz juz mnie nie obejmuje :biggrin2:
@Miciur-ka kiedy działacie ?
@Imama a czy ten stosunek z 4,5 dnia przed owulacja był jedyny w całym twoim cyklu ?bo juz dwa na cykl to szanse 50/50. Na tym baby dust dziewczyny często piszą ,ze maja synków z 4-5 dni przed owu a nawet wiecej, a 2-3 wlasnie przeważnie dziewczynki ,to moze wlasnie tez byc kluczowe -nie za wcześnie ,nie za pozno ,no i jak tu sie wstrzelić :confused:
@Majorcia a weeeeez ,burzysz mi moja układankę hehe ty musisz byc tym % wyjątkiem
@porannakawa ty też, no ale i tak duza sprawdzalność tej metody.

Wiesz ja tak sobie tylko rozmyślam bo niektórzy mają z owulacji chłopców a niektórzy dziewczynki a wiadomo że z chwilą owulacji zmienia się bardzo środowiska więc może o to chodzi ;)
 
Dziewczyny mnie się wogole te kalendarze nie sprawdzają ale z tego co ja wiem to nasze lata się jakoś inaczej liczą i wiem że oni jakoś dodają że wychodzi że musielibyśmy sobie dodać jakoś rok jak nie więcej ale to są też takie kalendarze które przeliczaja to odpowiednio
 
Kitqa- W tym 1 kalendarzu jak liczysz lata już skończone czy jeśli np 3mies. przed 29 urodzinami zapłodnienie to 28 l patrzeć czy już 29?

No właśnie wg baby comp to córki są z owulacji,

Imama- mąż strasznie się nakręcił na oszczędzanie kasy i branie kredytu ba dom, A jak mu tłumaczyłam kiedyś to nie był chętny a teraz "dojrzal" odmieniło mu sie,

Kati - z tego kalendarza mi wychodzi syn i córka ,

Porannakawa- No właśnie ja zawsze myślałam że jak się gorzej je to większa szansa na córkę w sensie jakieś fast food , chipsy itp. Chyba nie ma reguły naprawde,

Majorcia- to jakoby się wstrzelilas w samo O+12 , (niecałe 12 oczywiście ) Ale w sensie że już jajeczkowanie bylo?

Tymon'sMom- chciałam Grudzień styczen,

Gorligor- przy częstych staraniach to na syna niby , mi się wydaje że się zaburza wszystko w środku , ph itp. I może dlatego z tego tak Ci synowie (Ale sobie tu gdybamy :D)

Ja z częstych prób mam mlodszego synka

A z 2 prób mam starszego , teraz będzie jedna próba [emoji23] w sama owulacje albo 2 dni przed jeszcze sama się w sumie zastanawiam

Oczywiście jak się mężowi nie odwidzi bo już jest tego bliski ;)



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maran- a masz wartości z miesiąca kiedy zaszłas w ciążę z Millie może ? Chyba wyśle Ci pw :D

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry