reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tam jest blad w opisie na dole. Tak przychodzi kilo za 21 zl, nie wiem ile przesylka, ale tak jak ja zamawialam wiecej rzeczy to i tak sie oplaca. A czy jest olejsta? Dla mnie jest taka jak z immego sklepu
 
Biedronka, dzisiaj 16dc, ovu była chyba w 14dc, do testowania jeszcze trochę [emoji23]
A Ty masz staranka na dniach, sorki ale już mi się miesza kto kiedy i gdzie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak dokladnie ja testuje koło 22 listopada, tez mi sie mylą osoby, wizyty testowania bo jest pare nowych dziewczyn. Monia miala testowac a pozniej chyba bbAnna :)
 
Dziewczyny co do planowania to ja myślę że są czynniki które mają duży wpływ na planowanie płci przecież są dziewczyny którym tak jak mnie się udało ale siedząc na tym forum już bardzo długo myślę że żeby cokolwiek mogło dopomóc to potrzebuje czasu takie moje zadanie a wiem że były tu dziewczyny które chwilę coś postosowały i były potem rozczarowane że im się nie udało a może w tym tkwił problem a przecież jak długo trzeba brać niektóre hormony w tbl żeby wpłynęły na gospodarkę hormonalna a co dopiero próbować zmienić gospodarkę hormonalna suplementami czy dieta myślę że na to potrzeba czasu to nie może się udać po krótkim czasie
A tak naprawdę to każda z nas coś stosuje ale stosować a stosować to też jest różnica
 
Ostatnia edycja:
Biedronka, 22 listopada? Nie 2?
Monia, jak wynik testu? Czekamy na wieści!
Majorcia, generalnie rzecz ujmując trzeba przy tych starankach trochę cierpliwości i czasu.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry