reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny czytam Was i musiałam opisać siebie:) wiec tak tego kalendarza teraz wychodzi corka.poprzedni syn tez sie zgadza.pierwszego nie pamiętam. W odstęp naprawdę nie wierze - bazowalam na nim planujac druga córkę.i ok 2.5-3dni przed owu wyszedł syn.teraz wstrzelenie było najprawdopodobniej tuz przed owu. I dziewczynka ma być:) jednak tryb życia zmieniłam calkowicie- ograniczenie kcal .posiłki co 3h. Ćwiczenia. jedynie w to wierze.:) no imodlitwa podstawa:)
 
reklama
Kitqa- W tym 1 kalendarzu jak liczysz lata już skończone czy jeśli np 3mies. przed 29 urodzinami zapłodnienie to 28 l patrzeć czy już 29?

No właśnie wg baby comp to córki są z owulacji,

Imama- mąż strasznie się nakręcił na oszczędzanie kasy i branie kredytu ba dom, A jak mu tłumaczyłam kiedyś to nie był chętny a teraz "dojrzal" odmieniło mu sie,

Kati - z tego kalendarza mi wychodzi syn i córka ,

Porannakawa- No właśnie ja zawsze myślałam że jak się gorzej je to większa szansa na córkę w sensie jakieś fast food , chipsy itp. Chyba nie ma reguły naprawde,

Majorcia- to jakoby się wstrzelilas w samo O+12 , (niecałe 12 oczywiście ) Ale w sensie że już jajeczkowanie bylo?

Tymon'sMom- chciałam Grudzień styczen,

Gorligor- przy częstych staraniach to na syna niby , mi się wydaje że się zaburza wszystko w środku , ph itp. I może dlatego z tego tak Ci synowie (Ale sobie tu gdybamy :D)

Ja z częstych prób mam mlodszego synka

A z 2 prób mam starszego , teraz będzie jedna próba [emoji23] w sama owulacje albo 2 dni przed jeszcze sama się w sumie zastanawiam

Oczywiście jak się mężowi nie odwidzi bo już jest tego bliski ;)



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Miciurka to jeszcze nie tak bo mnie jeden jak przeliczył to miałam dwa lata już do przodu
 
Ostatnia edycja:
Aleksandra tak. Syna drugiego planowałam na córkę. Miałam książkę na której bazowałam. Tam była wiara w ten odstęp.
TymonsMom tak to był jeden stosunek. Gdyby to miało znaczenie to tak naprawdę nie ważne kiedy ważne żeby jak najpóźniej owu żeby męskie nie przetrwały tylko damskie. Ale ta teoria sprawdzona i to badali. I XY i XX maja taka sama żywotność. W ta teorie to wogole bym nie wierzyła. A owu się może przesunąć i dupa tylko stesy niepotrzebne. A tak ja jeden cykl i bum jestem w ciąży. Myśle ze jak ma być córka to ona będzie jak coś pozmieniamy. Poprostu ja żałowałam tych mieisecy starań i teraz stosowałam inne teorie ale stosunek po pozytywie. Tylko czekałam na wieczór żeby był niższy testosteron [emoji6]
Tak naprawdę mało która zajdzie w ciąże 4 dni przed. Wg niektórych źródeł to wręcz niemożliwe. Wiec ja osobiście działałaby w owu Rena No ten stosunek tyle przed to się nie liczy bo nic nie przetrwa. Ale wiadomo zależy od Ciebie. Czy kombinujesz czy chcesz być w ciąży. Zreszta nawet w owu nie mamy gwarancji an ciąże
Gorligor ja jestem ze zdrady Haha ale moja mama ma córki tylko a tata jeszcze dwóch synów przedemna. Wydaje mi się ze może mieć wpływ na to kobieta naprawdę. Bo facet nieraz ma samych synów pójdzie w bok i córa. I ja bym się trzymała właśnie tego ze ona miała mieć ta core itd
Co do częstych staranek to zabyt częste są jednak dziewczynkowe. Na chłopczyka to tylko 3 w płodne. Ale tez chłopaczki są przy codziennych bo może podwyższyć u niektórych testosteron. Ah tyle tego ze chyba bez sensu analizy. Ja tam patrzę na badania. Jak coś analizowali i wyszło ze obalone to nie patrzę na to.
Ana87 u mnie modlitwa od lat była o druga corke i syn także chyba co nam pisane.....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@gorligorligor jak bylismy jakiś czas temu w kościele to oczywiście przyszła do mnie dziewuszka ( ja je w jakiś magiczny sposób ściągam do siebie [emoji55]) cudna, może 1,5-2letnia, dwie kitunie, sterczące cudnie, sukienusia spod której wystawały ozdobne gacie koronkowe i zaczęła sie do mnie tulić
To powiedziałam do męża ty rób zadymę
A ja ja ukradne
Ale mama dziewczynki usłyszała i ja zabrała [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To ten kalendarz
1509797550-64afc38726c09409-aaaaaa.jpeg

I jak @Mikallo wystrzeliłaś się? [emoji170]
Z 2 ciążą tak, z pierwsza nie ;)
 
Mi sie zadne chinskie tabele nie zgadzaja ani te wklejone teraz :baffled: Zawsze przynajmniej dwoje powinno byc dziewczynkami lub corka synem . Mysle ze to bujda na resorach.

Co do plci to juz kiedys pisalam ze jakbym miala wybierac to serio wole synow niz corki ( mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi , to subiektywne odczucie :) ) Ogolnie to mysle ze to jest tak... jak mamy samych chlopcow myslimy ze lepiej by bylo same dziewczynki i odwrotnie . Kazdy kto dozna tylko jednej plci marzy o drugiej . Moja corka jest cudowna , sliczna , idealna, ale rowniez krnabrna ,obrazalska itd.... jak to kobietka ... i takich czterech chyba bym nie przezyla .:-D
 
Mnie sie chinskie nie sprawdzaja w ogole.

Syna mam z 1 stosunku w owu tak zwany zloty strzal ;D wiecej stosunkow w plodne nie bylo.

A corka wystarana seksy codzienne w dni plodne .

Moja siostra wlasnie nie chce dziewczynki mowi ze woli chlopcow ma juz 1 synka.
Ja zawsze chcialam corke moze dlatego ze jako dzieci bawilysny sie lalkami te sukieneczki , kucyki? Przewazniw lalki to dziewczynki nie wiem sama czemy wiecej kobiet chce coreczke.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Dawno nic nie pisalam ale nawet czasu nie mialam zeby Was nadrobic przez te 3 miesiace. W pazdzierniku odpuscilam troche starania nawet nie wiem ktorego dnia mialam owu. Moje wyniki z 33dnia cyklu bety 147,7 a progesteronu 15,1 nie wiem czy nie za niski, normy w 1 trymestrze 2,8-147,3.
I druga z 35 dnia cyklu, beta wynik to 450,26, a progesteron 9,47.
Czyli wzrost bety o 206,1%
Troche sie martwie tym progesteronem ze spadl :(


Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry